Filharmonia-dla-Dzieci

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

MUZYKA AMERYKAŃSKA DLA DZIECI!
KONCERTY DLA DZIECI PEŁNE WSPANIAŁYCH MELODII I RYTMÓW!
KLASYKA PIOSENKI, KLASYKA JAZZU, POP, BROADWAY, DISNEY i… trochę samby!

Drodzy Słuchacze,
AMERYKA to POP, JAZZ, BROADWAY i DISNEY! To wśród amerykańskich twórców znajdziemy Franka Sinatrę, Louisa Armstronga, Michaela Jacksona, Gershwina i Manciniego!
i na chwilkę skręcimy na południe po.. sambę! 🙂
Na tym oprzemy kwietniowe koncerty!!
Brzmi fantastycznie, prawda…?  🙂

Zachwycimy Dzieci najpiękniejszą amerykańską muzyką i zagramy sławne melodie, aby mogły poznawać kanon muzyki!🙂 Grać będą dla dzieci wybitni polscy młodzi jazzmani, a królować będą trąbki i puzony!:) Poznamy instrumenty, będziemy ćwiczyć wyobraźnię, koncentrację, odkrywać nowe muzyczne światy
i będzie mnóstwo radości i edukacji!

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI 🙂

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50tys. słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

KONCERTY W WARSZAWIE
SALA LUSTRZANA
PAŁAC KRÓLEWSKIEGO TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ NAUK
NOWY ŚWIAT 72
(zobacz zdjęcie na końcu wpisu:)

16.04 – NIEDZIELA wyprzedane!

15.04 – SOBOTA – KONCERTY DODATKOWE!

g. 11.00 -Rodzice i dzieci 2-12
g.13.00 Rodzice i dzieci 2-12
g.15.00 Rodzice i dzieci 4-12 (oraz te które umieją słuchać cichutko)

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
Filharmonia dla Dzieci to koncerty rodzinne, bo muzyki na pewno można słuchać razem. Sztuka nie jest przestrzenią, w której musimy tworzyć podziały – jest skarbcem, z którego każdy wybiera coś dla siebie: mały i duży, a RAZEM to najważniejsze dziś słowo dla Dzieci:)
Zapraszamy na wspaniałe artystyczne przeżycia dla dzieci i rodziców 🙂

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Nasze koncerty to najlepsza muzyka – Dołącz do nas!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.
Oto zasady naszych koncertów w skrócie:)

  1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia i te które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-16)
Napisz mail: Warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Spotykamy się w pięknej Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN).
To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer.
To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️

*

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, warszawa, dzieci, muzyka, koncert, koncerty, rodzinne, imprezy, atrakcje, wydarzenia, kulturalna warszawa,