Najpiękniejsze koncerty i odkrycia muzyczne!
Koncerty dla przedszkoli i szkół

Filharmonia dla Dzieci – Koncerty dla Dzieci Warszawa
Aby zmieniać świat – raz w miesiącu udostępniamy nasze koncerty dla przedszkoli i szkół !
ZAPRASZAMY!

g.9.30, g.11.00, g.12.30
ODKRYWAMY FORTEPIANY ! Bądź jak Leonardo da Vinci!
🙂
Wspaniałe koncerty dla dzieci, edukacja i zabawa, oraz pokazy niesamowitego fortepianu Disklavier!

O KONCERCIE:

Pokażemy różne FORTEPIANY ! Jakie mogą być? białe, czarne, elektroniczne i ze strunami! I to nie wszystko 🙂 .. Zagramy piękną różnorodną muzykę. Będziemy osłuchiwać Dzieci z najlepszymi melodiami muzyki klasycznej. Nauczymy Dzieci jak odróżnić Chopina od Mozarta, będą zgadywanki, książeczki koncertowe i… mechanizm fortepianu, a pokaz niesamowitego Disklavier – to WIELKA GRATKA!

W programie koncertu m.in:
♥ POKAZ DISKLAVIER !*
♥ ZAGLĄDANIE DO WNĘTRZA FORTEPIANU
♥ NAUCZYMY DZIECI ODRÓŻNIAĆ CHOPINA OD MOZARTA
Będzie także :
♥ Mnóstwo pięknej różnorodnej muzyki,
♥ Granie na 4 ręce,
♥ Ćwiczenia na słyszenie,
♥ ćwiczenia na skupienie,
♥ i na wyobraźnię 🙂
♥ radosne zabawy i muzyczne zgadywanki
♥ i dla wszystkich dzieci Obrazkowe Książeczki Koncertowe !

*Fortepian Disklavier Yamaha uważa się od lat za zdecydowanie jeden z najbardziej rozwiniętych technologicznie instrumentów świata. To akustyczny niemal 2,5m fortepian, ale dzięki aplikacjom posiada umiejętność grania muzyki bez pianisty i ..sam naciska klawisze !
Jego wizyta w sali koncertowej to zawsze
NIESAMOWITE WYDARZENIE! , a dla Dzieci to będzie odkrycie!

FANTASTYCZNE , ARCYCIEKAWE, WESOŁE, MULTIEDUKACYJNE
koncerty pełne odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!
Filharmonia dla Dzieci – to najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

Koncert trwa godzinę, a czas płynie tu bardzo szybko 🙂
Informacje o MIEJSCU KONCERTÓW znajda Państwo się na dole tej strony.

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50 tys słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania 🙂

TWÓRCZYNI KONCERTÓW

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni międzynarodowych konkursów, artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, miłośniczka muzyki i sztuki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.

BILETY – BIURO WIDZA

BILETY: 45 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie.

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)

MIEJSCE KONCERTÓW

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Na koncerty dla szkół i przedszkoli zapraszamy do
Sali Lustrzanej Pałacu Staszica
Nowy Świat 72 (Siedziba PAN), WARSZAWA

Sala znajduje się na 1 piętrze, prowadzą do niej szerokie schody i dojeżdża winda.
Na parterze znajdą Państwo szatnię, a na piętrze po obu stronach sali toalety.

Przy wejściu na salę zastaną Państwo stolik BIURA WIDZA Filharmonii dla Dzieci, gdzie należy podać nr rezerwacji i nazwę placówki.
Służymy pomocą 🙂
Do zobaczenia!

warszawa atrakcje dla przedszkola, warszawa atrakcje dla szkoły, wycieczka dla przedszkola warszawa, wycieczka dla szkoły warszawa, koncerty dla przedszkola warszawa, koncerty dla szkoły warszawa, gdzie jechać z przedszkolem warszawa, gdzie na wycieczkę ze szkołą warszawa, atrakcje dla przedszkola, atrakcje dla szkoły, wydarzenia dla przedszkolaków, wycieczki szkolne,