Filharmonia dla Dzieci –
Najpiękniejsze odkrycia muzyczne!

Filharmonia dla Dzieci

16 października 2022

Jesteśmy miłośnikami Rodzinnego Słuchania, od początku celowo nie dzielimy słuchaczy na sztywne grupy. Jednak zachowując poniższą sugestię stworzymy na widowni przewagę dzieci w danym wieku.
Rodzeństwo zawsze razem:)
W razie braku biletów na daną godzinę prosimy o wybranie najbliższej wiekowo:)

Sugerujemy wybranie godziny:
g.11.00 – wszystkie dzieci
g.13.00 – dla Rodziców z dziećmi 3+
g.15.00 – dla Rodziców z dziećmi 4+
g.17.00 – dla Rodziców z dziećmi 5+

Hotel Bristol Warszawa
Sala Chopin
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44

Filharmonia dla Dzieci Wilanów
Filharmonia-dla-Dzieci

BILETY WYPRZEDANE!

Aby odkupić bilety od kogoś kto musiał zmienić plany – zapraszamy do
biletowej grupy na Facebook: https://www.facebook.com/groups/738698863294549

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI W WARSZAWIE

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 400 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas blisko 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

ZOBACZ NASZE ZDJĘCIA – INSTAGRAM

KLASYCZNIE, BAJKOWO, JAZZOWO I NA 4 RĘCE! Świat Fortepianu na różne sposoby!

Nauczymy dzieci rozpoznawać najsławniejszą klasykę, bo warto znać to co zna cały świat! Z wykładowczynią Uniwersytetu Fryderyka Chopina pogramy i posłuchamy cudowności Beethovena, Bacha, Vivaldiego czy Mozarta, lecz chwilkę potem dołączy do nas jazzman, pianista, aranżer, swingujący bandleader i pianista teatru Lalka! Będzie dla dzieci improwizował do MELODII Z BAJEK I FILMÓW! Porytmizujemy wspólnie i zrobimy z dziećmi pierwsze kroki aby.. poczuć jazz 🙂

Koncert będzie i piękny i radosny 🙂 !
Bliskość muzyki, artyści na wyciągnięcie rąk, opowiadanie o utworach, koncertowa atmosfera – to wszystko uczy dzieci obycia i dyskretnie wprowadza w koncertowy savoir-vivre.
Nasze koncerty trenują dziecięcą koncentrację, poszerzają słownictwo, ubogacają także maluszki, które osłuchują się w rodzinnej atmosferze z najlepszą muzyką różnych gatunków.
Poznawanie, dotykanie instrumentów i książeczki koncertowe do domku – to wszystko utrwala wiedzę i dziecięce muzyczne odkrycia.

A po koncercie… każdy może spróbować sam! 🙂 Na dzieci będzie czekał fortepian Yamaha N3X:)

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI
To nie tylko muzyka, to także wielkie artystyczne odkrycia naszych Małych Słuchaczy!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

Partnerzy koncertu

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi, kształtuje indywidualne upodobania, i jest to wspólny czas Dzieci z Rodzicami czy Dziadkami – a to jest najważniejszy dar dla maluchów, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

NASZE PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI


1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. (Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych, jednak konieczna jest cisza na koncertach) Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat.
2. Dzieci uczestniczą w koncertach tylko pod opieką dorosłych. Dla każdego uczestnika należy wykupić bilet (nie trzeba drukować:)
3. Obowiązuje Regulamin koncertów: https://filharmoniadladzieci.pl/regulamin-koncertow-filharmonia-dla-dzieci-w-warszawie/
4. W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie na Facebooku:)
https://www.facebook.com/groups/738698863294549

HOTEL BRISTOL ZAPRASZA MUZYKĘ I DZIECI

HOTEL BRISTOL WARSZAWA – to legendarne miejsce spotkań artystycznej Warszawy. Zbudowany na działce Ignacego Jana Paderewskiego, mieszkał tu Wojciech Kossak, śpiewał tu Jan Kiepura. Miejsce pełne historii i opowieści. Filharmonia dla Dzieci od 3 lat przywraca artystyczne życie w Bristolu.

HOTEL BRISTOL – Sala Balowa Chopin

Zapraszamy wejściem głównym następnie schodami na pierwsze piętro. Tam znajdą Państwo Biuro Widza, szatnię i toalety – wszystko przy sali koncertowej.
Informujemy, że przez wzgląd na zabytkową architekturę hotelu windy nie dojeżdżają do Sali Chopin.

Zapraszamy!
Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność 🙂

*

koncerty dla dzieci Warszawa, koncerty dla dzieci krakow, koncerty dla dzieci, muzyka dla dzieci, atrakcje dla dzieci, gdzie z dzieckiem krakow, gdzie z dzieckiem warszawa, atrakcje dla dzieci warszawa, atrakcje dla dzieci krakow, rodzinnie krakow, rodzinnie warszawa, dla dzieci w ten weekend warszawa, dla dzieci w ten weekend krakow, dzieci, krakow, warszawa, koncerty, koncert, muzyka, rodzinnie, wydarzenia, atrakcje, weekend, w warszawie, filharmonia, filharmonia krakowska, z dzieckiem, filharmonia narodowa dla dzieci, koncert dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem w ten weekend warszawa, gdzie z dzieckiem w ten weekend krakow, co w krakowie dla dzieci