Filharmonia dla Dzieci
zaprasza na
KONCERTY DLA DZIECI
Najpiękniejsza Muzyka Filmowa♥
🎞️📽️🎞️

Filharmonia dla Dzieci !koncerty dla dzieci Warszawa - Krakow
Yamaha Music Europe Poland partner koncertów Filharmonia dla Dzieci
rmf classic partner koncertow Filharmonii dla Dzieci

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

FLET IRLANDZKI ZAGRA W Filharmonii dla Dzieci ♥ Wspaniałe koncerty dla dzieci w KRAKOWIE ♥ 🙂

KONCERTY DLADZIECI!
Najpiękniejsza
Muzyka Filmowa
🎞️📽️🎞️
26 maja 2024
KRAKÓW


Filharmonia dla Dzieci
Pawia 3, Kraków

NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA FILMOWA
KONCERTY DLA DZIECI!
🥰🎶📽️

Najpiękniejsze melodie! Wprowadzimy Dzieci w zaczarowany świat Muzyki Filmowej, a Rodziców zachwycimy najlepszymi melodiami kina♥☺️

Usłyszymy m.in: Ennio Morricone Misja, La Califfa, Titanic, Władca Pierścieni, Skrzypek na Dachu, ale też Różową Panterę, Króla Lwa, Małą Syrenkę, Smerfy, Pszczółkę Maję, Alladyna i inne! 🙂

Muzyka Filmowa to dziś NAJPIĘKNIEJSZA część muzyki – pozwólmy dzieciom poznać te arcydzieła 🙂 Odkrywać tajniki muzyki i spędzić wspaniały rodzinny czas z Wami – Rodzicami

🎬😊 POZNAMY instrumenty które JESZCZE NIE GRAŁY W FILHARMONII DLA DZIECI! m.in Flet irlandzki i obój♥

♥ Dzieci odkryją nowe dźwięki i kształty, wspaniałe melodie, poznają największych twórców, pobawimy się też jak zawsze w muzyczny rozwój♥☺ a dorośli zrelaksują się przy najpiękniejszej muzyce świata♥☺

Koncerty Filharmonii dla Dzieci w Krakowie to edukacja muzyczna
na najwyższym poziomie.
Jeśli jeszcze u nas nie byliście -koniecznie dołączcie! 🙂 Odwiedziło nas ponad 150 tys Słuchaczy!

Koncerty Filharmonii dla Dzieci wspierają kreatywność, zaprzyjaźniają ze znakomitą muzyką i sztuką, z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat i niepostrzeżenie dają Dzieciom wielką wiedzę o muzyce i muzycznym świecie.

W PROGRAMIE m.in:
♥ Piękna muzyka filmowa☺♥
♥ MNÓSTWO RADOSNEJ ZABAWY!
♥ ZNAKOMICI artyści i nowe instrumenty o przepięknym brzmieniu!
♥ Ciekawostki, zgadywanki, wiedza i edukacja przez własne odkrycia!
♥ rozwijanie kreatywności,
♥ zaprzyjaźnianie ze znakomitą muzyką i wielką sztuką,
♥ ćwiczenia na skupienie,
♥ dostrzeganie,
♥ relacje społeczne.
♥ Wspieramy rozwój indywidualnego gustu,
♥ dodajemy odwagi wyrażania emocji ! 🙂

I jak zwykle oprócz znakomitej muzyki : mnóstwo muzycznych odkryć, wspaniała koncertowa atmosfera, dużo elegancji, sporo swobody i jeszcze więcej wiedzy!

A po koncercie… 🙂
♥ POKONCERTOWE OGLĄDANIE INSTRUMENTÓW!♥

NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA FILMOWA
KONCERTY DLA DZIECI KRAKÓW

26 maja 2024 / Niedziela

g.11:00  dla dzieci 2-8
g.13:00 dla dzieci 2-8
g.15:00 dla dzieci 4-12 
g.17:00 dla dzieci 4-12

FILHARMONIA DLA DZIECI
sala: VIENNA HOUSE ANDEL’S
Pawia 3 , Kraków

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:
INSTAGRAM

KONCERTY DLA DZIECI KRAKÓW

CO NA WAS CZEKA W FILHARMONII DLA DZIECI:)

♥ Różnorodna najlepsza muzyka i dużo edukacji przez zabawę
♥ Sławne melodie
♥najlepsi artyści wybrani specjalnie na koncerty dla Dzieci, których mogą Państwo usłyszeć w prestiżowych salach koncertowych, a dla Dzieci grają – tylko TU, w Filharmonii dla Dzieci! 🙂
♥ Będą jak zawsze- ćwiczenia na słyszenie,
♥ na pamięć
♥ i na wyobraźnię 🙂
♥ radosne muzyczne zgadywanki
♥wprowadzenie w koncertowy savoir-vivre
♥dużo kontaktu z publicznością
♥ niezwykła elegancja i radość
♥ cudowne Rodzinne Muzyczne wspomnienia,

Odwiedziło nas ponad 150 tys. słuchaczy! Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć!

JAK JEST NA KONCERTACH ?
BLISKOŚĆ MUZYKI – ROZWÓJ – WIEDZA I ZABAWA

NA KONCERCIE
Dzieci i Dorośli siedzą razem, na krzesłach lub na poduszkach (3 rzędy poduszek i 3 rzędy krzeseł). Muzyka jest blisko, na wyciągnięcie rąk, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy, dużo ciekawostek i wiedzy. Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, pokazujemy jak słuchać, uczymy muzyki, angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Świadomie dobieramy repertuar dla właściwego artystycznego rozwoju dzieci.

Koncerty wspierają rozwój indywidualnego gustu, ćwiczą koncentrację i muzyczne umiejętności, niepostrzeżenie dają wspaniały rozwój przez zabawę, a wszystko to wśród uśmiechów. Jest wesoło, żywiołowo i nie da się tego nauczyć z książek! Dołącz do nas! 🙂

Koncert trwa 60 min, ale czas bardzo szybko tu płynie:) Salę otwieramy na 20 min przed każdym koncertem, miejsca nie są numerowane.

A PO KONCERTACH W WEEKEND… 🙂
Spotykamy się przy scenie, dzieci oglądają i próbują instrumenty 🙂 Tradycyjnie stoją kolejki do fortepianu Yamaha – ulubionej “zabawki” naszych Dzieci! :)) Można robić piękne wesołe pamiątkowe zdjęcia, dzieci nierzadko pokazują że same także umieją już grać. To Wspaniały czas rozwoju wspierający odwagę i kreatywność, budujący relacje, pozwalający doświadczać i samodzielnie odkrywać, a my rozmawiamy z Rodzicami, doradzamy, dzielimy się wiedzą – piękny pokoncertowy czas.

Filharmonia dla dzieci koncerty dla dzieci krakow atrakcje wydarzenia rodzinne
ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

1.Rekomendujemy koncerty dla Dzieci od 2 roku życia. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
3. Prosimy opiekunów by siadali blisko Dzieci, aby wspierać dobre zachowania. Prosimy by porozmawiać z Dziećmi o potrzebie zachowania ciszy podczas muzyki .

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie pomagamy i znajdujemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-16)
e-mail: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Naszą misją jest edukacja przez zachwyt, zabawę i doświadczanie. Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
Filharmonia dla Dzieci to koncerty rodzinne, dorośli także dobrze się bawią:)

TWÓRCZYNI FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

OBRAZKOWE KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

KRAKÓW – NASZA SALA

FILHARMONIA DLA DZIECI
ul.Pawia 3
VIENNA HOUSE ANDEL’S, KRAKÓW

Sala znajduje się na 1 piętrze. Prowadzą do niej owalne srebrne schody i 2 windy. Na piętrze przy sali znajdą Państwo szatnię , toalety, duże foyer z sofami i BIURO WIDZA.

Zapraszamy!

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, atrakcje, wydarzenia, co dla dzieci, lekcje muzyki, pianino, gitara, skrzypce, ukulele, trąbka, koncert, dla dzieci, muzyka dla dzieci, atrakcje dla dzieci, gdzie z dzieckiem warszawa, atrakcje dla dzieci warszawa, rodzinne warszawa, dla dzieci w ten weekend warszawa, dzieci,warszawa, koncerty, muzyka, wydarzenia, atrakcje, weekend, w warszawie, filharmonia, z dzieckiem, filharmonia narodowa, koncert dla dzieci warszawa, fortepian.,