Filharmonia dla Dzieci –

g.11:00 Rodzice i wszystkie Dzieci
g.13:00 Rodzice i wszystkie Dzieci
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12
g.17:00 Rodzice i dzieci 4-12 (tylko dla tych które umieją już słuchać i posiedzieć spokojnie)

SALA LUSTRZANA
Pałac Królewskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
/Pałac Staszica/
Nowy Świat 72

Filharmonia-dla-Dzieci

„Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

MARZEC W FILHARMONII DLA DZIECI!
STAR WARS I MOZART! VIVALDI I HARRY POTTER!
i 10 niesamowitych instrumentów!

Dzieci poznają instrumenty, bez których nie było by muzyki do STAR WARS! Przyjedzie Waltornia i… 3 inne odmiany rogów! (mało kto widział tyle!) Flet poprzeczny, flet piccolo i rzadko spotykany flet altowy! Do tego gliniana grająca kurka i inne niespodzianki dla wesołości! Oraz oczywiście – NAJNOWOCZEŚNIEJSZY FORTEPIAN Yamaha N3X.

W programie MUZYCZNE GWIAZDY! : Mozart i Vivaldi, i gwiazdy kina czyli Star Wars, Harry Potter, Indiana Jones – wszystko to stworzy fantastyczne arcy ciekawe koncerty pełne muzycznych odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!
To najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI 🙂

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50tys. słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI – RODZINNE WYDARZENIA W WEEKEND
WARSZAWA PAŁAC STASZICA

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To wspaniałe artystyczne przeżycia dla dzieci i rodziców! 🙂

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką „Kryształowa Kobyłka”, Medalem „Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Nasze koncerty to najlepsza muzyka – Dołącz do nas!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.
Oto zasady naszych koncertów w skrócie:)

1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia i te które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-16)
Napisz mail: Warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Spotykamy się w pięknej Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN).
To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer.
To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️