FILHARMONIA DLA DZIECI
zaprasza na Rodzinne Koncerty
w HOTELU BRISTOL w Warszawie

5 czerwca 2022
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00

Warszawa – Bristol
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44
Sala Balowa Chopin

GITARY KLASYCZNE I ELEKTRYCZNE ! Dla Dzieci i … Rodziców :)!

W samym sercu Warszawy dzieci i muzyka budzą do życia artystyczny Bristol! Nasi znakomici gitarzyści klasyczni i rozrywkowi grać będą najpiękniejsze klasyki gitarowe: od muzyki hiszpańskiej aż po kultowe melodie XXw na gitarach elektrycznych. Dzieci poznają różne rodzaje gitar akustycznych, banjo, mandolinę, oraz gitarę basową i gitary elektryczne. Będzie i czarowność klasyki i moc nowoczesnych gitar – wszystko po to by pokazać Dzieciom wielki Gitarowy Świat!
Dla naszych stałych bywalców- obiecujemy NOWE utwory w programie, mimo iż zasada „od klasyki do metaliki” będzie obowiązywać! 🙂

ZAPRASZAMY NA FACEBOOK : Filharmonia dla Dzieci – Bristol Warszawa
Zamieszczamy tam nowinki, muzykę, zdjęcia i wydarzenia! 🙂

ODKRYWAMY ŚWIAT GITAR ! CZERWCOWE KONCERTY DLA DZIECI I RODZICÓW
W HOTELU BRISTOL WARSZAWA!

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Nasze koncerty to najlepsza muzyka, spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka na gitary.

Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje! 🙂 Dodajemy kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie! Nasi mali słuchacze tylko w tym roku poznali : Van Gogha, Leonarda da Vinci, Rafaela, Vermeera i Renoira!!

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!! To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

KSIĄŻECZKI KONCERTOWE Filharmonii dla Dzieci w Bristolu –
CUDOWNA POMOC W ROZWOJU !

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu! Od 2022r wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo! W styczniu był z nami VINCENT VAN GOGH, w lutym – LEONARDO DA VINCI, w marcu VERMEER, w kwietniu RAFAEL SANTI, a w maju – RENOIR!
Czytajcie, oglądajcie je razem z Dziećmi! to Wasz wspólny czas poznawania Sztuki! 🙂

W Filharmonii dla Dzieci – na koncercie 🙂

Dzieci i Rodzice siedzą razem na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, na wyciągnięcie rączek, a przy niej zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy!
Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Odwiedziło nas już ponad 40tys widzów!! Dołącz do nas! Zapraszamy!

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZE KONCERTY? Zajrzyj na nasz Instagram!

Dzieci i Rodzice grają na instrumentach !
Bo w Filharmonii dla Dzieci po koncercie każdy może spróbować sam! 🙂

Spotykamy się przy scenie, rozmawiamy z artystami, dzieci oglądają, pytają, i .. GRAJĄ NA INSTRUMENTACH! Spełnij swoje marzenie i pograj na elektrycznej gitarze pod okiem świetnego gitarzysty!
Można zrobić cudowne pamiątkowe zdjęcia!

KIM JEST ANNA SZAREK – TWÓRCZYNI FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.Pendereckiego, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Rodzice piszą: “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. W ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

NASZE PROSTE ZASADY UCZESTNICTWA W KONCERTACH DLA DZIECI

1.Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej.
2. Dla każdego słuchacza należy wykupić bilet (przed koncertem wystarczy powołać się na nr rezerwacji i nazwisko. Biletów nie trzeba drukować:)
3. Obowiązuje Regulamin Koncertów.
Zapraszamy Dzieci od 2 roku życia. W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych, jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów. Większość naszych bywalców to rodzice, dziadkowie i dzieci w wieku 2-12 lat.

BIURO WIDZA chętnie odpowie na wszystkie pytania: tel 737-169-961 (pon-pt 9-17)
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl