Sala Lustrzana – Pałac Królewskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Nowy Świat 72

5.02 Fantastyczne
PERKUSYJNE KONCERTY!
dla Dzieci w Warszawie!

To wydarzenie już się wyprzedało!

Afrykańskie bębny, pochodząca z Afryki marimba, magiczny wibrafon, jaskrawy ksylofon, kotły i wieeelki bęben Gran Cassa!
Zestaw perkusyjny, bęben morze, dzwonki, werbel, kastaniety, dzwon rurowy, gong, bębenki !
Mnóstwo instrumentów i wspaniałej perkusyjnej gry! Muzyka z różnych stylów – od klasyki po piosenki i popisy znakomitych artystów!
Zapraszamy na
FANTASTYCZNE KONCERTY PERKUSYJNE DLA DZIECI! 🙂
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja ! 🙂

Nauczymy dzieci rozpoznawać najważniejsze perkusyjne brzmienia!
Zapoznamy z ogrooomną różnorodnością perkusyjnego świata!
Będziemy wesoło się bawić!
Mnóstwo się ucząc w tym samym czasie:)
Dla wszystkich dzieci – Książeczki koncertowe aby odkrycia utrwalały się w domu!
A po koncercie… KAŻDY MOŻE SPRÓBOWAĆ SAM!

KONCERTY:
g.11:00  Wszystkie Dzieci 🙂
g.13:00 Dzieci 2-12
g.15:00 Dzieci 4-12
g.17:00 Dzieci 4-12
(17.000 to godzina tylko dla dzieci, które umieją już słuchać cichutko i siedzieć).

Za nami 500 koncertów dla Dzieci!
Odwiedziło nas 50 tys słuchaczy!
Dołączcie do nas!

Zapraszamy! 🙂

Partner
WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI W WARSZAWIE – NASZA MISJA

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Przez muzykę otwieramy na świat, dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, trenujemy koncentrację, rozwijamy kreatywność, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!

Kto stworzył FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni konkursów międzynarodowych, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Krzysztofa Pendereckiego, nagradzany pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, wiolonczelistka – Anna Szarek. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w klasie prof.Stanisława Firleja, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA, zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turnauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury. Pasjonatka muzyki, sztuki, podróży i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE 🙂

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu!
Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA, RENOIRA… 🙂

NASZE PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

1. Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia, oraz te które umieją już być cichutko. (konieczna jest cisza na koncertach – apelujemy do Rodziców o rozwijanie tej sprawności:) Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat. Dzieci uczestniczą w koncertach tylko pod opieką dorosłych.
2. Dla każdego uczestnika należy wykupić bilet. Biletów nie trzeba drukować, wystarczy nr rezerwacji i nazwisko kupującego.
3. Obowiązuje Regulamin koncertów
4. W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie na Facebooku:)
GRUPA FILHARMONIA DLA DZIECI WARSZAWA

MIEJSCE KONCERTÓW – FILHARMONIA DLA DZIECI

Zapraszamy do pięknej sali koncertowej!
SALA LUSTRZANA PAŁACU STASZICA
ul.Nowy Świat 72

Wejście od strony pomnika Mikołaja Kopernika. Nad wejściem pięknie się prezentuje banner Filharmonii dla Dzieci:)
Na parterze znajdą Państwo szatnię z obsługą, oraz toalety.
Sala znajduje się na pierwszym piętrze, wejście wielkimi schodami, jest także winda dojeżdżająca prosto do sali.
Przed salą koncertową znajda Państwo stolik Biura Widza, w którym należy potwierdzić rezerwację , aby wejść na koncert.

Pałac Staszica Zimą

Masz pytanie – napisz, zadzwoń – chętnie odpowiemy:)

Biuro Widza Warszawa
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl