Filharmonia dla dzieci koncerty dla dzieci krakow atrakcje wydarzenia rodzinne

SAKSOFONY I GITARY!
Najpiękniejsze melodie i 12 instrumentów!
26 Listopada 2023
KRAKÓW – SHERATON
Powiśle 7

Saksofony to mistrzowie melodii, a gitary – mistrzynie akompaniamentu – wspólnie tworzą nadzwyczajne połączenia. Będzie to koncert wielu piosenek, wprowadzający Dzieci do:
♥klasyki gitarowej,
♥klasyki rozrywki,
♥klasyki piosenki amerykańskiej,
♥klasyki jazzu i rocka.
Dla Dzieci będzie jak zawsze wiele muzycznych zabaw rozwojowych, wiedzy, odkryć, okazji do poznawania instrumentów !

Przyjadą 4 saksofony i duuużo gitar – klasyczne i elektryczne! To jeden z najpiękniejszych zestawów instrumentów, ale także wspaniały zestaw artystów : Jakub Muras na saksofonach – jeden z najbardziej rozpoznawalnych saksofonistów w Polsce, cechuje jego grę przepiękny dźwięk i wirtuozeria, to Artysta z pierwszych stron gazet. Konstanty Szemraj – zwycięzca konkursów gitarowych od wczesnej młodości znany ze znakomitej gry, dziś mistrz i guru elektrycznych gitar, oraz Ksawery Jastrzębski, także laureat konkursów gitarowych, świetny koncertujący instrumentalista. A prywatnie – przyjaciele, rozumiejący się na scenie bez słów. Przed nami gitarowo-saksofonowa muzyczna uczta!
Wspaniałe koncerty dla Dzieci i Rodziców:)

KONCERTY NIEDZIELA 26.11:
g.11:00  Rodzice i dzieci 2-8
g.13:00 Rodzice i dzieci 2-8
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12
g.17:00 Rodzice i Dzieci 4-12

Koncerty Filharmonii dla Dzieci są NIEPOWTARZALNE ♥, tym różnią się od wielu innych oraz np. od teatrzyków 🙂 Zatem – zapraszamy! 🙂

Co na Was czeka w Filharmonii dla Dzieci:)

♥ Różnorodna najlepsza muzyka i dużo edukacji przez zabawę!
♥ Sławne klasyczne melodie
♥ zaprosimy najlepszych artystów, których mogą Państwo usłyszeć w prestiżowych salach koncertowych, a dla Dzieci grają – tylko TU, w Filharmonii dla Dzieci! 🙂
♥ Będą jak zawsze- ćwiczenia na słyszenie,
♥ na pamięć
♥ i na wyobraźnię 🙂
♥ radosne muzyczne zgadywanki, muzyczne zabawy rozwojowe, koncertowy savoir-vivre, dużo kontaktu z publicznością, niezwykła elegancja i radość, cudowne Rodzinne Muzyczne wspomnienia i
♥ pokoncertowe oglądanie instrumentów!

Koncerty Filharmonii dla Dzieci:
♥ rozwijają kreatywność
♥ zaprzyjaźniają z muzyką i sztuką,
♥ z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat,
♥ ćwiczą skupienie,
♥ dostrzeganie,
♥ relacje społeczne,
♥ wspierają indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji,
♥ są pełne radości i oczywiście NAJLEPSZEJ muzyki różnych stylów i gatunków 🙂

Dla wszystkich Dzieci – Obrazkowe Książeczki Koncertowe 🙂

Odwiedziło nas ponad 150 tys. słuchaczy! Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć!

SALA KONCERTOWA
W listopadzie zagramy w
SHERATON HOTEL ul. POWIŚLE 7

JAK JEST NA KONCERTACH
Filharmonii dla dzieci

NA KONCERCIE
Dzieci i Dorośli siedzą razem, na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, na wyciągnięcie rączek, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy, dużo ciekawostek i wiedzy. Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, pokazujemy jak słuchać, uczymy muzyki, angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Świadomie dobieramy repertuar dla właściwego artystycznego rozwoju dzieci.

Koncerty wspierają rozwój indywidualnego gustu, ćwiczą koncentrację i muzyczne umiejętności, niepostrzeżenie dają wspaniały rozwój przez zabawę, a wszystko to wśród uśmiechów. Jest wesoło, żywiołowo i nie da się tego nauczyć z książek! Dołącz do nas! 🙂

Koncert trwa 60 min, ale czas bardzo szybko tu płynie:) Salę otwieramy na 30 min przed każdym koncertem, miejsca nie są numerowane. Są 3 rzędy poduszek i 3 rzędy krzeseł.
Aby widzowie kolejnego koncertu czuli się równie wyjątkowo – Koncerty zaczynają się co 2 godziny, a sala jest odświeżana i wietrzona między koncertami

PO KONCERCIE
Spotykamy się przy scenie, dzieci oglądają i próbują instrumenty i.. Każdy może spróbować sam 🙂 Można robić piękne wesołe pamiątkowe zdjęcia, dzieci nierzadko pokazują że same także umieją już grać. To Wspaniały czas rozwoju wspierający odwagę i kreatywność, budujący relacje, pozwalający doświadczać i samodzielnie odkrywać, a my rozmawiamy z Rodzicami, doradzamy, dzielimy się wiedzą – piękny pokoncertowy czas.

1. Koncerty dla Dzieci powyżej 2 roku życia. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej. Prosimy o uszanowanie grup wiekowych – koncerty o 15 i o 17 dla Dzieci 4-12.
    3. Prosimy opiekunów by siadali blisko Dzieci, aby wspierać dobre zachowania. Prosimy by porozmawiać z Dziećmi o potrzebie zachowania ciszy podczas muzyki .

e-mail: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
Filharmonia dla Dzieci to koncerty rodzinne, dorośli także dobrze się bawią:)

TWÓRCZYNI FILHARMONII DLA DZIECI