Filharmonia dla Dzieci WARSZAWA

Filharmonia dla Dzieci Kraków
zaprasza na koncert
VIVALDI DLA DZIECI – 4 PORY ROKU

Posłuchaj, to Wiosna… 🙂

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

TE KONCERTY SĄ JUŻ
WYPRZEDANE!

ZOBACZ NAJBLIŻSZE KONCERTY / ZDOBĄDŹ BILETY!

Yamaha Music Europe Poland partner koncertów Filharmonia dla Dzieci
rmf classic partner koncertow Filharmonii dla Dzieci

VIVALDI DLA DZIECI ! 4 PORY ROKU
17 – marzec – 2024
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00
KRAKÓW – Filharmonia dla Dzieci
Vienna House ul.Pawia 3

4 PORY ROKU – opowieść dla dzieci o najsłynniejszym dziele Antonia Vivaldiego. Sławne i niesłychanie malownicze melodie, pełne ptaków, szemrania strumieni, drżenia z zimna i świszczącego wiatru. Szczeka w nich pies, pada deszcz w Wenecji i huczą pioruny burzy! Wszystko to w nutach zapisał Antonio, a my Dzieciom opowiemy gdzie i wszystko to odnajdziemy w muzyce! 🙂

Vivaldi pochodził z Wenecji, tam spędził całe życie. Jego muzyka to barok włoski w pełnej krasie, a sława i ilustracyjność  4 Pór Roku są niesamowite!  Przyjdźcie z Dziećmi zaprzyjaźnić się i odkryć ten niesamowity utwór! Zna go cały Świat!

Koncerty Filharmonii dla Dzieci budzą kreatywność, zaprzyjaźniają ze znakomitą muzyką i sztuką, z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat i niepostrzeżenie dają Dzieciom wielką wiedzę o muzyce i muzycznym świecie. Ćwiczymy skupienie, dostrzeganie, relacje społeczne, wspieramy indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji. Dzieci robią postępy w koncertowym savoir-vivre i świetnie się przy tym bawimy!
Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć!

W PROGRAMIE:

ANTONIO VIVALDI – “4 PORY ROKU”
Wiosna-Lato-Jesień-Zima

oraz
mnóstwo muzycznych odkryć, rozwojowych zabaw dla Dzieci, wspaniała koncertowa atmosfera, elegancja, sporo swobody i dużo wiedzy!

KONCERTY Niedziela 17.03.2024
g.11:00  Rodzice i dzieci 2-8
g.13:00 Rodzice i dzieci 2-8
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12 
g.17:00 Rodzice i Dzieci 4-12

Prosimy o przeczytanie ZASAD UCZESTNICTWA poniżej i przestrzeganie grup wiekowych.

Obowiązuje ładny strój 🙂

SALA KONCERTOWA:
VIENNA HOUSE ANDEL’S
ul.Pawia 3 Kraków
(przy Galerii Krakowskiej)

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:
INSTAGRAM

KONCERTY DLA DZIECI – POZNAWANIE INSTRUMENTÓW – NAJLEPSZA MUZYKA – DLA DZIECI W KRAKOWIE

CO NA WAS CZEKA W FILHARMONII DLA DZIECI:)

♥ Różnorodna najlepsza muzyka i dużo edukacji przez zabawę
♥ Sławne melodie 🙂
♥ zaprosimy najlepszych artystów, których mogą Państwo usłyszeć w prestiżowych salach koncertowych, a dla Dzieci grają – tylko TU, w Filharmonii dla Dzieci, aby kształtować dziecięcy gust! 🙂
♥ Będą jak zawsze- ćwiczenia na słyszenie,
♥ na pamięć
♥ i na wyobraźnię 🙂
♥ radosne muzyczne zgadywanki
♥ wprowadzenie w koncertowy savoir-vivre
♥ dużo kontaktu z publicznością
♥ niezwykła elegancja i radość
♥ cudowne rodzinne wspomnienia, oraz
♥ pokoncertowe oglądanie instrumentów i rozmowy z artystami – o edukacji, o muzyce, o wszystkim:)

Koncerty Filharmonii dla Dzieci:
♥ rozwijają kreatywność
♥ zaprzyjaźniają z muzyką i sztuką,
♥ z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat,
♥ ćwiczą skupienie,
♥ dostrzeganie,
♥ relacje społeczne,
♥ wspierają indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji,
♥ są pełne radości i oczywiście NAJLEPSZEJ muzyki różnych stylów i gatunków 🙂

Dla wszystkich Dzieci – Obrazkowe Książeczki Koncertowe 🙂

Odwiedziło nas ponad 150 tys. słuchaczy! Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć!

JAK JEST NA KONCERTACH ?
BLISKOŚĆ MUZYKI – ROZWÓJ – WIEDZA I ZABAWA

NA KONCERCIE
Dzieci i Dorośli siedzą razem, na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, na wyciągnięcie rączek, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy, dużo ciekawostek i wiedzy. Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, pokazujemy jak słuchać, uczymy muzyki, angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Świadomie dobieramy repertuar dla właściwego artystycznego rozwoju dzieci.

Koncerty wspierają rozwój indywidualnego gustu, ćwiczą koncentrację i muzyczne umiejętności, niepostrzeżenie dają wspaniały rozwój przez zabawę, a wszystko to wśród uśmiechów. Jest wesoło, żywiołowo i nie da się tego nauczyć z książek! Dołącz do nas! 🙂

Koncert trwa 60 min, ale czas bardzo szybko tu płynie:) Salę otwieramy na 20 min przed każdym koncertem, miejsca nie są numerowane.

PO KONCERCIE
Spotykamy się przy scenie, dzieci oglądają i próbują instrumenty 🙂 To Wspaniały czas rozwoju wspierający odwagę i kreatywność, budujący relacje, pozwalający doświadczać i samodzielnie odkrywać, a my rozmawiamy z Rodzicami, doradzamy, dzielimy się wiedzą – piękny pokoncertowy czas.

Aby widzowie kolejnego koncertu czuli się równie wyjątkowo sala jest odświeżana i wietrzona między koncertami. Na sali są 3 rzędy poduszek oraz 3-4 rzędy krzeseł:)

Filharmonia dla Dzieci Kraków miejsce koncertów Pawia 3

ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

1.Rekomendujemy koncerty dla Dzieci od 2 roku życia. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
3. Prosimy opiekunów by siadali blisko Dzieci, aby wspierać dobre zachowania. Prosimy by porozmawiać z Dziećmi o potrzebie zachowania ciszy podczas muzyki .
4. Bilety można odkupić/ odsprzedać na naszej grupie biletowej:
@Grupa Filharmonia dla Dzieci Kraków

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie pomagamy i znajdujemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-16)
e-mail: Bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Filharmonia dla dzieci koncerty dla dzieci krakow atrakcje wydarzenia rodzinne

Naszą misją jest edukacja przez zachwyt, zabawę i doświadczanie. Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Przez muzykę otwieramy na świat, edukujemy, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
Filharmonia dla Dzieci to koncerty rodzinne, dorośli także dobrze się bawią:)

KTO TWORZY FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać ją na drodze swojego rozwoju”.
Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 200tys słuchaczy. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.
Dowiedz się więcej: WIKIPEDIA

OBRAZKOWE KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH DZIECI 🙂

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA, RENOIRA, STRYJEŃSKĄ.
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

FILHARMONIA DLA DZIECI KRAKÓW – MIEJSCE KONCERTÓW

miejsce koncertów:
VIENNA HOUSE ANDEL’S
UL. PAWIA 3 KRAKÓW

Tuż przy Galerii Krakowskiej. Wejście do sali od ul.Pawiej, bądź prosto z Placu Jeziorańskiego (przy restauracji Maverick) Sala znajduje się na 1 piętrze. Prowadzą do niej owalne srebrne schody i 2 duże windy. Na piętrze znajda Państwo szatnię i toalety dla Słuchaczy, oraz oczywiście BIURO WIDZA FILHARMONII DLA DZIECI KRAKÓW 🙂

Zapraszamy!

BIURO WIDZA
Przypominamy, że Biuro Widza jest do Państwa dyspozycji 🙂
bilety@filharmoniadladzieci.pl
tel.737-169-961 (Pon-Pt 10-16 )