Filharmonia dla Dzieci – Najpiękniejsze koncerty!
Najlepsza artystyczna edukacja!
Rodzinne odkrycia muzyczne! 🙂

17. 06 sobota
Pałac Staszica Warszawa
Nowy Świat 72
Z przykrością zawiadamiamy, że z powodów zdrowotnych koncerty zostały odwołane. Wpłaty zostaną zwrócone na konta z których wpłynęły w ciągu 2-4 najbliższych dni.
Żałujemy, że się z Państwem nie spotkany w czerwcu, jednak już GORĄCO ZAPRASZAMY we wrześniu! A w między czasie życzymy WSPANIAŁYCH WAKACJI! 🙂

KONCERTY
g.11:00 Rodzice i wszystkie Dzieci 🙂
g.13:00 Rodzice i Dzieci 2-10
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12 ( oraz te, które umieją już słuchać cichutko)
g.17:00 Rodzice i Dzieci 4-12 ( oraz te, które umieją już słuchać cichutko)

Filharmonia-dla-Dzieci

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

z cyklu
POZNAJEMY MUZYKĘ ŚWIATA!
INDIANIE! Muzyka z Peru, Boliwii i Ekwadoru!
Artystyczna edukacja i zabawa
WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI I RODZICÓW!

Na autentycznych instrumentach z Peru, Boliwii i Ekwadoru zagrają… POTOMKOWIE INKÓW! Dzieci poznają ich muzykę, legendy i oczywiście -instrumenty!
Zagrają m.in Charango – peruwiańska gitarka! andyjski flet Quena! fletnia Pana zwana Zampoña! andyjskie perkusjonalia jak chajchas! Będą też peruwiańskie bongosy, bęben i inne!

Poznamy tradycyjną muzykę z Andów, piosenki śpiewane po Hiszpańsku ale także w autentycznym języku Quechua (to język którym posługują się Indianie Keczua – był językiem urzędowym imperium inkaskiego). I będziemy się wspólnie muzycznie bawić! Prowadząca Pani Ania opowie o muzyce i instrumentach, a Artyści będą uczyć dzieci peruwiańskich rytmów! 🙂 Zespół występuje ubrany w piękne kolorowe peruwiańskie poncza. Muzyka jest żywiołowa, a niektóre melodie są wręcz  legendarne. 🙂

A po koncercie-
Można będzie podjeść do sceny, popatrzeć z bliska na stroje i instrumenty i zrobić… NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIE ROKU! :)))

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Nasze koncerty dodają dzieciom odwagi do samodzielnych odkryć, przez muzykę i sztukę poszerzają horyzonty na świat, ćwiczą koncentrację i z uśmiechem wprowadzają w koncertowy savoir-vivre. Poznajemy znakomitą muzykę nie bacząc na gatunki – od klasyki do rocka, od amerykańskiej piosenki po Mozarta, aż do … muzyki indiańskiej ! 🙂
FANTASTYCZNE, WESOŁE, ARCYCIEKAWE KONCERTY
pełne muzycznych odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI 🙂
To najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50tys. słuchaczy!
Dołącz do nas!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM


RODZINNE WYDARZENIA – ARTYSTYCZNY WEEKEND W WARSZAWIE 🙂


Wspaniała koncertowa atmosfera opiera się na ogromnym doświadczeniu artystycznym, pedagogicznym i z psychologii muzyki:) To wspaniałe artystyczne przeżycia dla dzieci i rodziców! 🙂 Tu często się zdarza, że Dzieci nie chcą iść do domu! i równie często, że dorośli przychodzą dla dzieci i dla siebie.. Także oni poznają u nas świat muzyki, artystycznych tajemnic i z przyjemnością słuchają najlepszych światowych melodii.

Zapraszamy znakomitych artystów, zwycięzców konkursów, festiwali, solistów najlepszych orkiestr. Ich znakomita gra kształtuje dziecięcy gust i zachwyca!
Przeczytaj poniżej o autorce projektu… 🙂

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni konkursów międzynarodowych, nagradzana artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem – Anna Szarek. Pasjonatka muzyki, sztuki i pedagogiki. Jako wiolonczelistka koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turnauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
“To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju” – piszą Rodzice.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA, RENOIRA, BOTTICELLEGO i MONETA.
Pora na … ? Niespodzianka , dowiecie się na koncercie:) !

Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Nasze koncerty to najlepsza muzyka – Dołącz do nas!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

Pełny regulamin dostępny jest w sklepie w procesie zakupu.
Oto zasady naszych koncertów w skrócie:)

  1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia i te które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    2. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.
FILHARMONIA DLA DZIECI – Warszawa
konerty dla dzieci i rodziców

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Zapraszamy do sali koncertowej
Sala Lustrzana Pałac Staszica
Nowy Świat 72

Piękna Sala Lustrzana to serce Warszawy. Z wielkich okien roztacza się nadzwyczajny widok na Krakowskie Przedmieście ♥
Wejście za plecami Mikołaja Kopernika (pomnik). Zauważą Państwo nad wejściem nasz wielki czerwony banner na Pałacu.
Sala znajduje się na 1 piętrze. Prowadzą do niej szerokie główne schody oraz dojeżdża winda.
Przed salą koncertową znajda Państwo duże foyer oraz stolik Biura Widza, w którym należy potwierdzić rezerwację , aby wejść na koncert.
Szatnia jest na parterze, toalety zarówno na parterze jak i na piętrze.

Masz pytanie – napisz, zadzwoń – chętnie odpowiemy:)

Biuro Widza Warszawa
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
te. 737-169-961 (pon – pt 10-16)

Zapraszamy!
Jest cudowna atmosfera, jest cudowna muzyka i wspaniała publiczność