Filharmonia-dla-Dzieci

Filharmonia dla Dzieci
ma wielką przyjemność zaprosić Przedszkolaków i Szkolniaków

Koncerty z Góralami i Mikołajem!
06 grudnia ( Poniedziałek) 2021
g. 8.45, g.10.30, g.12.00, g.13.30
Hotel u Pietrzaków
Lipowa 20, Zielonka

Pastorałki i piosenki, cudne granie i śpiewanie, piękne stroje i niezwykłe instrumenty! Gajdy (to prawie jak dudy), fujarki, okaryny, skrzypce, heligonka, kontrabas i trombita (1,5m) fujara sałaska i róg pasterski ! Nie możemy się doczekać!!

Wypełnimy salę muzyką po brzegi, a radość ze słuchania tej muzyki- gwarantowana. Zapraszamy 🙂!

KAPELA GÓRALSKA Z ISTEBNEJ – ZAGRA DLA DZIECI

Zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną znakomitą kapelę, której Górale to zdobywcy licznych nagród na góralskich festiwalach i przeglądach!!
ale także wspaniali pedagodzy uczący dzieci sztuki góralskiej gry na instrumentach 🙂

NASZA MISJA

Misją Filharmonii dla Dzieci jest wprowadzać w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtować gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, otwieramy na różnorodne muzyczne style, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir vivre i świetnie się bawimy!! To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja. Koncerty Filharmonii dla Dzieci obejrzało już 30 tys słuchaczy!

JAK TO BĘDZIE

Zapraszamy przedszkolaki i dzieci z klas 0-1-2 🙂 do wspólnej BARDZO wesołej zabawy ! Mikołaj jest zjawiskowym wesołkiem! a muzyka góralska – sami zobaczycie! 🙂 Mniejsze Dzieci siedzą na poduszkach a Starszaki na krzesełkach, przy czym planujemy najwyżej 2-3 rzędy! Wszystko jest blisko i na wyciągnięcie rączek! 🙂 To zachwycające spotkanie z najpiękniejszym polskim folklorem.

OBRAZKOWE PROGRAMY KONCERTOWE

Będą dla wszystkich dzieci! z zadankami, zagadkami, obrazkami, aby się utrwalała wiedza którą odkryliśmy podczas koncertu.

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI 🙂

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

BILETY

koszt biletu : 45zł,
każdy słuchacz musi posiadać bilet.
Zamówienie prosimy przesłać na mailem na adres:
Warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
OPIEKUNOWIE GRUP BEZPŁATNIE.

ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA.

BIURO WIDZA
warszawa-bilety@filharmoniadladzieci.pl
tel.737-169-961 (Pon-Pt 9-17, Sob 9-14 )

MIEJSCE


Sala balowa Hotelu u Pietrzaków to 300m2 świeżo wyremontowanej pięknej przestrzeni.
Na całej powierzchni miękka wykładzina, a przy hotelu parking dla autokarów.
Hotel u Pietrzaków
Lipowa 20, 05-220 Zielonka

Czujesz się chory, lub dziecko kaszle- zostań w domu. W czasie jesiennym dbajmy nawzajem o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Dziękujemy !


JAK DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO: ograniczamy liczbę słuchaczy zgodnie z limitami abyście mogli czuć więcej przestrzeni, wszędzie dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, obsługa stosuje maseczki i rękawiczki jednorazowe, po każdym koncercie wietrzymy salę i dezynfekujemy główne powierzchnie z którymi maja kontakt widzowie (jak krzesła i poduszki), pracowników obowiązuje oświadczenie o stanie zdrowia i braku kontaktu z chorymi, pracownicy są w pełni zaszczepieni, zapewniamy wielkie wysokie sale dla Waszego bezpieczeństwa, na bieżąco wprowadzamy obowiązujące przepisy.