Filharmonia-dla-Dzieci

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI i NAJLEPSZA ARTYSTYCZNA EDUKACJA
17.09 Warszawa

NA TYM KONCERCIE

Zachwycimy Dzieci i Państwa wesołymi melodiami muzyki z całego świata!
Po raz pierwszy w historii w Filharmonii dla Dzieci!
NAJWIĘKSZY i NAJZABAWNIEJSZY dęty instrument świata:  TUBA!
Dzieci poznają także klarnety- aż 3! od piccolo do wielkiego klarnetu basowego, bo klarnety to też niezwykle wesołe instrumenty! Towarzyszyć im będzie najnowocześniejszy- znany bywalcom- fortepian YAMAHA AVANTGRAND N3X na którym tradycyjnie wszystkie Dzieci będą mogły pograć po koncercie:)

Znakomici artyści – soliści najlepszych orkiestr, a przy fortepianie dziekan Wydziału Musicalowego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina – tacy mistrzowie grają TYLKO w Filharmonii dla Dzieci!

Co w programie? Słonie, Żółwie, Polki, w Grocie Króla Gór, sławne klasyczne melodie z którymi chcemy osłuchiwać Dzieci,
muzyczne zabawy, pokazy instrumentów, dużo wiedzy, tajników, edukacja przez własne dziecięce odkrycia i cudownie koncertowa atmosfera Filharmonii dla Dzieci
🙂 i to nie wszystko 🙂

Poznaj nasze tradycje koncertowe:
♥ Wspaniała muzyczna przygoda dla Dzieci !
♥ Cudowny wspólny czas Dzieci i Rodziców
♥ Różnorodna muzyka od najlepszej klasyki po melodie z bajek
♥ Niezwykły muzyczny rozwój Małych i Dużych Słuchaczy
♥ Wspieramy dziecięcą kreatywność!
♥ Nasze koncerty to muzyczne odkrycia!
♥ Pokazujemy mnóstwo instrumentów i często – Niesamowite instrumenty !
♥ Pokoncertowe spotkania z artystami i instrumentami
♥ Mnóstwo wiedzy i edukacji
♥ Muzyczne zabawy rozwojowe !
♥ Wprowadzanie z uśmiechem w świat najlepszej muzyki i sztuki
♥ koncertowy savoir-vivre
♥ znakomity kontakt z publicznością
♥ niezwykła elegancja i radość
♥ Najlepsi, wybitni artyści
♥ i cudowne Rodzinne Muzyczne wspomnienia

Ah! Oczywiście Obrazkowe Książeczki Koncertowe dla wszystkich Dzieci :)!

KONCERTY:
g.11:00  Rodzice i dzieci 2-8
g.13:00 Rodzice i dzieci 2-8
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12
g.17:00 Rodzice i Dzieci 4-12

Pałac Królewskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk (PAŁAC STASZICA), Nowy Świat 72
(więcej o sali na dole strony)

Filharmonia dla Dzieci Warszawa

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 60tys. słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

JAK JEST NA KONCERTACH

NA KONCERCIE
Dzieci i Dorośli siedzą razem, na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, na wyciągnięcie rączek, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy, dużo ciekawostek i wiedzy. Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, pokazujemy jak słuchać, uczymy muzyki, angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Świadomie dobieramy repertuar dla właściwego artystycznego rozwoju dzieci.

Koncerty wspierają rozwój indywidualnego gustu, ćwiczą koncentrację i muzyczne umiejętności, niepostrzeżenie dają wspaniały rozwój przez zabawę, a wszystko to wśród uśmiechów. Jest wesoło, żywiołowo i jest mnóóóstwo fantastycznej muzyki, uśmiechów i edukacji.
Nie da się tego nauczyć z książek! Dołącz do nas! 🙂

Koncert trwa 60 min, ale czas bardzo szybko tu płynie:)

PO KONCERCIE
Spotykamy się przy scenie, dzieci oglądają i próbują instrumenty i.. Każdy może spróbować sam 🙂 Tradycyjnie stoją kolejki do fortepianu Yamaha – ulubionej “zabawki” naszych koncertów! :)) Można robić piękne wesołe pamiątkowe zdjęcia, dzieci nierzadko pokazują że same także umieją już grać! To Wspaniały czas rozwoju wspierający odwagę i kreatywność, pozwalający doświadczać i samodzielnie odkrywać.
a my rozmawiamy z Rodzicami, doradzamy, dzielimy się wiedzą – piękny pokoncertowy czas.

Salę otwieramy na 30 min przed każdym koncertem.
Aby widzowie kolejnego koncertu czuli się równie wyjątkowo – Koncerty zaczynają się co 2 godziny, a sala jest odświeżana i wietrzona między koncertami. Miejsca nie są numerowane. Na Sali jest sławny CZERWONY DYWAN – czyli miejsce przy scenie z poduszkami :), oraz 4-5 rzędów krzeseł, dla chętnych na krzesełka.

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
Filharmonia dla Dzieci to koncerty rodzinne.

TWÓRCZYNI FILHARMONII DLA DZIECI

Filharmonia-dla-dzieci-ksiazeczki-koncertowe

Oto zasady naszych koncertów w skrócie:)

1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia i te które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.

Napisz mail: Warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Spotykamy się w pięknej Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba Polskiej Akademii Nauk).

Szatnia jest na parterze przy wejściu.
Do Sali prowadzą szerokie główne schody pałacu, oraz dojeżdża winda (jest po prawej stronia hallu).
Przy sali znajdą Państwo toalety, oraz miłe, eleganckie i umiejące rozwiązać każdy problem BIURO WIDZA:)

To najlepsze miejsce w Warszawie by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer.
To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, warszawa, dzieci, muzyka, koncert, koncerty, rodzinne, imprezy, atrakcje, wydarzenia, kulturalna warszawa,