Filharmonia dla Dzieci –
Najpiękniejsze odkrycia muzyczne!

4 Grudnia 2022

Góralska kapela!! Mnóóóstwo góralskich wspaniałych instrumentów! Zagrają trombita, dudy, bas, heligonka, fujary, piszczałki, róg pasterski, skrzypce i będzie wspaniałe góralskie śpiewanie! Będą pastorałki i piosenki, góralskie stroje i pokazy instrumentów!

Zapraszamy na GÓRALSKIE KONCERTY  w cudownym radosnym i świątecznym nastroju!🎄😊

A po koncertach – można obejrzeć instrumenty z bliska, wziąć do rąk, zrobić piękne zdjęcie z góralami pod choinką :)!

Na koncertach góralskich nie ma podziału wiekowego! 🙂

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:
INSTAGRAM

sala: VIENNA HOUSE ANDEL’S
ul. Pawia 3
KRAKÓW

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI W KRAKOWIE

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, trenujemy koncentrację, rozwijamy kreatywność, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 400 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas blisko 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA – INSTAGRAM

Kto stworzył FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE 🙂


Choć zwyczajem jest, że wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu – zwyczajem jest także odstępstwo od tej tradycji 🙂 Podczas KONCERTÓW GÓRALSKICH NIE MA KSIĄŻECZEK KONCERTOWYCH! 🙂
Ale gdy przybędziecie w styczniu – zobaczycie że wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA, RENOIRA… 🙂

NASZE PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI


1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. (konieczna jest cisza na koncertach – apelujemy do Rodziców o rozwijanie tej sprawności:) Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat. Dzieci uczestniczą w koncertach tylko pod opieką dorosłych.
2. Dla każdego uczestnika należy wykupić bilet. Biletów nie trzeba drukować, wystarczy nr rezerwacji i nazwisko kupującego.
3. Obowiązuje Regulamin koncertów
4. W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie na Facebooku:)
GRUPA FILHARMONIA DLA DZIECI KRAKÓW

Masz pytanie – napisz, zadzwoń – chętnie odpowiemy:)

Biuro Widza Kraków
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
te. 737-169-961 (pon – pt 10-16)

Plac Jeziorańskiego przy Filharmonii dla Dzieci

Zapraszamy!
Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność 🙂

*


koncerty dla dzieci kraków, filharmonia dla dzieci, filharmonia koncerty dla dzieci, krakow koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci krakow, muzyka dla dzieci krakow, gdzie z dzieckiem krakow, wydarzenia dla dzieci krakow