Filharmonia dla Dzieci –
Najpiękniejsze koncerty i odkrycia muzyczne!
Dla dzieci z przedszkoli i szkół 🙂 !

9 MARCA – g.9.30, g.11:00, g.12:30 – Wyprzedane!
10 MARCA – g.9.30, g.11:00, g.12:30 – Wyprzedane!

DODATKOWE KONCERTY!
8 MARCA ! – g.9:30 , g.11:00, g.12.30

SALA LUSTRZANA
Pałac Królewskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
/Pałac Staszica/
Nowy Świat 72

Filharmonia-dla-Dzieci

MARZEC W FILHARMONII DLA DZIECI!
STAR WARS I MOZART! VIVALDI I HARRY POTTER!
i 10 niesamowitych instrumentów!

Dzieci poznają instrumenty, bez których nie było by muzyki do STAR WARS! Przyjedzie Waltornia i… 3 inne odmiany rogów! (mało kto widział tyle!) Flet poprzeczny, flet piccolo i rzadko spotykany flet altowy! Oraz goście z daleka: Flet chiński i bambusowy flet z Japonii! Do tego gliniana grająca kurka i inne niespodzianki dla wesołości! Oraz oczywiście – NAJNOWOCZEŚNIEJSZY FORTEPIAN Yamaha N3X.

W programie MUZYCZNE GWIAZDY! Gwiazdy klasyki – Mozart i Vivaldi, oraz gwiazdy kina: melodie ze Star Wars i Harry’ego Pottera – a to nie wszystko!
FANTASTYCZNE , ARCYCIEKAWE, WESOŁE, MOLTOEDUKACYJNE koncerty pełne odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!
Filharmonia dla Dzieci – to najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI ZE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI !
WARSZAWA PAŁAC STASZICA

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 400 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas blisko 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni międzynarodowych konkursów, artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, miłośniczka muzyki i sztuki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!
Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

BILETY – REZERWACJE – BIURO WIDZA

Aby ZAREZERWOWAĆ bilety prosimy wysłać zamówienie na adres:
e-mail GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając w treści datę i godzinę wybranego koncertu, oraz liczbę biletów. Kolejne kroki prześlemy Państwu w odpowiedzi.
Koszt biletu : 45 zł. Opiekunowie grup bezpłatnie. W dniu koncertu grupa możne domówić ok 10% biletów. Zwroty na koncertach grupowych nie są możliwe.

Zajrzyj: REGULAMIN KONCERTÓW

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)
Napisz mail: GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zabrakło biletów dla Twojej grupy? – napisz do nas, być może stworzymy dodatkowe koncerty dla Ciebie 🙂