Filharmonia dla Dzieci –

KRAKÓW, ul.Pawia 3
Vienna House Andel’s

g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.16.30

UWAGA! Koncerty są wyprzedane!
Odkup bilety na grupie na Facebooku:

I już zapraszamy na KONCERTY 20.11!

Filharmonia-dla-Dzieci

KLASYCZNIE, BAJKOWO, JAZZOWO I NA 4 RĘCE! Świat Fortepianu na różne sposoby!

Nauczymy dzieci rozpoznawać najsławniejszą klasykę (od Dla Elizy po Toccatę Bacha!), a chwilkę potem dołączy do nas jazzman, pianista, aranżer, swingujący bandleader i pianista teatru Lalka! Będzie dla dzieci improwizował do MELODII Z BAJEK I FILMÓW! Porytmizujemy wspólnie i zrobimy z dziećmi pierwsze kroki aby.. poczuć jazz 🙂 !
A na koniec – obrazkowy plebiscyt! na ulubioną muzykę, by wspierać dziecięcy indywidualny gust:)

Koncert będzie i piękny i radosny 🙂 ! Będzie bliskość żywej muzyki, artyści na wyciągnięcie rąk, opowiadanie o utworach, koncertowa atmosfera, piękna dobrze dobrana muzyka. Nasze koncerty trenują dziecięcą koncentrację, poszerzają słownictwo, dzieci poznają najlepszą muzykę wielu gatunków, ubogacają także maluszki, które osłuchują się z muzyką w rodzinnej atmosferze. Poznawanie, dotykanie instrumentów i książeczki koncertowe do domku – to wszystko utrwala wiedzę i dziecięce muzyczne odkrycia.

A po koncercie… każdy może spróbować sam! 🙂 Na dzieci będzie czekał najnowocześniejszy fortepian Yamaha N3X !:)

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI

Partnerzy koncertu:

GODZINY KONCERTÓW – ZASADY – BILETY

Jesteśmy miłośnikami Rodzinnego Słuchania. Rodzeństwo zapraszamy zawsze razem:)!
W przypadku wyprzedania danej godziny prosimy o wybranie kolejnego, najbliższego wiekowo koncertu:)

Sugerowane godziny:
g.11.00 – Rodzice i wszystkie dzieci ( 2-12)
g.13.00 – Rodzice i wszystkie dzieci (2-12)
g.15.00 – Rodzice i dzieci 4-12
oraz NOWA GODZINA:)
g.16.30 – Rodzice i dzieci 5-12

Zasady uczestnictwa w skrócie:

1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat. Dzieci uczestniczą w koncertach tylko pod opieką dorosłych.
  2. Dla każdego uczestnika należy wykupić bilet (nie trzeba drukować:). Przy wejściu na koncert należy podać nr rezerwacji i nazwisko.
  3. Obowiązuje Regulamin koncertów dostępny w procesie zakupu w sklepie.
WSPANIAŁE KONCERTY RODZINNE W KRAKOWIE – Poczytaj o nas więcej!

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 400 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas blisko 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA – INSTAGRAM

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi, kształtuje indywidualne upodobania, i jest to wspólny czas Dzieci z Rodzicami czy Dziadkami – a to jest najważniejszy dar dla maluchów, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

NASZE PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

🙂

SALA

Vienna House Andel’s
ul.Pawia 3 Kraków

Zapraszamy do pełnej światła dużej sali koncertowej na 1 piętro. Do sali prowadzą duże kręte schody oraz 2 windy.
Na piętrze znajdą Państwo Biuro Widza, szatnię i toalety, wszystko przy sali koncertowej.
Jest miejsce na wózki przy sali koncertowej.
Wózki nie wjeżdżają na salę koncertową.

Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność 🙂

koncerty dla dzieci kraków, filharmonia dla dzieci, filharmonia koncerty dla dzieci, krakow koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci krakow, muzyka dla dzieci krakow, gdzie z dzieckiem krakow, wydarzenia dla dzieci krakow, krakow, dzieci, koncert, koncert dla dzieci krakow, z dzieckiem, muzyka, filharmonia krakowska dla dzieci, filharmonia , ten weekend, wydarzenia dla dzieci w krakowie, koncert krakow, filharmonia dla dzieci, filharmonia dla dzieci krakow, filharmonia krakowska dla dzieci, koncerty, koncert, dla dzieci, dzieci, krakow, muzyka, atrakcje dla dzieci krakow, w krakowie, atrakcje krakow, muzyka dla dzieci, gdzie z dzieckiem krakow, koncert, teatr, teatr dla dzieci krakow, teatrzyki dla dzieci w krakowie, w krakowie