Najpiękniejsze koncerty i odkrycia muzyczne!
Koncerty dla przedszkoli i szkół
Warszawa

Filharmonia dla Dzieci – Koncerty dla Dzieci Warszawa
Aby zmieniać świat – raz w miesiącu udostępniamy nasze koncerty dla przedszkoli i szkół !
ZAPRASZAMY!

“Koncerty Filharmonii dla Dzieci to nie tylko muzyka – to wielkie artystyczne odkrycia dla małych słuchaczy”

17 listopada
g.9.30, g.11.00, g.12.30


SAKSOFONY I GITARY!

Wspaniałe koncerty dla dzieci z przedszkoli i szkół!
Muzyka, edukacja i zabawa!

O KONCERCIE:

Dzieci poznają 4 saksofony i 10 gitar! Wspaniałe, różnorodne saksofony – poznamy ich budowę, dźwięki i najsławniejsze melodie (głównie rozrywkowe, bo saksofon ma przecież tylko 100 lat ! ) i zaskakujące możliwości! Gitary natomiast to pradawny instrument, który ma taką różnorodność odmian, że trudno pokazać wszystko! Ale przyjedzie ich aż.. 10! Będzie piękna muzyka klasyczna hiszpańska i włoska, będą gitary elektryczne, które zagrają trochę efektownego rocka i pokażą niesamowitość i uwielbiane brzmienia, bo w Filharmonii dla Dzieci staramy się pokazywać instrumenty w muzyce, do której zostały stworzone! 🙂

To wspaniały program muzyczny pełen ciekawostek o instrumentach, zgadywanek i pięknych melodii od klasyki aż do rocka – które warto znać 🙂 (Oczywiście pilnujemy głośności, jakości dźwięku, technik gry i rodzajów muzyki aby były przygotowane odpowiednio dla dzieci małych i dużych:)

W programie koncertu m.in:
♥ pokazy różnych gitar!
♥ Piękne melodie różnych gatunków muzyki!
♥ Poznawanie dźwięków i budowy instrumentów!
♥ Znakomici artyści klasyczni i jazzowi!
♥ Ćwiczenia na słyszenie,
♥ ćwiczenia na skupienie,
♥ i na wyobraźnię… 🙂
♥ radosne zabawy i muzyczne zgadywanki
♥ i dla wszystkich dzieci Obrazkowe Książeczki Koncertowe !


FANTASTYCZNE , ARCYCIEKAWE, WESOŁE, MULTIEDUKACYJNE
koncerty pełne odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!
Filharmonia dla Dzieci – to najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

Koncert trwa godzinę, a czas płynie tu bardzo szybko 🙂
Informacje o MIEJSCU KONCERTÓW znajda Państwo się na dole tej strony.

MISJA FILHARMONII DLA DZIECI

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50 tys słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

Filharmonia dla Dzieci
OBRAZKOWE KSIĄŻECZKI KONCERTOWE DLA WSZYSTKICH 🙂


Wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu, w szkole czy przedszkolu. Wprowadzamy także dzieci w sławne malarstwo. Dzieci poznały już VINCENTA VAN GOGHA, LEONARDA DA VINCI, VERMEERA, RAFAELA I RENOIRA!
Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania 🙂

TWÓRCZYNI KONCERTÓW

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni międzynarodowych konkursów, artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, miłośniczka muzyki i sztuki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.
Przeczytaj więcej: wikipedia

BILETY – BIURO WIDZA

Jeśli masz pytania – zawsze zadzwoń, chętnie porozmawiamy i znajdziemy rozwiązania.
Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)

MIEJSCE KONCERTÓW

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Na koncerty dla szkół i przedszkoli zapraszamy do
Sali Lustrzanej Pałacu Staszica
Nowy Świat 72 (Siedziba PAN), WARSZAWA


Sala znajduje się na 1 piętrze, prowadzą do niej szerokie schody i dojeżdża winda.
Na parterze znajdą Państwo szatnię, a na piętrze po obu stronach sali toalety.

Przy wejściu na salę zastaną Państwo stolik BIURA WIDZA Filharmonii dla Dzieci, gdzie należy podać nr rezerwacji i nazwę placówki.
Służymy pomocą 🙂
Do zobaczenia!

Filharmonia dla Dzieci

*


warszawa atrakcje dla przedszkola, warszawa atrakcje dla szkoły, wycieczka dla przedszkola warszawa, wycieczka dla szkoły warszawa, koncerty dla przedszkola warszawa, koncerty dla szkoły warszawa, gdzie jechać z przedszkolem warszawa, gdzie na wycieczkę ze szkołą warszawa, atrakcje dla przedszkola, atrakcje dla szkoły, wydarzenia dla przedszkolaków, wycieczki szkolne, koncert dla szkoły, koncert dla przedszkola, saksofon, pianino, gitara, muzyka dla dzieci, teatrzyk dla dzieci, teatry dla szkół, teatr dla przedszkola warszawa, warszawa, wydarzenia, dzieci, koncert, koncerty, perkusja