zaprasza na koncerty

g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00
SALA BALOWA HOTELU BRISTOL
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 Warszawa

Przepiękna muzyka w przepięknym miejscu – koncert dla dzieci- dla całej rodziny! Przed nami kolejna rodzinna niedziela w Bristolu– tym razem z muzyką na harfy w roli głównej. Obowiązuje piękny strój, jak na królewskie instrumenty przystało! 🙂

ZNAKOMITA MUZYKA I PIERWSZE KROKI W POZNAWANIU ŚWIATOWEGO MALARSTWA – DLA DZIECI W WARSZAWIE!

Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy koncertowego obycia, a wszystko to wśród uśmiechów.
Nie da się tego nauczyć z książek! Odwiedziło nas już ponad 40tys widzów!! Dołącz do nas! Zapraszamy!

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZE KONCERTY? Zapraszamy na nasz Instagram ! 🙂
🙂https://www.instagram.com/filharmoniadladzieci/

POZNAWANIE – ODKRYWANIE! MUZYKA I ZABAWA !

Dzieci poznają wielką harfę koncertową, harfę haczykową i maleńką baby-harp! Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki i magię instrumentów! Odkryjemy dlaczego harfa jest instrumentem królów i magów! 🙂

HARFA KONCERTOWA , HARFA HACZYKOWA, HARFA BABY-HARP ! i muzyka dla Dzieci 🙂

Będą przepiękne harfowe arcydzieła jak Źródło Hesselmansa i melodie dobrze znane dzieciom! Sprawdzimy czy Alladyn mógłby grać na harfie i czy da się tańczyć po irlandzku do harfowej muzyki! Poznamy kolory strun, będą muzyczne zabawy i zgadywanki, rytmizacje, kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie!

NASZE KSIĄŻECZKI KONCERTOWE

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu! Od 2022r wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo! W styczniu był z nami VINCENT VAN GOGH, w lutym – LEONARDO DA VINCI, w marcu VERMEER, w kwietniu RAFAEL SANTI! Kogo dzieci poznają w MAJU? – to jeszcze niespodzianka!

HARFA – INSTRUMENT KRÓLÓW…

Była znana już w starożytnych cywilizacjach Mezopotamii, Egiptu, Chin, Japonii, Indii i Persji. Instrument tak ważny, że pochowany z królami w Ur (Mezopotamia 5000-2500 p.n.e.), tak piękny, że ozdobiono nim ściany starożytnych grobowców królewskich w Dolinie Nilu. Towarzyszka psalmów Króla Dawida, a w Irlandii – symbol wolności, tożsamości i mocy.

ODKRYJCIE – DOTKNIJCIE HARF NA ŻYWO! Dzieci będą zachwycone! 🙂

MUZYKA DLA DZIECI – ARTYŚCI I INSTRUMENTY NA WYCIĄGNIECIE RĄCZEK

Dzieci i Rodzice mogą siedzieć na krzesłach lub przygotowanych poduszkach. Muzyka jest blisko , na wyciągnięcie rączek, a wraz z muzyką jest dużo zabawy i dużo wiedzy!
Dzieci starsze dużo się dowiadują, a maluszki osłuchują się z najlepszymi i najładniejszymi melodiami – od muzyki dawnej po klasykę rozrywki. Zaprzyjaźniamy Dzieci z muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy koncertowego obycia, a wszystko to wśród uśmiechów. 🙂

INSTRUMENTY DLA DZIECI – GRAMY I OGLĄDAMY 🙂

Po koncertach spotykamy się przy scenie, zadajemy pytania, oglądamy instrumenty a często można także na nich POGRAĆ! Można też… robić śliczne zdjęcia !! 🙂

SZTUKA I MUZYKA DLA DZIECI – NASZA MISJA

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!! To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

FILHARMONIA DLA DZIECI – TWÓRCZYNI

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.
ANNA SZAREK – WIKIPEDIA

BILETY

Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej. Każdy Słuchacz musi posiadać bilet.
Zapraszamy dzieci od 2 roku życia 🙂
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

Koszt biletu 55 zł
Bilety dostępne są w naszym sklepie:

ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA.

SALA :
SALA BALOWA HOTEL BRISTOL, KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 42/44 WARSZAWA
Legendarne miejsce spotkań artystycznej Warszawy.
Zbudowany na działce Ignacego Jana Paderewskiego, mieszkał tu Kossak, śpiewał tu Jan Kiepura. Miejsce pełne historii i opowieści.
Zapraszamy wejściem głównym 🙂 następnie schodami na pierwsze piętro. Tam znajdą Państwo Biuro Widza, szatnię i toalety – wszystko przy sali koncertowej. Informujemy, że przez wzgląd na zabytkową architekturę hotelu windy nie dojeżdżają do Sali Chopin. Prosimy o pozostawienie wózków w samochodach bądź w lobby hotelu na parterze, można także wnieść na piętro 🙂

BIURO WIDZA
Przypominamy, że Biuro Widza jest do Państwa dyspozycji 🙂
warszawa-bilety@filharmoniadladzieci.pl
tel.737-169-961 (Pon-Pt 9-17 )

Czujesz się chory, lub dziecko kaszle- zostań w domu. Dbajmy wspólnie o zdrowie naszych dzieci. Dziękujemy !
Bilety można odsprzedać na grupie na FB :