Filharmonia dla Dzieci –
Najpiękniejsze odkrycia muzyczne!
Dla dzieci z przedszkoli i szkół 🙂 !

Filharmonia dla Dzieci

12-13 STYCZNIA 2022
Pałac Staszica
Nowy Świat 72
Warszawa

g.9:30 g.11:00 12.30

Filharmonia-dla-Dzieci

„Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

NOWOROCZNE KONCERTY PO WIEDEŃSKU ! DLA DZIECI 🙂

W programie koncertu przeboje z Wiedeńskich Koncertów Noworocznych !
Walce i Polki Johannów Straussów ojca i syna, w wersji specjalnie dla Dzieci 🙂
Nauczymy Dzieci walca Nad Pięknym Modrym Dunajem, pobawimy się muzycznie, będzie dużo wiedzy, elegancji i radości!
I oczywiście
NAJBARDZIEJ ELEGANCKA MUZYKA ROZRYWKOWA ŚWIATA :)!
W a l c e S t r a u ss a

A na zakończenie – tradycyjnie – MARSZ RADECKIEGO :)) Z klaskaniem i zabawą w dyrygenta 🙂

Koncert będzie i elegancki, i radosny 🙂 !
Bliskość muzyki, artyści na wyciągnięcie rąk, opowiadanie o utworach, koncertowa atmosfera – to wszystko uczy dzieci obycia i wprowadza w koncertowy savoir-vivre.
Nasze koncerty trenują dziecięcą koncentrację, poszerzają słownictwo, ubogacają także małe dzieci, które osłuchują się z najlepszą muzyką różnych gatunków.
Poznawanie, bliskość instrumentów i książeczki koncertowe do domku – to wszystko utrwala wiedzę i dziecięce muzyczne odkrycia!

Tak niezwykłe rzeczy – TYLKO W FILHARMONII DLA DZIECI

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj: INSTAGRAM

WSPANIAŁE KONCERTY DLA DZIECI W WARSZAWIE

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami 400 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas blisko 50 tys słuchaczy.
Zapraszamy, dołączcie do nas!

SERCE KONCERTÓW FILHARMONII DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi miłośniczka muzyki i pedagogiki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką „Kryształowa Kobyłka”, Medalem „Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

MUZYKA I SZTUKA DLA DZIECI – KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania, przy okazji poznawania Świata Wielkiej Sztuki! 🙂

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek! Nasze koncerty to najlepsza muzyka – Dołącz do nas!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje. Dodajemy kilka włoskich słów i cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie!

BILETY – REZERWACJE – BIURO WIDZA

Aby ZAREZERWOWAĆ bilety prosimy wysłać zamówienie na adres:
e-mail GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając w treści datę i godzinę wybranego koncertu, oraz liczbę biletów. Kolejne kroki prześlemy Państwu w odpowiedzi.
Koszt biletu : 45 zł. Opiekunowie grup bezpłatnie. W dniu koncertu grupa możne domówić ok 10% biletów. Zwroty na koncertach grupowych nie są możliwe.

Zajrzyj: REGULAMIN KONCERTÓW

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)
Napisz mail: GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zabrakło biletów dla Twojej grupy? – napisz do nas, być może stworzymy dodatkowe koncerty dla Ciebie 🙂

NASZA SALA – PAŁAC STASZICA

Zapraszamy Dzieci do pięknych sal, aby Świętować Muzykę i Sztukę:)!

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal. NA KONCERTY DLA GRUP SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH –zapraszamy do Sali Lustrzanej Pałacu Staszica przy Nowym Świecie 72 (Siedziba PAN). To najlepsze miejsce by rozpocząć Najpiękniejszy Warszawski Spacer. To z okien naszej Sali Lustrzanej Canaletto malował Warszawę… ❤️*


warszawa atrakcje dla przedszkola, warszawa atrakcje dla szkoły, wycieczka dla przedszkola warszawa, wycieczka dla szkoły warszawa, koncerty dla przedszkola warszawa, koncerty dla szkoły warszawa, gdzie jechać z przedszkolem warszawa, gdzie na wycieczkę ze szkołą warszawa, atrakcje dla przedszkola, atrakcje dla szkoły, wydarzenia dla przedszkolaków, wycieczki szkolne,