Filharmonia dla Dzieci Hotel Bristol Warszawa Koncerty Dookola Swiata

Szanowni Państwo, Kochani Słuchacze, 

  Dookoła świata wybierze się z nami  27 instrumentów perkusyjnych !
Dzieci poznają instrumenty jakich jeszcze nie widziały i nie słyszały! Co oczywiste, gdyż nawet większość z nas – dorosłych jeszcze ich nie widziała i nie słyszała !
Będą instrumenty tajemne etniczne i te nietajemne – fantastyczne. Odkryjemy różnice między rytmami Afryki i Ameryki ! Poruszamy się w rytm Darabuki i Bongosów, a przepiękne melodie zagra dla nas instrument dla wielu najpiękniejszy na świecie. Po raz pierwszy gwiazdą będzie ukochana WIOLONCZELA  (która zagra m.in Łabędzia, Niedźwiedzia i .. Bacha 🙂 )
Do jej melodii- a będą to utwory z tych najsławniejszych na wiolonczelę, by dzieci zapoznawać z kanonem literatury muzycznej – akompaniamenty tworzyć będą melodyczny ksylofon, rytmiczne kastaniety i wiele innych perkusjonaliów. Jednym z naszych odkryć minionego roku jest czarodziejskie brzmienie kalimby... Która także odwiedzi nasze koncerty w Hotelu Bristol.
Będą szybkie utwory wirtuozowskie i pokazy perkusyjnej techniki gry! ..i wiolonczelowe cantabile oczywiście 🙂

Aby dzieci mogły z bliska poprzyglądać się po koncercie pięknej wiolonczeli – przywieziemy osobistą wiolonczelę Pani Ani. Grać dla nas będą muzycy wybitni, znani z telewizji, uczestnicy festiwali, artyści Adama Sztaby.
  Dzieci poznają w lutym wielkie bogactwo muzycznej kultury świata: z Ameryki Północnej, Południowej, Afryki i Europy. Wśród instrumentów będą nie tylko dzwonki, trójkąt, ksylofon i werbel – które dzieci lubią i znają, ale też djun djun, marakasy, bongosy, djembe, tamtam, darabuka, kalimba, bęben morze i inne.   Do muzyki będzie wiedza, zgadywanki, muzyczne zabawy i koncertowe książeczki dla wszystkich dzieci, by mogły je zabrać ze sobą i w domku przypominać sobie koncertowe odkrycia. 🙂
  !!! Zapraszamy – Do zobaczenia !!!

ORGANIZACYJNE:
Uczestnictwo w koncertach oznacza akceptację Regulaminu.
Informujemy, iż liczba słuchaczy będzie znacznie ograniczona. Będziemy przestrzegać wytycznych sanitarnych dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników 🙂 Obowiązują maseczki (zalecamy ffp3, chirurgiczne lub przyłbice), dezynfekcja rąk i dystans 1,5m – który nie dotyczy Rodzin.

Pamiętajmy:  Kaszel i zakatarzenie (także alergiczne) wykluczają udział w wydarzeniu. Czujesz się chory- zostań w domu!
Bilet można odsprzedać na grupach :
WARSZAWA 1 https://www.facebook.com/groups/738698863294549
WARSZAWA 2 https://www.facebook.com/groups/313167406217913

MIEJSCE: Sala Balowa Chopin- HOTEL BRISTOL WARSZAWA
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44, wejście główne

BILETY:
Koszt biletu 49 zł Zamówienie mailowe należy przesłać na :
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.
Każdy uczestnik musi posiadać bilet. Zapraszamy dzieci od 2 roku życia. 
W sprawie mniejszych maluszków prosimy o kontakt z biurem obsługi widza. Mamy też stałych bywalców malutkich jednak zależy nam na komforcie wszystkich uczestników spotkania. Kształtując właściwe nawyki koncertowe dzieci, dbamy o charakter koncertów.  

 Do zobaczenia!
Biuro Obsługi Widza:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
tel 737-169-961 (pon – pt 9-17)
Facebook Filharmonia dla Dzieci Hotel Bristol Warszawa