Koncerty-dla-dzieci-Sopot-Grand

Filharmonia dla Dzieci – Piękne koncerty dla Dzieci !
SOPOT GRAND HOTEL

Filharmonia dla Dzieci – koncerty dla Dzieci , które powstały z miłości do muzyki, pedagogiki, piękna które nas otacza, które uczymy dostrzegać, w tym szczególnie do pięknej architektury. Cudowne wnętrza Hotelu Bristol w Warszawie, atmosfera Sopockiego Grandu – to miejsca stworzone dla rozwijania Dzieci 🙂
Niezwykle brzmi tam muzyka, zabawa i śmiech, przecudownie wyglądają maluchy biegające w balowych sukienkach, z muszkami pod szyją, pełne radości i swobody. Najlepiej kształtujemy gusta przez obycie, najlepiej się dzieci uczą – obserwując, doświadczając i ..bawiąc się 🙂
Uczymy piękna przez bycie w cudownym gronie i w legendarnych wnętrzach. Z uśmiechem wprowadzamy w savoir vivre, bo dzieci lubią znać zasady, a znając je – czują się swobodne i szczęśliwe, zarówno w kontakcie z innymi ludźmi, z przyrodą, jak i ze sztuką.
Zaprzyjaźnienie z wielką kulturą jest dla dzieci kluczykiem do pięknego świata, dodaje odwagi, kreatywności i swobody, i umożliwi im w przyszłości czerpanie z niej radości i inspiracji pełnymi garściami.

Koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło dotąd 30 tys małych i dużych słuchaczy.
Serdecznie Państwa witamy! 🙂

KONCERTY DLA DZIECI – SOPOT- Grand Hotel !!!
Inauguracja – 19 września 2021 !!!

NOWE KONCERTY – 10 października !!! 🙂

Szanowni Państwo, Kochani Słuchacze,
W Trójmieście spędziłam artystyczną młodość i tu zostawiłam serce. W trójmieście przeżywałam największy rozwój muzyczny i spędziłam pierwsze cudowne lata z moim małym synkiem. Plaża przed Grand Hotelem jest miejscem najczulszych wspomnień, do dziś bez znudzenia w kółko powtarzanych wędrówek “plażą z Sopotu do Orłowa” , miejscem refleksji, wielkich muzycznych pomysłów, wspomnień licealnych przyjaźni i przygód.
To dla mnie miejsce wyjątkowe, osobiste i magiczne.

Jest moim ziszczonym marzeniem móc zapraszać Państwa i Dzieci na koncerty do miejsca tak mi  drogiego, tak legendarnego i tak pięknego jednocześnie.
                                                                                                                                    Anna Szarek twórczyni Filharmonii dla Dzieci