zaprasza na koncerty
WŁOSKA MUZYKA DLA DZIECI i dorosłych! 🙂
w Hotelu Bristol w Warszawie

WŁOSKA MUZYKA DLA DZIECI !! Od Antonia Vivaldiego do cudownej muzyki filmowej
3 Kwietnia 2022 (Niedziela)
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00
SALA BALOWA HOTELU BRISTOL
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 Warszawa

Cudowna muzyka Antonia Vivaldiego, popisowe utwory mistrza skrzypiec Nicolo Paganiniego, Verdi, Monti, najsławniejsze piosenki neapolitańskie i muzyka filmowa ! Instrumenty smyczkowe w rolach głównych 🙂 Zapraszamy na piękną muzyczną godzinkę, a w niej dużo wiedzy, odkryć, radości i muzycznej zabawy 🙂
Śmietanka włoskiej muzyki!

VIVALDI, PAGANINI, MONTI, VERDI, O SOLE MIO! I MUZYKA FILMOWA 🙂 – najlepsza włoska muzyka ! Dla dzieci i dorosłych!

Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy koncertowego obycia, a wszystko to wśród uśmiechów.
Nie da się tego nauczyć z książek! Odwiedziło nas już ponad 30tys widzów!! Dołącz do nas! Zapraszamy!

CHCESZ ZOBACZYĆ NASZE KONCERTY? -zajrzyj na Instagram !
🙂https://www.instagram.com/filharmoniadladzieci/

MUZYKA NA WYCIĄGNIECIE RĄCZEK

Dzieci i Rodzice mogą siedzieć na krzesłach lub przygotowanych poduszkach. Muzyka jest blisko , na wyciągnięcie rączek, a pomiędzy nutkami, tak mimo chodem, dużo zabawy i dużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy koncertowego obycia, a wszystko to wśród uśmiechów.

OGLĄDAMY INSTRUMENTY !

Po koncertach jak zawsze -można rozmawiać z artystami, oglądać instrumenty i … robić śliczne zdjęcia !! 🙂

KSIĄŻECZKI KONCERTOWE

Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia w domu! 🙂
Od 2022r wprowadzamy także dzieci w …sławne malarstwo!!! W styczniu był z nami VINCENT VAN GOGH 🙂 W lutym – LEONARDO DA VINCI !!
Kogo dzieci poznają w kwietniu? – to jeszcze niespodzianka !! 🙂

KTO TWORZY FILHARMONIĘ DLA DZIECI 🙂

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, zwyciężczyni konkursów polskich i międzynarodowych, koncertowała w wielu krajach Europy i USA, z takimi Gwiazdami jak Kanye West, Leszek Możdżer, czy Demis Roussos. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
Rodzice piszą: “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”. Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

BILETY

Dzieci mogą wejść na salę jedynie pod opieką osoby dorosłej. Każdy Słuchacz musi posiadać bilet.
Zapraszamy dzieci od 2 roku życia 🙂
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

Koszt biletu 55 zł
Zamówienie należy przesłać na :
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym.
.
ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA. .

SALA :
SALA BALOWA HOTEL BRISTOL, KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 42/44 WARSZAWA
Legendarne miejsce spotkań artystycznej Warszawy.
Zbudowany na działce Ignacego Jana Paderewskiego, mieszkał tu Kossak, śpiewał tu Jan Kiepura. Miejsce pełne historii i opowieści.
Zapraszamy wejściem głównym 🙂 następnie schodami na pierwsze piętro. Tam znajdą Państwo Biuro Widza, szatnię i toalety – wszystko przy sali koncertowej. Informujemy, że przez wzgląd na zabytkową architekturę hotelu windy nie dojeżdżają do Sali Chopin. Prosimy o pozostawienie wózków w samochodach bądź w lobby hotelu na parterze, można także wnieść na piętro 🙂

BIURO WIDZA
Przypominamy, że Biuro Widza jest do Państwa dyspozycji ! 🙂
warszawa- bilety@filharmoniadladzieci.pl
tel.737-169-961 (Pon-Pt 9-17, Sob 9-14 )

Fortepian na koncerty dostarcza:

Czujesz się chory, lub dziecko kaszle- zostań w domu. Dbajmy wspólnie o zdrowie naszych dzieci. Dziękujemy !
Bilety można odsprzedać na grupie na FB : https://www.facebook.com/groups/738698863294549

STOP COVID Dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, po każdym koncercie wietrzymy salę i dezynfekujemy główne powierzchnie z którymi maja kontakt widzowie. Dbamy o Was !!