zaprasza na koncerty

BOSSA NOVA & Jazz – Swing dla Dzieci !

Drodzy Słuchacze,
KONCERTY 13 marca (Niedziela) są WYPRZEDANE !

zapraszamy na
DODATKOWE KONCERTY – BOSSA NOVA DLA DZIECI 🙂
SOBOTA – 12 marca !
g.15.00 , g.17.00, w Bristolu

BOSSA NOVA DLA DZIECI ! i znane melodie na swingowo !!
13 marca 2022 (Niedziela)
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00
SALA BALOWA HOTELU BRISTOL
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 Warszawa

Cudowny brazylijski klimat wiecznego lata i uśmiechu – BOSSA NOVA DLA DZIECI ! 🙂 Zagramy bardzo znane melodie w swingowym stylu – dzieci się ucieszą! 🙂 Zagramy też te KONIECZNIE warte poznania i cudowne – melodie Bossa Novy aby Dzieci poznawały co najlepsze w muzyce 🙂 Dobór programu Was zachwyci 🙂 Zapraszamy tym razem znakomitych młodych muzyków jazzowych ! Zagrają trąbki, gitary i fortepian 🙂

Posłuchajcie od czego zaczniemy! :

BOSA NOVA, JAZZ – SWING !
BRAZYLIJSKIE KLIMATY !
MUZYKA DLA DZIECI !

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZE KONCERTY? -zajrzyj na Instagram !
🙂https://www.instagram.com/filharmoniadladzieci/

MUZYKA NA WYCIĄGNIECIE RĄCZEK

Dzieci i Rodzice mogą siedzieć na krzesłach lub przygotowanych poduszkach. Muzyka jest blisko , na wyciągnięcie rączek, a pomiędzy nutkami, tak mimo chodem, dużo zabawy i dużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy koncertowego obycia, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

OGLĄDAMY INSTRUMENTY

Po koncertach jak zawsze -można rozmawiać z artystami, oglądać instrumenty i … robić śliczne zdjęcia !! 🙂

KSIĄŻECZKI KONCERTOWE

Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia w domu! 🙂
Od 2022r wprowadzamy także dzieci w …sławne malarstwo!!! W styczniu był z nami VINCENT VAN GOGH 🙂 W lutym – LEONARDO DA VINCI !!
Kogo dzieci poznają w marcu? – to jeszcze niespodzianka !! 🙂

KTO TWORZY FILHARMONIĘ DLA DZIECI 🙂

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

Od 1 MARCA 2022 przestają obowiązywać limity i certyfikaty.
Wszystkie bilety stają się po prostu biletem wstępu na wydarzenie.

Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
Przestrzegane są: maseczki, dezynfekcja rąk.
Zapraszamy dzieci od 2 roku życia 🙂
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów

Obowiązuje REGULAMIN wydarzenia.

BILETY

Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej. Każdy Słuchacz musi posiadać bilet.

Koszt biletu 55 zł
Zamówienie należy przesłać na :
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym.
.
ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA. .

SALA :
SALA BALOWA HOTEL BRISTOL, KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 42/44 WARSZAWA
Legendarne miejsce spotkań artystycznej Warszawy.
Zbudowany na działce Ignacego Jana Paderewskiego, mieszkał tu Kossak, śpiewał tu Jan Kiepura. Miejsce pełne historii i opowieści.
Zapraszamy wejściem głównym 🙂 następnie schodami na pierwsze piętro. Tam znajdą Państwo Biuro Widza, szatnię i toalety – wszystko przy sali koncertowej. Informujemy, że przez wzgląd na zabytkową architekturę hotelu windy nie dojeżdżają do Sali Chopin. Prosimy o pozostawienie wózków w samochodach bądź w lobby hotelu na parterze, można także wnieść na piętro 🙂

BIURO WIDZA
Przypominamy, że Biuro Widza jest do Państwa dyspozycji ! 🙂
warszawa- bilety@filharmoniadladzieci.pl
tel.737-169-961 (Pon-Pt 9-17, Sob 9-14 )

Fortepian na koncerty dostarcza:

Czujesz się chory, lub dziecko kaszle- zostań w domu. W czasie jesiennym dbajmy nawzajem o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Dziękujemy !
Bilety można odsprzedać na grupie na FB : https://www.facebook.com/groups/738698863294549

Ograniczamy liczbę słuchaczy zgodnie z limitami abyście mogli czuć więcej przestrzeni. Dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, obsługa stosuje maseczki i rękawiczki jednorazowe, po każdym koncercie wietrzymy salę i dezynfekujemy główne powierzchnie z którymi maja kontakt widzowie. Pracowników obowiązuje oświadczenie o stanie zdrowia i braku kontaktu z chorymi. Na bieżąco wprowadzamy obowiązujące przepisy. Dbamy o Was !!