Poznajemy Muzykę Świata
INDIANIE!

Muzyka i instrumenty z Peru, Boliwii i Ekwadoru

Z przykrością zawiadamiamy, że z powodów zdrowotnych koncerty zostały odwołane. Wpłaty zostaną zwrócone na konta z których wpłynęły w ciągu 2-4 najbliższych dni.
Żałujemy, że się z Państwem nie spotkany w czerwcu, jednak już GORĄCO ZAPRASZAMY we wrześniu! A w między czasie życzymy WSPANIAŁYCH WAKACJI! 🙂


Dzieci poznają muzykę, ciekawostki i oczywiście -instrumenty. Zagrają m.in Charango – peruwiańska gitarka! andyjski flet Quena! fletnia Pana zwana Zampoña! andyjskie perkusjonalia jak chajchas! Będą też peruwiańskie bongosy, bęben, i wiele innych!

Poznamy tradycyjne i legendarne piosenki z Andów, śpiewane po Hiszpańsku ale także w autentycznym języku Quechua (to język którym posługują się Indianie Keczua – był językiem urzędowym imperium inkaskiego). I będziemy się wspólnie bawić muzycznie! Pani Ania opowie o muzyce i instrumentach, a Artyści pouczą Dzieci peruwiańskich rytmów! 🙂

Zespół występuje ubrany w piękne kolorowe peruwiańskie poncza. Muzyka jest żywiołowa, a niektóre melodie są wręcz  legendarne. Usłyszymy m.in. “Lot Kondora”

A po koncercie –
Można będzie podjeść do sceny, popatrzeć z bliska na stroje i instrumenty i zrobić… NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIE ROKU! :)))

KONCERTY:
g.11:00  Rodzice i wszystkie Dzieci 🙂
g.13:00 Rodzice i Dzieci 2-10:)
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12 (i te które umieją już słuchać cichutko:)

Filharmonia dla Dzieci – Misja

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki z całego świata. Nasze koncerty dodają dzieciom odwagi do samodzielnych odkryć, a przez muzykę i sztukę poszerzają horyzonty na świat. Grając znakomitą muzykę – kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Koncerty ćwiczą też koncentrację, wspierają mnożenie neuronów, zwiększają inteligencję  i z uśmiechem wprowadzają w koncertowy savoir-vivre i świat muzyki i sztuki.
Świetnie się przy tym bawimy!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:
INSTAGRAM

„Filharmonia dla Dzieci to nie tylko muzyka, to wielkie artystyczne odkrycia dla małych Słuchaczy!”

ZOBACZ NAS:
INSTAGRAM

Partner
Partner