Najpiękniejsze odkrycia muzyczne!

ul.Pawia 3

Filharmonia-dla-Dzieci

KONCERTY WYPRZEDANE! Zdobądź bilety na: Grupa Filharmonia dla Dzieci Kraków

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!! To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI – ODKRYJEMY ŚWIAT CHIŃSKIEJ MUZYKI Z CHIŃSKĄ MISTRZYNIĄ CYTR – MINGJIE YU

Zagrają dla nas przepiękne autentyczne CYTRY CHIŃSKIE 🙂 Na otwarcie sezonu zawita do nas wspaniała artystka Mingjie Yu, która pochodzi z chińskiej prowincji Hubei, gdzie od lat studiuje grę na sięgającym korzeniami czasów starożytnych, instrumencie zwanym zeng. Jest mistrzynią gry na cytrach chińskich i dziekanem Wydziału Muzyki Instrumentalnej Kolegium Muzycznego Uniwersytetu w Hubei. Na koncercie dzieci zobaczą i posłuchają cudowną Panią Mingjie oraz kilka odmian chińskich cytr. Pani Ania zaś odkryje przed dziećmi tajniki tych nadzwyczajnych instrumentów i zapozna dzieci z pięknem muzyki. A melodie będą różnorodne: chińskie tradycyjne, polskie, sławne i ..kreskówkowe 🙂

Tak niezwykłe rzeczy dla dzieci – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI 🙂

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem i większością polskich gwiazd piosenki. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂

CUDOWNE WSPARCIE W ODKRYWANIU ŚWIATA SZTUKI – NASZE KSIĄŻECZKI KONCERTOWE 🙂
Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Czytajcie, oglądajcie je razem z Dziećmi! to Wasz wspólny czas poznawania Sztuki! 🙂

PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA – w skrócie:)

1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. (Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych, jednak konieczna jest cisza na koncertach) Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat.
2. Dzieci uczestniczą w koncertach tylko pod opieką dorosłych. Dla każdego uczestnika należy wykupić bilet (nie trzeba drukować:)
3. Obowiązuje Regulamin koncertów.
4. W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie na Facebooku:)

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI W KRAKOWIE – DOŚWIADCZANIE, ODKRYWANIE, EDUKACJA

Jest naszą misją rozwój dzieci, ich naturalny wzrost w przyjaźni z najlepszą kulturą. Dlatego tak dbamy o piękno naszych koncertów i wybieramy piękne sale. Vienna House Andel’s zaprasza do sali pełnej światła, gdzie czujemy się jak na spotkaniu w muzycznym salonie. Jest to dodatkowo salon nowoczesny, co zapewnia wszystkim komfort uczestnictwa. Są schody, windy , toalety specjalnie dla uczestników i szatnia w foyer na pierwszym piętrze.

W samym centrum Krakowa, z widokiem na Plac Jeziorańskiego – piękne miejsce na fantastyczne artystyczne spotkania z dziećmi, a potem na spacer po Starym Mieście, lody, obiad i kolejne atrakcje! 🙂

Zapraszamy wejściem z Placu Jeziorańskiego, lub od ul.Pawiej 3. Następnie schodami lub windą na pierwsze piętro. Tam znajdą Państwo Biuro Widza, szatnię i toalety – wszystko przy sali koncertowej.

Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność 🙂

ZOBACZ WYDARZENIE NA FACEBOOKU 🙂 (wkrótce..)