Filharmonia_dla _Dzieci-Palac_Wilanow

KONCERTY 22 LUTEGO (PIĄTEK)
g.10.00 dla dzieci przedszkolnych (wiek 3-6)
g.12.00 dla dzieci szkolnych (wiek 6-12)
g.14.00 dopasowana do zgłaszanych potrzeb grup

KONCERT 23 LUTEGO (SOBOTA) – KONCERTY RODZINNE g.12 i g.14  -dla wszystkich

BILETY:
BILET NA KONCERT FILHARMONII DLA DZIECI UPOWAŻNIA DO WEJŚCIA DO OGRODÓW
PAŁACU KRÓLA JANA III  W WILANOWIE

REZERWACJE : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl tel 737-169-961

MIEJSCE
ORANŻERIA PAŁACU KRÓLA JANA III W WILANOWIE

CIEKAWOSTKI
Dzieci mogą siedzieć na poduszkach, ale krzesełka dla chętnych oczywiście także będą czekały. Poduszki oznaczają że jesteśmy naprawdę blisko. Jest nam wygodnie, możemy się powiercić, możemy tez iść do Mamy/Taty, możemy się położyć, gdy muzyka nas uspokaja.. Odkrywamy wszystkie cudowne użyteczne walory sztuki, z których główne to zachwyt, uspokojenie i zabawa. Po koncercie każdy może podejść, dotknąć, popytać, obejrzeć, albo… samemu spróbować 🙂
Koncerty prowadzi  Dyrektor Filharmonii dla Dzieci -kochana przez dzieci Pani Ania, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im. Krzysztofa Pendereckiego, wyróżniona m.in. odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, medalem Pro Masovia, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”.
INSTRUMENTY  – 4 saksofony – muszą oznaczać mnóstwo świetnej muzyki, od Różowej Pantery po Armstronga. Co oznaczają 3 klarnety? – zaskakujące odkrycia!! 🙂  Jest bowiem niezwykle rzadką możliwość zobaczyć bliziutko i posłuchać jak grają malutki  KLARNET PICCOLO i ogromniasty KLARNET BASOWY -większy od większości Dzieci :)))
Do zobaczenia !!!

Filharmonia dla Dzieci Wilanów

Filharmonia-dla-dzieci-Palac-w-Wilanowie-2019-partnerzy-rgb