Filharmonia dla Dzieci Warszawa Pałac Wilanów marzec

KONCERTY 22 LUTEGO (PIĄTEK)
g.10.00 dla dzieci przedszkolnych (wiek 3-6)- pozostało tylko 20 biletów
g.12.00 dla dzieci szkolnych (wiek 6-12) -pozostało 230 biletów
g.14.00 dopasowana do zgłaszanych potrzeb grup – pozostało 240 biletów

KONCERT 23 LUTEGO (SOBOTA) – RODZINNY = dla wszystkich  – pozostało 180 biletów

BILETY:
koszt biletu 25 zł/os , bilety nie obowiązują dzieci do 1 roku życia
BILET NA KONCERT FILHARMONII DLA DZIECI JEST JEDNOCZEŚNIE BILETEM WSTĘPU DO PARKU PAŁACU.

REZERWACJE : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl tel 737-169-961 / pani Ewa z biura obsługi widza zawsze oddzwania jesli nie może odebrać i chętnie odpowiada na wszystkie pytania

MIEJSCE
Na koncerty zapraszamy do przepięknej Oranżerii !

CIEKAWOSTKI
Dzieci mogą siedzieć na poduszkach, ale krzesełka dla chętnych oczywiście także będą czekały. Poduszki oznaczają że jesteśmy naprawdę blisko. Jest nam wygodnie, możemy się powiercić, możemy tez iść do Mamy/Taty, możemy się położyć, gdy muzyka nas uspokaja.. Odkrywamy wszystkie cudowne użyteczne walory sztuki, z których główne to zachwyt, uspokojenie i zabawa. Po koncercie każdy może podejść, dotknąć, popytać, obejrzeć, albo… samemu spróbować 🙂
Koncerty prowadzi  Dyrektor Filharmonii dla Dzieci -kochana przez dzieci Pani Ania, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Krzysztofa Pendereckiego, wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, medalem Pro Masovia, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.
INSTRUMENTY  – 4 saksofony – muszą oznaczać mnóstwo świetnej muzyki, od Różowej Pantery po Armstronga. Co oznaczają 3 klarnety? – zaskakujace odkrycia!! 🙂  Jest bowiem niezwykle rzadką mozliwość zobaczyć bliziutko i posłuchać jak grają malutki  KLARNET PICCOLO i ogromniasty KLARNET BASOWY -większy od większości Dzieci :)))
Do zobaczenia !!!

Filharmonia dla Dzieci Wilanów