29 marca Niedziela – HOTEL BRISTOL WARSZAWA
g. 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
Szanowni Państwo,
Dziękując za Państwa dotychczasową obecność- zapraszamy na NOWE KONCERTY,
zanim jeszcze wydarzenie zostanie ogłoszone publicznie na Facebooku i stronie internetowej, co nastąpi jutro.
Podczas tych koncertów Dzieci poznają słynne melodie Mozarta, a my -dorośli odkryjemy, ze to piękne co już znamy – to MOZART! To najcudowniejsza muzyka na świecie.
Przyjedzie fortepian, klarnet basowy, klarnet piccolo (jest takich w Polsce tylko kilka), flety poprzeczne i znakomici muzycy,
a melodie Eine Kleine Nachtmusic nie będą chciały Państwa opuścić! 🙂

W koncercie także trochę muzycznych dziecięcych przerywników, oraz -mnóstwo zabawy. 90% muzyki to wesołe utwory, a to dlatego pewnie, że Mozart niezwykle rzadko pisał “na smutno”.
Dla Dzieci oczywiście książeczki, a dla wszystkich- niezwykłe opowieści z życia najsławniejszego Cudownego Dziecka świata i nieodgadnionego geniusza muzyki.

Rezerwacje: warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Pomocą służy Biuro Obsługi Widza 737-169-961 (pon-pt 9-17)
SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44
Zapraszamy wejściem głównym, następnie z hallu głównego schodami po prawej stronie na 1 piętro.
“Mozart to najpiękniejsza muzyka świata. Brak słów które opiszą jej elegancję i niezrównane melodie”
Anna Szarek

O FILHARMONII DLA DZIECI :
Filharmonia dla Dzieci to już ponad 100 koncertów, które odwiedziło 20 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta Dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.
Przyjdź i poczuj to co my.

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać Dzieci muzyką, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów. Zaprzyjaźniamy Dzieci z wielka sztuką. Z serdecznością i uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną i czerpać z niej radość, inspirację i piękno.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog.  Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych. Twórca i Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, statuetką Kryształowa Kobyłka za zasługi dla kultury, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i matematyki. /Anna Szarek/ Artysta i pedagog z zamiłowania.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

ZAPRASZAMY NA :
fanpage: Filharmonia dla Dzieci – Hotel Bristol Warszawa,
wydarzenie na fb: Mozart dla Dzieci
oraz do grupy zamkniętej dla naszych bywalców:
Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa 1
Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa 2
gdzie w razie braku biletów, co zdarza się zawsze – można próbować odkupić od kogoś, kto nagle musiał zmienić plany.

Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki.

Szanowni Państwo, prosimy, uczcie Dzieci ciszy podczas prezentowanych 2-minutowych utworów. To znakomity trening koncentracji i łatwiej zachwycić się muzyką, po prostu przyzwyczajajmy je powolutku. Wiemy, ze każde dziecko jest inne, że część dzieci przychodzi pierwszy raz i nawet Rodzice nie wiedzą jak się Dziecko odnajdzie w nowej rzeczywistości – jednak reakcje na zachowania dzieci powinny być dość szybkie. Najważniejsze zasady ogólne to: Płaczącego maluszka uspokajamy poza salą. Ograniczamy jedzenie i picie do niezbędnego minimum, choć rozumiemy, ze maluch czasem musi i już :), (my też kochamy dzieci :). Pomagamy dzieciom skupiać się na muzyce i tym co dzieje się na koncercie przez wskazywanie różnych ciekawych rzeczy.
Bardzo dziękujemy za Waszą współpracę, owoce będą piękne.