Najwspanialsze odkrycia muzyczne!

Do Pałacu Staszica zapraszamy
Przedszkola i szkoły !!

18.10 (wt) 2022 – WYPRZEDANE!

Zapraszamy na DODATKOWE KONCERTY 19.10 (śr)!! g.9.00 DZIECI 3-7
g.10.30 DZIECI 4-8
g.12.00 DZIECI 7-12

Pałac Staszica – Sala Lustrzana
Nowy Świat 72
, WARSZAWA

“Filharmonia dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla Małych Słuchaczy.”

GITARY KLASYCZNE I ELEKTRYCZNE ! Mnóstwo instrumentów ! 10 różnych odmian gitar oraz.. buzuki !

Znakomici gitarzyści klasyczni i rozrywkowi grać będą dla dzieci najpiękniejsze klasyki gitarowe: od ANTONIA VIVALDIEGO aż po kultowe melodie XX w na gitarach elektrycznych. Nauczymy Dzieci rozpoznawać hity klasyki, dzieci poznają różne rodzaje gitar akustycznych, gitarę basową, różne gitary elektryczne, oraz …buzuki! (bardzo przydatne by zagrać Dzieciom Greka Zorbę i muzykę z Gry o Tron) Będzie i czarowność klasyki i moc nowoczesnych gitar – wszystko po to by pokazać Dzieciom
wielki Gitarowy Świat!

Z wiedzą, wyczuciem i doświadczeniem dobieramy różnorodne programy muzyczne, przygotowujemy książeczki koncertowe i prowadzimy koncerty tak, by mali słuchacze niepostrzeżenie zdobywali mnóstwo wiedzy i odkrywali muzykę 🙂

Koncerty wzbudzają zachwyt małych i dużych! Zobacz opinie 🙂

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI ZE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI!

Zobacz nasze koncerty na Instagramie!

Filharmonia dla Dzieci to już ponad 400 koncertów i blisko 50 tys. słuchaczy! Dołączcie do nas!

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje gdy dorosną. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy! 🙂

Filharmonia dla Dzieci powstała w 2017r z miłości do Dzieci, do muzyki i do pedagogiki. Pomaga Dzieciom odkrywać świat znakomitej muzyki i sztuki. Stworzyła ją i prowadzi Anna Szarek – artystka i pedagog z powołania, i z wykształcenia. Wyróżniona m.in. odznaczeniem “Zasłużony dla kultury polskiej”, a dla Dzieci – po prostu ulubiona Pani Ania:)

Poprzez muzykę i sztukę otwieramy Dzieciom drzwi na świat! 🙂

BILETY I BIURO WIDZA

Aby ZAREZERWOWAĆ bilety prosimy wysłać zamówienie na adres e-mail GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl podając w treści datę i godzinę wybranego koncertu, oraz liczbę biletów. Kolejne kroki prześlemy Państwu w odpowiedzi.
Koszt biletu : 45 zł. Opiekunowie grup bezpłatnie. W dniu koncertu zgodnie z regulaminem można zgłosić zwrot do 10% biletów.
Zajrzyj: REGULAMIN KONCERTÓW

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)
Napisz mail: GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zabrakło biletów dla Twojej grupy? – napisz do nas, być może stworzymy dodatkowe koncerty dla Ciebie 🙂

NASZE SALE KONCERTOWE

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal. Koncerty Rodzinne gramy w Warszawskim Bristolu, a NA KONCERTY DLA GRUP SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH – zapraszamy do Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN). To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer. To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️

JAK JEST NA KONCERTACH

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Dołącz do nas! Nasze koncerty to najlepsza muzyka!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka na gitary. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Dodajemy kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie!

KSIĄŻECZKI KONCERTOWE – niezrównana pomoc edukacyjna 🙂

Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe, z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby mogły przez zabawę utrwalać muzyczne odkrycia w szkole, przedszkolu, lub w domu:) Od 2022r dzieci poznają nie tylko muzykę, ale także sławne malarstwo. Poznały już m.in. Leonarda Da Vinci, Vincenta van Gogha, Renoira, Vermeera i Rafaela Santi! :)🥰

SPIRITUS MOVENS FILHARMONII DLA DZIECI 🙂

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, oraz większością gwiazd polskiej piosnki. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, Statuetką Kryształowa Kobyłka, Medalem Pro Masovia za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów, przyrody i książek:) Wybierana “Ulubioną nauczycielką” przez maluchy i “Nauczycielem z klasą” przez gimnazjalistów. Rodzice piszą: “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”.

W ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórczynią i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

MIEJSCE KONCERTÓW – PAŁAC STASZICA

Wielka Sala Lustrzana Pałacu Staszica, Nowy Świat 72, Warszawa

Zapraszamy wejściem głównym przy pomniku Kopernika. Po prawej stronie znajduje się szatnia. Następnie zapraszamy szerokimi schodami na pierwsze piętro. Dla dzieci z utrudnieniami w poruszaniu jest również winda. Na piętrze znajdą Państwo Biuro Widza, obsługę koncertu i Salę Koncertową 🙂

Sala będzie zaaranżowana specjalnie na koncert dla dzieci 🙂