W magicznym świecie
harf i czarodziejów

WYPRZEDANY!

Koncert dla przedszkolaczków (koncert 7): 6 kwietnia 2018, g.9.30
Koncert dla szkolniaków (koncert 8):  6 kwietnia 2018, g.11.30
Koncert dla Rodzinki (koncert 9):  Niedziela 8 kwietnia, g.13.00
Hotel Gregory, ul.Napoleona 4, Kobyłka pod Warszawą

Drogie Dzieci,

Zapraszamy na spotkanie z wielką harfą koncertową oraz z przepieknymi harfami celtyckimi. Niektóre mają nawet złote struny! Harfa to instrument znany od wielu tysięcy lat. Ma wiele odmian i kształtów, mówi się że jest magiczna… Ja się zgadzam:)
Dla Irlandii to nawet instrument narodowy – popatrzcie na godło tego kraju 🙂 !

A oto Pani Harfiarka Barbara Karlik, która przyjedzie specjalnie dla Was z Poznania. Będą legendy i historie, piękne melodie i szczypta wiedzy.

 

 

 

 

A to- harfy koncertowe- to wielkie i bardzo kosztowne instrumenty o 47 strunach:) Przybywajcie posłuchać muzyki i legend, dotknąć, zakochać się w magii harf 🙂 !

Na harfie koncertowej grać będzie dla Was pani Joanna Kamińska, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, laureatka konkursów w Polsce, we Włoszech i na Słowenii. Opowie nam o swojej przygodzie z Harfą i zagra dla nas przepiękne utwory, m.in  “Źródło” Hasselmansa, muzykę z filmu Kraina Lodu, z filmu Shrek i muzykę z baletu” Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Specjalnie dla Was wykona także … piosenkę Eda Scheerana 🙂 ! Piękny koncertowy zestaw – poznacie sposoby gry, trudności i ciekawsotki:) No i poznacie panie Harfistki! to tak miło porozmawiać z artystą i móc zapytać po koncercie bądź w trakcie – o to co przyjdzie nam do głowy, prawda? 🙂

 

Koncerty prowadzi Pani Ania, która serdecznie Was zaprasza do magicznej harfowej muzyki. Przepiekne pamiątkowe zdjęcia gwarantowane! :))

Bilety 13 zł
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
tel 600-080-157 /p.Ewa/