Filharmonia-dla-Dzieci

Gitary akustyczne, banjo, mandolina, ukulele, kontrabas! oraz basówka i gitary elektryczne!
Mnóstwo różnorodnej muzyki – najlepsze melodie bez względu na gatunki:)
WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI I RODZICÓW!

Świat gitarowej muzyki to ogrom znakomitych melodii do klasyki po piosenki, oraz kultowe instrumenty! A gdy dodamy do nich BANJO, MANDOLINĘ, UKULELE – repertuar poszerza się o muzykę z Ameryki, włoskich filmów i Hawajów! :)) Przybędzie też kontrabas – będziemy więc odkrywać ciekawostki o basowych strunach i kontrabasowych możliwościach! Poznamy basówkę – gitarową wersję kontrabasu, oraz grać będziemy na elektrycznych gitarach! Dbając o stałych bywalców zagramy dużo nowej muzyki! Gwarantujemy nowe artystyczne doświadczenia dla Dzieci i cudowną muzyczną zabawę dla wszystkich!

A po koncercie… każdy może spróbować SAM!

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50tys. słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

KONCERTY W WARSZAWIE
SALA LUSTRZANA
PAŁAC KRÓLEWSKIEGO TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ NAUK
NOWY ŚWIAT 72
(zobacz zdjęcie na końcu wpisu:)

21 maja- NIEDZIELA

g. 11.00 -Rodzice i dzieci 2-10
g.13.00 Rodzice i dzieci 2-10
g.15.00 Rodzice i dzieci 4-12 (oraz te które umieją słuchać cichutko)
g.17.00 Rodzice i dzieci 4-12 (oraz te które umieją słuchać cichutko)

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
Filharmonia dla Dzieci to koncerty rodzinne, bo muzyki na pewno można słuchać razem. Sztuka nie jest przestrzenią, w której musimy tworzyć podziały – jest skarbcem, z którego każdy wybiera coś dla siebie: mały i duży, a RAZEM to najważniejsze dziś słowo dla Dzieci:)
Zapraszamy na wspaniałe artystyczne przeżycia dla dzieci i rodziców 🙂

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂

NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Nasze koncerty to najlepsza muzyka – Dołącz do nas!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

Oto zasady naszych koncertów w skrócie:)

1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia i te które dadzą radę być cichutko na koncercie. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie. Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
    3. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.

Napisz mail: Warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Spotykamy się w pięknej Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN).
To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer.
To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, warszawa, dzieci, muzyka, koncert, koncerty, rodzinne, imprezy, atrakcje, wydarzenia, kulturalna warszawa,