Filharmonia-dla-Dzieci Mozart Bristol Hotel Warsaw
Z PRZYKROŚCIĄ ZAWIADAMIAMY : KONCERTY 9-10 MAJA – ZOSTAŁY ODWOŁANE Z POWODU COVID19
Ogłoszenie:
Do wszystkich Państwa, którzy zakupili bilety na te koncerty- wysłaliśmy e-mail. Jeśli nie dotarł- serdecznie prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, bądź tel do biura.
Biuro obsługi widza : tel 737-169-961,
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Mozart – najsławniejsze Cudowne Dziecko świata. Dzieci poznają jego melodyjną i elegancką jak nic innego muzykę – to najpiękniejsza muzyka świata.
Nazwiemy z Dziećmi słynne melodie Mozarta, a my -dorośli odkryjemy, że to piękne co już znamy – to MOZART! Jego nadzwyczajne zdolności do dziś pozostają nieodgadnione, zatem podczas koncertów nie zabraknie też opowieści o jego niepowtarzalnych i niespotkanych u nikogo innego w historii talentach, niesłychanych zjawiskach, umiejętnościach graniczących z magią. Mozarta nie można nie znać!
Wolfgang Amadeusz Mozart- to ikona muzyki klasycznej i muzyczna miłość połowy świata.

“Mozart to najpiękniejsza muzyka świata. Brak słów które opiszą jej elegancję i niezrównane melodie” -Anna Szarek

BILETY:
Należy wysłać e-mail z zamówieniem na adres:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Pomocą służy Biuro Obsługi Widza 737-169-961 (pon-pt 9-17)

SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44
Zapraszamy wejściem głównym, następnie z hallu głównego schodami po prawej stronie na 1 piętro.

O FILHARMONII DLA DZIECI :
Filharmonia dla Dzieci zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta Dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać Dzieci muzyką, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów. Zaprzyjaźniamy Dzieci z wielka sztuką. Z serdecznością i uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną i czerpać z niej radość, inspirację i piękno.
Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog.  Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych. Twórca i Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, statuetką Kryształowa Kobyłka za zasługi dla kultury, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i matematyki. /Anna Szarek/ Artysta i pedagog z zamiłowania.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

ZAPRASZAMY NA :
funpage: Filharmonia dla Dzieci – Hotel Bristol Warszawa,

Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki!

Szanowni Państwo, prosimy, uczcie Dzieci ciszy podczas prezentowanych 2-minutowych utworów. To znakomity trening koncentracji i łatwiej zachwycić się muzyką, po prostu przyzwyczajajmy je powolutku. Wiemy, ze każde dziecko jest inne, że część dzieci przychodzi pierwszy raz i nawet Rodzice nie wiedzą jak się Dziecko odnajdzie w nowej rzeczywistości – jednak reakcje na zachowania dzieci powinny być dość szybkie. Najważniejsze zasady ogólne to: Płaczącego maluszka uspokajamy poza salą. Ograniczamy jedzenie i picie do niezbędnego minimum, choć rozumiemy, ze maluch czasem musi i już :), (my też kochamy dzieci :). Pomagamy dzieciom skupiać się na muzyce i tym co dzieje się na koncercie przez wskazywanie różnych ciekawych rzeczy.
Bardzo dziękujemy za Waszą współpracę, owoce będą piękne.

Filharmonia dla Dzieci Hotel Bristol
A po koncercie każdy może spróbować SAM ! 🙂
Zawsze jest wesoło! Jest piękna muzyka i dużo wiedzy i zabawy 🙂