Filharmonia dla Dzieci
Najpiękniejsze koncerty dla Dzieci w Krakowie

Filharmonia dla Dzieci Kraków

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

ODKRYWAMY FORTEPIANY! Bądź jak Leonardo da Vinci!
Dużo muzyki, fortepiany, mechanizmy, muzyczne odkrycia i muzyczna edukacja!
WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI W KRAKOWIE

22.10.2023 Kraków

NA TYM KONCERCIE

Tym razem będzie mnóstwo cudownej , najlepszej fortepianowej muzyki, ale też – inżynierskie odkrycia, by pobudzić dziecięcą kreatywność na wszystkich polach. Będziemy jak wielki Leonardo da Vinci – poznawać sztukę a wraz z nią sprawdzimy… jak to działa ! 🙂
Dzieci poznają różne fortepiany, a wśród nich magiczny Fortepian Disklavier Yamaha.
To jeden z najbardziej rozwiniętych technologicznie instrumentów świata. Ten akustyczny niemal 2,5m fortepian posiada umiejętność grania muzyki bez pianisty i ..sam naciska klawisze. Jego wizyta w sali koncertowej to zawsze NADZWYCZAJNE WYDARZENIE!

Zaprzyjaźnimy Dzieci z fortepianową muzyką, zagramy miłe i znane melodie i pozwolimy im odkryć niesamowite tajniki tych instrumentów. To będzie zupełnie fantastyczne spotkanie z fortepianami! Dla Dzieci i Rodziców!
Warto dodać, że koncerty Filharmonii dla Dzieci są NIEPOWTARZALNE ♥, tym różnią się od wielu innych oraz np. od teatrzyków Zatem – zapraszamy!

W programie m.in:
♥ Pokażemy Dzieciom różne fortepiany!
♥ Zagra magiczny Disklavier Yamaha – To WIELKA GRATKA! 🙂
♥ Przywieziemy mechanizmy i Dzieci zobaczą fortepian od środka!
♥ Będzie różnorodna najlepsza muzyka i dużo edukacji przez zabawę! 🙂
♥ Nauczymy Dzieci odróżniać Chopina od Mozarta (!)
♥ Zagramy sławne klasyczne melodie, bajki i pogramy na 4 ręce,
♥ zaprosimy najlepszych artystów, których mogą Państwo usłyszeć w prestiżowych salach koncertowych, a dla Dzieci grają – tylko TU, w Filharmonii dla Dzieci! 🙂
♥ Będą jak zawsze- ćwiczenia na słyszenie,
♥ na pamięć
♥ i na wyobraźnię 🙂
♥ oraz radosne zabawy i muzyczne zgadywanki

Koncerty Filharmonii dla Dzieci:
♥ rozwijają kreatywność
♥ zaprzyjaźniają z muzyką i sztuką,
♥ z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat,
♥ ćwiczą skupienie,
♥ dostrzeganie,
♥ relacje społeczne,
♥ wspierają indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji,
♥ to dużo kontaktu z publicznością
♥ niezwykła elegancja i radość
♥ i cudowne Rodzinne Muzyczne wspomnienia.
♥ To także pokoncertowe spotkania z artystami i instrumentami

Dla wszystkich Dzieci – Obrazkowe Książeczko Koncertowe 🙂
Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć! 🙂

KONCERTY:
g.11:00  Rodzice i dzieci 2-8 WYPRZEDANE
g.13:00 Rodzice i dzieci 2-8 WYPRZEDANE
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12 WYPRZEDANE
g.17:00 Rodzice i Dzieci 4-12 WYPRZEDANE

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

sala:
KRAKÓW ul.Pawia 3, VIENNA HOUSE ANDEL’S
Zapraszamy do pełnej światła Sali z widokiem na Plac Jeziorańskiego. Sala mieści się na 1 piętrze, prowadzą do niej szerokie owalne srebrne schody i 2 nowoczesne windy. Przed salą znajdą Państwo obszerne komfortowe foyer, toalety , szatnie i Biuro Widza 🙂
Sala mieści się tuż przy galerii krakowskiej, 3 min od Rynku Starego Miasta

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

Dzieci i Rodzice siedzą razem, na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy. Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci. Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje.

Koncerty trwają godzinę, ale czas szybko tu płynie 🙂
Po koncertach spotykamy się przy scenie, Dzieci rozmawiają z artystami, oglądają i próbują instrumenty ! 🙂

Po oglądaniu instrumentów jest czas na odświeżanie sali, sprzątanie i porządki, by goście kolejnego koncertu czuli się równie wspaniale.
Miejsca nie są numerowane. Salę otwieramy 30 min przed koncertem.

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Nasze koncerty dodają dzieciom odwagi do samodzielnych odkryć, przez muzykę i sztukę poszerzają horyzonty na świat, ćwiczą koncentrację i z uśmiechem wprowadzają w koncertowy savoir-vivre. Poznajemy znakomita muzykę nie bacząc na gatunki – od klasyki do rocka, od amerykańskiej piosenki po Mozarta 🙂
FANTASTYCZNE, WESOŁE, ARCYCIEKAWE KONCERTY
pełne muzycznych odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI 🙂
To najlepsza artystyczna edukacja

Realizujemy duże edukacyjne koncerty dla Dzieci i Rodziców od 2017r. Zrealizowaliśmy ponad 50 premier, pełnych wiedzy, zabaw, atrakcji, odkryć, różnorodnej muzyki, instrumentów i odrobiny światowego malarstwa dla Dzieci
To ponad 500 wydarzeń dla Dzieci, a odwiedziło nas ponad 60tys. słuchaczy.
Zapraszamy, dołącz do nas!

FILHARMONIA DLA DZIECI- WSPANIAŁA KONCERTOWA ATMOSFERA
Muzyka dla Dzieci, Muzyka dla wszystkich ! Koncerty rodzinne Kraków 🙂


Wspaniała koncertowa atmosfera opiera się na ogromnym doświadczeniu artystycznym, pedagogicznym i z psychologii muzyki, ale tworzy ją niezwykła komunikacja między sceną a widownią. To wspaniałe artystyczne przeżycia dla dzieci i rodziców! 🙂 Tu często się zdarza, że Dzieci nie chcą iść do domu! i równie często, że dorośli przychodzą dla dzieci i ..dla siebie. Także oni poznają u nas świat muzyki, artystycznych tajemnic i z przyjemnością słuchają najlepszych światowych melodii.

Zapraszamy znakomitych artystów, zwycięzców konkursów, festiwali, solistów najlepszych orkiestr. Ich znakomita gra kształtuje dziecięcy gust i zachwyca!
Przeczytaj poniżej o autorce projektu… 🙂

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni konkursów międzynarodowych, nagradzana artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem – Anna Szarek. Pasjonatka muzyki, sztuki i pedagogiki. Jako wiolonczelistka koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turnauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
“To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju” – piszą Rodzice.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA, RENOIRA, BOTTICELLEGO i MONETA.
Pora na … ? Niespodzianka , dowiecie się na koncercie:) !

Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.
Oto zasady naszych koncertów w skrócie:

  1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia , które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.
MUZYKA DLA DZIECI w KRAKOWIE 🙂

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Zapraszamy do sali koncertowej
VIENNA HOUSE ANDEL’S ul. Pawia 3 Kraków


Tuż przy Galerii Krakowskiej, z oknami z widokiem na Plac Jeziorańskiego znajduje się nasza sala koncertowa.
Sala na pierwszym piętrze. Prowadzą tam szerokie schody i 2 windy.
Przed salą koncertową znajda Państwo duże foyer oraz stolik Biura Widza, w którym należy potwierdzić rezerwację , aby wejść na koncert.
Na piętrze przy sali są także specjalnie dla Słuchaczy szatnia i toalety.

Masz pytanie – napisz, zadzwoń – chętnie odpowiemy:)

Biuro Widza Kraków
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
te. 737-169-961 (pon – pt 10-15)

Zapraszamy!
Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność


*koncerty dla dzieci kraków, filharmonia dla dzieci, filharmonia koncerty dla dzieci, krakow koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci krakow, muzyka dla dzieci krakow, gdzie z dzieckiem krakow, wydarzenia dla dzieci krakow, krakow, dzieci, koncert, koncert dla dzieci krakow, z dzieckiem, muzyka,filharmonia krakowska dla dzieci, filharmonia , ten weekend, wydarzenia dla dzieci w krakowie, koncert krakow, filharmonia dla dzieci, filharmonia dla dzieci krakow, filharmonia krakowska dla dzieci, koncerty, koncert, dla dzieci, dzieci, krakow, muzyka, atrakcje dla dzieci krakow, w krakowie, atrakcje krakow, muzyka dla dzieci, gdzie z dzieckiem krakow,

k