Filharmonia_Dla_Dzieci_Wilanow_Vivaldi_4_Pory_Roku10 maja 2019, PIĄTEK , g.10.00, g.12.00, g.14.00  – grupy oraz osoby indywidualne
11 maja 2019, SOBOTA,  g.10.00, g.12.00, g.14.00 –KONCERTY RODZINNE  = dla wszystkich, od 1 mies do 130 lat 🙂
Pałac w Wilanowie – Oranżeria
Warszawa, ul.Kostki-Potockiego

KONCERTY POD HONOROWYM PATRONATEM
KSIĘŻNEJ BEATY CZARTORYSKIEJ

Filharmonia dla Dzieci zaprasza na zakończenie sezonu!

Sezon artystyczny to czas przybliżony do roku szkolnego. Zatem we wrześniu 2018r. Filharmonia dla Dzieci rozpoczęła drugi sezon działalności. To nie są zwykłe koncerty, lecz spotkania z muzyką, sztuką, historią, zagadkami technicznymi, to wspólna zabawa rozwojowa przy najpiękniejszych melodiach przeróżnych gatunków muzyki, którymi koncerty są wypełnione.
Prezentowana jest muzyka bajkowa, filmowa, barokowa, klasyczna, jazz, musical – wyszukane, najładniejsze muzyczne perełki. Koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło dotąd ponad  10 tysięcy słuchaczy!

Zakończenie sezonu będzie programem wyjątkowym. Artyści wykonywać będą dla dzieci „Cztery Pory Roku” Antonia Vivaldiego. Koncerty (Pory Roku to 4 koncerty na skrzypce) przeplatane będą tajemniczymi historiami o najpiękniejszych instrumentach świata, lutniczych rodach, duszach muzycznych, i …zwierzątkach, które ukryły się w Porach Roku, a których naśladowanie bardzo konkretnie opisuje w partyturze maestro Antonio.

Nadzwyczajni goście odwiedzą Filharmonię dla Dzieci. Solistą koncertów będzie znakomity skrzypek Piotr Gładki – dyrektor Wiener Solisten Orchester. Akompaniować mu w Porach Roku będzie zespół złożony z muzyków polskich i austriackich. Dzieci poznają i usłyszą m.in. wspaniałe włoskie skrzypce Testore z 1730 roku, wiedeńską wiolonczelę Stauffer, oraz wiedeński kontrabas Feilnreiter. Zobaczyć tak piękne stare instrumenty to już jest niesamowite, a co dopiero słuchać granego na nich Vivaldiego !

Bilety: biuro obsługi widza tel 737-169-961,
zamówienie należy przesłać mailem:  bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

cena 25 zł, dzieci do roczku bezpłatnie.
BILET upoważnia do wstępu na teren Parku Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Filharmonia-dla-dzieci-Palac-w-Wilanowie-2019-partnerzy-rgb

Filharmonia_dla_Dzieci_Pałac_w_Wilanowie