Filharmonia dla Dzieci – Najpiękniejsze koncerty!
Najlepsza artystyczna edukacja!
Rodzinne odkrycia muzyczne! 🙂

13. MAJA – Sobota!
Vienna House Andel’s Kraków
ul.Pawia 3

KONCERTY
g.11:00 Rodzice i wszystkie Dzieci 🙂
g.13:00 Rodzice i Dzieci 2-10
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12 ( oraz te, które umieją już słuchać cichutko)
g.17:00 Rodzice i dzieci 4-12 ( oraz te, które umieją już słuchać cichutko)

Filharmonia-dla-Dzieci

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

Gitary akustyczne, banjo, mandolina, ukulele, kontrabas! oraz basówka i gitary elektryczne!
Mnóstwo różnorodnej muzyki – najlepsze melodie bez względu na gatunki:)
WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI I RODZICÓW!

Świat gitarowej muzyki to ogrom znakomitych melodii do klasyki po piosenki! Oraz kultowe instrumenty! A gdy dodamy do nich BANJO, MANDOLINĘ, UKULELE – repertuar poszerza się o muzykę z Ameryki, włoskich filmów i Hawajów! :)) Przybędzie też kontrabas – będziemy więc odkrywać ciekawostki o basowych strunach i kontrabasowych możliwościach! Poznamy basówkę – gitarową wersję kontrabasu, oraz grać będziemy na elektrycznych gitarach! Dbając o stałych bywalców zagramy dużo nowej muzyki! Gwarantujemy nowe artystyczne doświadczenia dla Dzieci i cudowną muzyczną zabawę dla wszystkich! 🙂
A po koncercie… każdy może spróbować SAM! 🙂

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Nasze koncerty dodają dzieciom odwagi do samodzielnych odkryć, przez muzykę i sztukę poszerzają horyzonty na świat, ćwiczą koncentrację i z uśmiechem wprowadzają w koncertowy savoir-vivre. Poznajemy znakomita muzykę nie bacząc na gatunki – od klasyki do rocka, od amerykańskiej piosenki po Mozarta 🙂
FANTASTYCZNE, WESOŁE, ARCYCIEKAWE KONCERTY
pełne muzycznych odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI 🙂
To najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50tys. słuchaczy!
Dołącz do nas!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM


RODZINNE WYDARZENIA – ARTYSTYCZNY WEEKEND W KRAKOWIE:)


Wspaniała koncertowa atmosfera opiera się na ogromnym doświadczeniu artystycznym, pedagogicznym i z psychologii muzyki:) To wspaniałe artystyczne przeżycia dla dzieci i rodziców! 🙂 Tu często się zdarza, że Dzieci nie chcą iść do domu! i równie często, że dorośli przychodzą dla dzieci i dla siebie.. Także oni poznają u nas świat muzyki, artystycznych tajemnic i z przyjemnością słuchają najlepszych światowych melodii.

Zapraszamy znakomitych artystów, zwycięzców konkursów, festiwali, solistów najlepszych orkiestr. Ich znakomita gra kształtuje dziecięcy gust i zachwyca!
Przeczytaj poniżej o autorce projektu… 🙂

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni konkursów międzynarodowych, nagradzana artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem – Anna Szarek. Pasjonatka muzyki, sztuki i pedagogiki. Jako wiolonczelistka koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turnauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
“To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju” – piszą Rodzice.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA, RENOIRA, BOTTICELLEGO i MONETA.
Pora na … ? Niespodzianka , dowiecie się na koncercie:) !

Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Nasze koncerty to najlepsza muzyka – Dołącz do nas!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.
Oto zasady naszych koncertów w skrócie:)

  1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia i te które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-16)
Napisz mail: Bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

FILHARMONIA DLA DZIECI – KRAKÓW

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Zapraszamy do sali koncertowej
VIENNA HOUSE ANDEL’S ul. Pawia 3 Kraków


Tuż przy Galerii Krakowskiej, z oknami z widokiem na Plac Jeziorańskiego znajduje się nasza sala koncertowa.
Sala na pierwszym piętrze. Prowadzą tam szerokie schody i 2 windy.
Przed salą koncertową znajda Państwo duże foyer oraz stolik Biura Widza, w którym należy potwierdzić rezerwację , aby wejść na koncert.
Na piętrze przy sali są także specjalnie dla Słuchaczy szatnia i toalety.

Masz pytanie – napisz, zadzwoń – chętnie odpowiemy:)

Biuro Widza Kraków
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
te. 737-169-961 (pon – pt 10-16)

Zapraszamy!
Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność


*


koncerty dla dzieci kraków, filharmonia dla dzieci, filharmonia koncerty dla dzieci, krakow koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci krakow, muzyka dla dzieci krakow, gdzie z dzieckiem krakow, wydarzenia dla dzieci krakow, krakow, dzieci, koncert, koncert dla dzieci krakow, z dzieckiem, muzyka, filharmonia krakowska dla dzieci, filharmonia , ten weekend, wydarzenia dla dzieci w krakowie, koncert krakow, filharmonia dla dzieci, filharmonia dla dzieci krakow, filharmonia krakowska dla dzieci, koncerty, koncert, dla dzieci, dzieci, krakow, muzyka, atrakcje dla dzieci krakow, w krakowie, atrakcje krakow, muzyka dla dzieci, gdzie z dzieckiem krakow, koncert, teatr, teatr dla dzieci krakow, teatrzyki dla dzieci w krakowie