FILHARMONIA DLA DZIECI
zaprasza na cudowne
Rodzinne Koncerty w Krakowie!
12 czerwca, Niedziela
g.11.00, g.13.00, g.15.00

Kraków – Sala Vienna House
ul. Pawia 3
(tuż przy Galerii Krakowskiej, Plac Jeziorańskiego)
GITARY W FILHARMONII DLA DZIECI ! Czerwiec w Krakowie – to cudowne koncerty dla Dzieci, Rodziców i Dziadków!

Nasi znakomici gitarzyści klasyczni i rozrywkowi grać będą najpiękniejsze klasyki gitarowe: od muzyki hiszpańskiej aż po kultowe melodie XXw na gitarach elektrycznych. Dzieci poznają różne rodzaje gitar akustycznych, banjo, mandolinę, oraz gitarę basową i gitary elektryczne. Będzie i czarowność klasyki i moc nowoczesnych gitar – wszystko po to by pokazać Dzieciom wielki Gitarowy Świat!
Dla naszych stałych bywalców- obiecujemy NOWE utwory w programie, mimo iż zasada „od klasyki do metaliki” będzie obowiązywać!

ZAPRASZAMY NA FACEBOOK : Filharmonia dla Dzieci – Cudowne koncerty dla Dzieci w Krakowie
Zamieszczamy tam nowinki, muzykę, zdjęcia i wydarzenia!

ODKRYWAMY ŚWIAT GITAR! Poznawanie + słuchanie + odkrycia + muzyka + zabawa = NASZE KONCERTY DLA DZIECI !

Nasze koncerty to najlepsza muzyka, spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka na gitary !! 🙂

Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje! Dodajemy kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie! Nasi mali słuchacze tylko w tym roku poznali : Van Gogha, Leonarda da Vinci, Rafaela, Vermeera i Renoira!!

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!! To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA DZIECI – CUDOWNA POMOC EDUKACYJNA ! Dzieci, muzyka i sztuka 🙂

Podczas koncertów wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu! Zaprzyjaźniamy Dzieci również ze sławnym malarstwem! W styczniu był z nami VINCENT VAN GOGH, w lutym – LEONARDO DA VINCI, w marcu VERMEER, w kwietniu RAFAEL SANTI, a w maju – RENOIR!
Czytajcie, oglądajcie je razem z Dziećmi! to Wasz wspólny czas poznawania Sztuki!

KONCERTY DLA DZIECI. Jak jest na koncercie

Dzieci i Rodzice siedzą razem na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, na wyciągnięcie rączek, a przy niej zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy!
Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Odwiedziło nas już ponad 40tys widzów!! Dołącz do nas! Zapraszamy!

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZE KONCERTY? Zajrzyj na nasz Instagram!

… A PO KONCERCIE KAŻDY MOŻE ZAGRAĆ SAM! Jak jest po koncercie

Po koncertach dla Dzieci, jak nigdzie indziej, spotykamy się przy scenie, rozmawiamy z artystami, dzieci oglądają, pytają, i .. GRAJĄ NA INSTRUMENTACH! Spełnij swoje marzenie i pograj na elektrycznej gitarze pod okiem świetnego gitarzysty! Można zrobić cudowne pamiątkowe zdjęcia!

Skąd się wzięła Filharmonia dla Dzieci…

Te koncerty dla Dzieci powstały z miłości do Dzieci, Muzyki, Sztuki i pedagogiki. Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.Pendereckiego, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Rodzice piszą: “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. W ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

NASZE PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

1.Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
2. Dla każdego uczestnika (dziecka i dorosłego) należy wykupić bilet. Przed koncertem wystarczy powołać się na nr rezerwacji i nazwisko. Biletów nie trzeba drukować.
3. Obowiązuje Regulamin Koncertów.
Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. Mamy również stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych :), jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów, dlatego w sprawie maluszków prosimy o telefon do biura. Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat. Maluszki mniejsze przybywają by się osłuchiwać ze znakomitą klasyką muzyki 🙂

BIURO WIDZA chętnie odpowie na wszystkie pytania: tel 737-169-961 (pon-pt 9-17)
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl