SZANOWNI PAŃSTWO, NA KONCERT NR 1 OBECNIE NIE MA JUZ BILETÓW. PROSIMY JEDNAK OSOBY CHĘTNE O KONTAKT – POINFORMUJEMY PAŃSTWA NIEZWŁOCZNIE JEŚLI JAKIEŚ REZERWACJE POWRÓCĄ DO SPRZEDAŻY. DZIĘKUJEMY

Witam Państwa serdecznie,

Zapraszam na koncerty dla dzieci, o których stworzeniu marzyłam od lat, bo to dzieci zmieniać będą świat.

Filharmonia dla Dzieci to projekt  dla małych melomanów i dla tych, którym muzyka klasyczna jeszcze nie wydaje się fantastyczna. Projekt stworzony, by muzyka niosła radość, zachwycała, otwierała na nowe doświadczenia, zaskakiwała, żeby dzieci ekscytowały nowe dźwięki i to wszystko co wraz z muzyką dziać się będzie podczas naszych koncertów. Wspólna muzyczna zabawa, zgadywanki i poznawanie świata muzyki, która w Filharmonii dla Dzieci będzie bliżej niż gdzie indziej – na wyciągnięcie ręki. Fantastyczna, radosna, żywiołowa muzyka klasyczna dla dzieci. Mam nadzieję, że oniemieją z wrażenia 🙂 !

Koncert 1 odbędzie się w piątek 29 września  o godz. 9.30.
Sugerowany wiek dzieci 4-7 lat

Na pierwszym koncercie zagra dla nas 3 perkusistów, podążać będziemy za słuchem, pobawimy się rytmami, posłuchamy ekscytującej muzyki i usłyszymy o instrumentach,  o których jeszcze nie słyszeliśmy. Czy to możliwe? -tak, bo świat instrumentów perkusyjnych jest wprost NIEZMIERZONY. 🙂 Scenariusz  i zabawy dopasowane będą do grupy wiekowej dzieci.

Koncert dedykowany grupom przedszkolnym i szkolnym, ale zapraszamy także mamy, tatów, dziadków i opiekunki z dzieciaczkami – można kupować bilety również indywidualnie.

Każdy mały uczestnik otrzyma po koncercie broszurkę z wiadomościami, zagadkami, kolorowanką i co tam jeszcze uda się stworzyć – żeby muzyczną radość i wiedzę zabrać ze sobą do domu:)

Międzynarodowy Festiwal Perła Baroku, który organizuję od lat, a który być może niektórzy z Państwa znają –  ma już swoją wierną cudowną dziecięcą publiczność mimo, iż koncerty odbywają się późno. Od pamiętnego koncertu “Perła Baroku Dzieciom” na który w 2009 r. przybyło 400 dzieci, a kolejne 400 nie mogło przybyć bo zabrakło miejsc – myślałam o tym projekcie. Dziś – zaczynamy 🙂 !
To koncerty specjalnie dla dzieci, specjalnie dla Was i dla Nas- żebyśmy poszaleli z muzyką 🙂

Czas koncertu przewidziany jest na godzinę, ale ponieważ przyjadą niezwykłe instrumenty, i będą z nami tak nadzwyczajnie blisko m.in.:  ksylofon, kotły, gran cassa, dzwony rurowe, talerze, dzwonki, werbel, tam tam, kajon i mnóstwo przeszkadzajek – obawiam się na poważnie, czy będziemy chcieli po godzinie wyjśc !? :)))

Do zobaczenia!:)
Anna Szarek, Dyrektor Artystyczny.


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury
 w ramach programu Kultura- Interwencje 2017

Współfinansowane ze środków Powiatu Wołomińskiego

Współfinansowane przez miasto Kobyłka