Filharmonia dla Dzieci –
Najpiękniejsze koncerty i odkrycia muzyczne!
Dla dzieci z przedszkoli i szkół 🙂 !

13 KWIETNIA, czwartek – g.9.30, g.11:00, g.12:30
14 KWIETNIA, piątek – g.9.30, g.11:00, g.12:30

SALA LUSTRZANA
Pałac Królewskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
/Pałac Staszica/
Nowy Świat 72
Warszawa

Filharmonia-dla-Dzieci

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

MUZYKA AMERYKAŃSKA DLA DZIECI ! 🙂
Koncerty dla grup ze szkół i przedszkoli 🙂

To w Ameryce powstał POP, JAZZ, BROADWAY i DISNEY! To wśród amerykańskich twórców znajdziemy Franka Sinatrę, Louisa Armstronga, Michaela Jacksona, Henry’ego Manciniego, Gershwina i … Toma&Jerryego :)) ! Poszukamy też klasyki, choć jej tam niewiele:)) i na chwilkę skręcimy na południe po.. sambę! Na tym oprzemy kwietniowe koncerty!!
Brzmi fantastycznie, prawda…? 

Zachwycimy Dzieci najlepszymi melodiami amerykańskiej muzyki, tematami z musicali i rytmicznymi standardami! Prym wieść będą trąbki i puzony, a grać dla Dzieci będą znakomici młodzi jazzmani! Dzieci poznają instrumenty i najsławniejsze melodie muzyki amerykańskiej, będziemy się dobrze bawić przy muzyce i niepostrzeżenie pozwolimy im odkryć mnóóóstwo muzycznej wiedzy!


FANTASTYCZNE , ARCYCIEKAWE, WESOŁE, MOLTOEDUKACYJNE koncerty pełne odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!
Filharmonia dla Dzieci – to najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI ZE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI !
WARSZAWA PAŁAC STASZICA

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 400 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas blisko 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

Filharmonia dla Dzieci
SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni międzynarodowych konkursów, artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, miłośniczka muzyki i sztuki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!
Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

BILETY – REZERWACJE – BIURO WIDZA

Aby ZAREZERWOWAĆ bilety prosimy wysłać zamówienie na adres:
e-mail GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając w treści datę i godzinę wybranego koncertu, oraz liczbę biletów. Kolejne kroki prześlemy Państwu w odpowiedzi.
Koszt biletu : 45 zł. Opiekunowie grup bezpłatnie. W dniu koncertu grupa możne domówić ok 10% biletów. Zwroty na koncertach grupowych nie są możliwe.

Zajrzyj: REGULAMIN KONCERTÓW

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)
Napisz mail: GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zabrakło biletów dla Twojej grupy? – napisz do nas, być może stworzymy dodatkowe koncerty dla Ciebie 🙂

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal. NA KONCERTY DLA GRUP SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH –zapraszamy do Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN). To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer. To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️*


warszawa atrakcje dla przedszkola, warszawa atrakcje dla szkoły, wycieczka dla przedszkola warszawa, wycieczka dla szkoły warszawa, koncerty dla przedszkola warszawa, koncerty dla szkoły warszawa, gdzie jechać z przedszkolem warszawa, gdzie na wycieczkę ze szkołą warszawa, atrakcje dla przedszkola, atrakcje dla szkoły, wydarzenia dla przedszkolaków, wycieczki szkolne,