Filharmonia dla Dzieci –

g.9:30 g.11:00 12.30

Filharmonia-dla-Dzieci

NOWOROCZNE KONCERTY PO WIEDEŃSKU ! DLA DZIECI 🙂

W programie koncertu przeboje z Wiedeńskich Koncertów Noworocznych !
Walce i Polki Johannów Straussów ojca i syna, w wersji specjalnie dla Dzieci 🙂
Dzieci odkryją czym różnią się tańce, pobawimy się muzycznie, będzie dużo wiedzy, najpiękniejsze melodie, elegancja i uśmiechy!
NAJBARDZIEJ ELEGANCKA MUZYKA ROZRYWKOWA ŚWIATA :)!
Walce i Polki Jahanna Straussa

A na zakończenie – tradycyjnie – MARSZ RADECKIEGO :)) Z klaskaniem i zabawą w dyrygenta 🙂

Bliskość muzyki, artyści na wyciągnięcie rąkczek, opowiadanie o utworach, koncertowa atmosfera – to wszystko uczy dzieci obycia i wprowadza w koncertowy savoir-vivre.

Koncerty Filharmonii dla Dzieci:
♥ rozwijają kreatywność
♥ zaprzyjaźniają z muzyką i sztuką,
♥ z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat,
♥ ćwiczą skupienie,
♥ dostrzeganie,
♥ relacje społeczne,
♥ wspierają indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji,
♥ są pełne radości i oczywiście NAJLEPSZEJ muzyki różnych stylów i gatunków 🙂

Dla wszystkich Dzieci – Obrazkowe Książeczki Koncertowe 🙂 Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć! 🙂

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI

NAJPIĘKNIEJSZE KONCERTY DLA DZIECI W WARSZAWIE

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 600 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

JAK JEST NA KONCERCIE FILHARMONII DLA DZIECI

Dzieci siedzą na krzesłach lub słynnym czerwonym dywanie na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

Koncert trwa godzinę zegarową, a czas szybko tu płynie:)
Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Dodajemy kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie!

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂

BILETY – REZERWACJE – BIURO WIDZA

Aby ZAREZERWOWAĆ bilety prosimy wysłać zamówienie na adres:
e-mail GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając w treści datę i godzinę wybranego koncertu, oraz liczbę biletów. Kolejne kroki prześlemy Państwu w odpowiedzi.
Koszt biletu : 49 zł. Opiekunowie grup bezpłatnie. W dniu koncertu grupa możne domówić do 10% biletów. Zwroty na koncertach grupowych nie są możliwe.

Zajrzyj: REGULAMIN KONCERTÓW

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)
Napisz mail: GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zabrakło biletów dla Twojej grupy? – napisz do nas, być może stworzymy dodatkowe koncerty dla Ciebie 🙂