13 czerwca, Niedziela
g, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00

Zapraszamy na UKOCHANE PRZEZ PÓŁ ŚWIATA 🙂 4 Pory Roku Antonia Vivaldiego – specjalnie dla Dzieci !!! 🙂

Co to znaczy?

VIVALDI OPOWIEDZIANY DZIECIOM to wtajemniczenie w baśniowy świat tej muzyki. Zdradzimy ukryte w niej tajemnice. Razem usłyszymy, odkryjemy, nauczymy się rozpoznawać melodie.

Opowiemy Vivaldiego jak bajkę, opowiemy co skryte jest w nutach, o pieskach, muchach, komarach, gorącu, o kuligu, lodzie i szalejącej burzy – to wszystko zapisane jest między nutami przez samego Antonia !!!

Zapraszamy na NIEZWYKŁE koncerty.

To melodie które znają wszyscy, lecz przyjemność ich słuchania jest uwielbiana niezmiennie 🙂 – na całym świecie!
Zresztą – móc słuchać to jedno- cudownie, ale SŁYSZEĆ i rozpoznawać tajemnice tej muzyki i opowieści Mistrza Antonia – to już inny poziom znajomości rzeczy 🙂 A to wszystko z radością i podekscytowaniem Wam opowiemy!! 🙂


Będzie piękna muzyka, wiedza i zabawa 🙂!

MISJA:
Misją Filharmonii dla Dzieci jest wprowadzać je w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtować gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir vivre i świetnie się bawimy!!


***

BILETY:
Koszt biletu 49 zł
Zamówienie należy przesłać na :
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail.
Biuro Widza służy pomocą: 737-169-961

SALA: HOTEL BRISTOL WARSZAWA
ul .Krakowskie Przedmieście 42/44

Każdy uczestnik musi posiadać bilet. Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.
W sprawie mniejszych maluszków prosimy o kontakt z biurem obsługi widza. Mamy też stałych bywalców malutkich jednak zależy nam na komforcie wszystkich uczestników spotkania. Kształtując właściwe nawyki koncertowe dzieci, dbamy o charakter koncertów.

POZOSTAŁE ORGANIZACYJNE:

Liczba słuchaczy będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi. Przestrzegamy rozporządzeń dotyczących bezpieczeństwa z szacunku dla wszystkich uczestników. Obowiązują maseczki ochronne, dezynfekcja rąk, dystans 1,5m który nie dotyczy Rodzin, oraz oświadczenie o stanie zdrowia. O każdej pozytywnej zmianę zasad – z radością poinformujemy !!! 🙂

Biuro Obsługi Widza
e-mail: warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl,
tel 737-169-961 (pon – pt 9-17)