Filharmonia dla Dzieci –
Najpiękniejsze odkrycia muzyczne!
Koncerty dla Dzieci z przedszkoli i szkół Warszawa

Filharmonia dla Dzieci

4-5 STYCZNIA 2024
Pałac Staszica
Nowy Świat 72
Warszawa

g.9:30 g.11:00 12.30

Filharmonia-dla-Dzieci

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

NOWOROCZNE KONCERTY PO WIEDEŃSKU ! DLA DZIECI 🙂

W programie koncertu przeboje z Wiedeńskich Koncertów Noworocznych !
Walce i Polki Johannów Straussów ojca i syna, w wersji specjalnie dla Dzieci 🙂
Dzieci odkryją czym różnią się tańce, pobawimy się muzycznie, będzie dużo wiedzy, najpiękniejsze melodie, elegancja i uśmiechy!
oraz
NAJBARDZIEJ ELEGANCKA MUZYKA ROZRYWKOWA ŚWIATA :)!
Walce i Polki Jahanna Straussa


A na zakończenie – tradycyjnie – MARSZ RADECKIEGO :)) Z klaskaniem i zabawą w dyrygenta 🙂

Bliskość muzyki, artyści na wyciągnięcie rąkczek, opowiadanie o utworach, koncertowa atmosfera – to wszystko uczy dzieci obycia i wprowadza w koncertowy savoir-vivre.

Koncerty Filharmonii dla Dzieci:
♥ rozwijają kreatywność
♥ zaprzyjaźniają z muzyką i sztuką,
♥ z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat,
♥ ćwiczą skupienie,
♥ dostrzeganie,
♥ relacje społeczne,
♥ wspierają indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji,
♥ są pełne radości i oczywiście NAJLEPSZEJ muzyki różnych stylów i gatunków 🙂

Dla wszystkich Dzieci – Obrazkowe Książeczki Koncertowe 🙂 Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć! 🙂

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

NAJPIĘKNIEJSZE KONCERTY DLA DZIECI W WARSZAWIE

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 600 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

JAK JEST NA KONCERCIE FILHARMONII DLA DZIECI

Dzieci siedzą na krzesłach lub słynnym czerwonym dywanie na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

Koncert trwa godzinę zegarową, a czas szybko tu płynie:)
Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Dodajemy kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie!

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

BILETY – REZERWACJE – BIURO WIDZA

Aby ZAREZERWOWAĆ bilety prosimy wysłać zamówienie na adres:
e-mail GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając w treści datę i godzinę wybranego koncertu, oraz liczbę biletów. Kolejne kroki prześlemy Państwu w odpowiedzi.
Koszt biletu : 49 zł. Opiekunowie grup bezpłatnie. W dniu koncertu grupa możne domówić do 10% biletów. Zwroty na koncertach grupowych nie są możliwe.

Zajrzyj: REGULAMIN KONCERTÓW

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)
Napisz mail: GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zabrakło biletów dla Twojej grupy? – napisz do nas, być może stworzymy dodatkowe koncerty dla Ciebie 🙂

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal. NA KONCERTY DLA GRUP SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH –zapraszamy do Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN). To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer. To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️*


warszawa atrakcje dla przedszkola, warszawa atrakcje dla szkoły, wycieczka dla przedszkola warszawa, wycieczka dla szkoły warszawa, koncerty dla przedszkola warszawa, koncerty dla szkoły warszawa, gdzie jechać z przedszkolem warszawa, gdzie na wycieczkę ze szkołą warszawa, atrakcje dla przedszkola, atrakcje dla szkoły, wydarzenia dla przedszkolaków, wycieczki szkolne,