“Dziękujemy za piękny koncert 4 pory roku ..jesteśmy z córką oczarowane …najwyższe wyrazy uznania dla Pomysłodawczyni i Powadzącej….żałujemy że na kolejne trzeba poczekać do września i już wyrażamy chęć uczestnictwa. Czy juz można się zapisać?”
/Anna i Joanna/

“Było cudownie. Byłam bardzo wzruszona, aż się popłakałam. Wspaniałe przeżycie. Czekam na następne…” /pani z przedszkola/

“Dzień dobry, wczoraj po raz pierwszy byliśmy na Państwa koncercie. Tak bardzo nam się spodobało, że bardzo chcielibyśmy przyjść na majowy występ. Czy są jeszcze bilety na koncert rodzinny ?”

“Czy są jeszcze bilety na koncert w Zielonce? Nasze dzieciaki były na wczorajszym koncercie i bardzo m się podobało J wiec chętnie odwiedzilibyśmy Was jeszcze raz!” /pani z przedszkola/

/pisze Mama świeżo przybyła z innego kraju. Wielki szacunek za wysiłek pisania po polsku!:)/
“Dzień dobry Państwo “Filharmonia dla dzieci “
Byli wczoraj na koncercie . Chciałabysmy podziękować za wspaniałą pracę, organizację i cierpliwość w bardzo trudnej pracy, takiej jak edukacja i edukacja najmłodszych:) maluch Daniel i ja (7 miesięcy) i mój mąż właśnie wyszliśmy z koncertu z wami
z radością w naszych sercach. Nasza rodzina przybyła niedawno do Polski i jest to jak prezent! Serdecznie pozdrawiamy !”

“Serdecznie dziękujemy za wspaniałe lekcje muzyki klasycznej. Bardzo chętnie skorzystamy z kolejnych edycji. Prosimy o Nas pamiętać.
:-)))
Pozdrawiamy / Kind regards”
/Pan z przedszkola/

“Wspaniała inicjatywa! Wcześniej, odkąd nasz maluch skończył ok. 1,5 roku, jeździliśmy na koncerty do Warszawy. Teraz mamy już 3-latka i cudowne spotkania z muzyką na miejscu. Poziom dotychczasowych koncertów przerósł nasze oczekiwania. Pozdrawiamy!”

“Pani Aniu, dziękujemy za  cudowne koncerty! Prosimy o więcej

Filharmonia dla Dzieci opinie

Filharmonia dla Dzieci opinie

Filharmonia dla Dzieci opinia

Filharmonia dla Dzieci-jak zdobyc bilety

Filharmonia dla Dzieci-jak zdobyc bilety

Filharmonia dla Dzieci-jak zdobyc bilety

Filharmonia dla Dzieci-jak zdobyc bilety

Filharmonia-dla-Dzieci-koncerty dla dzieci Kobyłka Zielonka Wilanow

Z A P R A S Z A M Y  !!! 🙂