Najpiękniejsze koncerty i odkrycia muzyczne!
Koncerty dla przedszkoli i szkół
Warszawa Nowy Świat 72

Filharmonia dla Dzieci – Koncerty dla Dzieci Warszawa
Aby zmieniać świat – raz w miesiącu udostępniamy nasze koncerty dla przedszkoli i szkół !
ZAPRASZAMY!

7-8 Grudnia
g.9.30, g.11.00, g.12.30
ZIMA Z GÓRALAMI!

Wspaniałe koncerty dla dzieci z przedszkoli i szkół!
Muzyka, edukacja i zabawa!

O KONCERCIE:

Góralska kapela zagra pastorałki, przyśpiewki i kolędy 🙂 ! Przywiozą niezwykłe góralskie instrumenty, stroje i muzykę! To cudowny folklor Polskich Gór 🙂
Zimowe KONCERTY GÓRALI w pięknej sali lustrzanej Pałacu Staszica przy
Nowy Świat 72. Nie możecie jechać w góry na koncert? – Góry przyjadą do Dzieci!!

To wspaniały program muzyczny pełen ciekawostek o instrumentach, zgadywanek i pięknych melodii . Niektóre z nich na pewno pośpiewamy razem:) Będzie po zimowemu i po góralsku. Dzieci wspaniale się tu bawią! a Górali UWIELBIAJĄ!

W programie koncertu m.in:
♥ Piękne GÓRALSKIE GRANIE , ŚPIEWANIE , FOLKLOR I INSTRUMENTY!
♥ Poznawanie dźwięków i budowy instrumentów!
♥ Ćwiczenia na słyszenie,
♥ ćwiczenia na skupienie,
♥ na śpiewanie
♥ i na wyobraźnię… 🙂
♥ radosne zabawy i muzyczne zgadywanki z góralami!

FANTASTYCZNE , ARCYCIEKAWE, WESOŁE, MULTIEDUKACYJNE
koncerty pełne odkryć, nowej wiedzy, radości i muzycznych przygód!
Filharmonia dla Dzieci – to najlepsza artystyczna edukacja. Zapraszamy:)!

JAK JEST NA KONCERTACH FILHARMONII DLA DZIECI

Dzieci siedzą na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy zachwycać się sztuką, a wszystko to wśród uśmiechów. Nie da się tego nauczyć z książek!

Spośród wielu gatunków wybieramy to co należy już do klasyków, aby z tymi arcydziełami osłuchiwać Dzieci:) Zobaczymy efektowne wykonania, poznamy tajniki instrumentów i będzie znakomita różnorodna muzyka. Podczas muzyki angażujemy Dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki i rytmizacje:)

Koncert trwa godzinę, a czas płynie tu bardzo szybko 🙂
Informacje o MIEJSCU KONCERTÓW znajda Państwo się na dole tej strony.

Wprowadzamy dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki, kształtujemy gusta dzieci i obycie, by zyskiwały swobodę w świecie sztuki i mogły czerpać z niej zachwyt i inspiracje w przyszłości. Przez muzykę otwieramy na świat, ucząc dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, bawiąc ośmielamy do współdziałania, z uśmiechem wprowadzamy dzieci w koncertowy savoir-vivre i świetnie się bawimy!!
To artystyczne przeżycia i znakomita edukacja.

Za nami ponad 500 koncertów dla Dzieci, odwiedziło nas ponad 50 tys słuchaczy!
Zapraszamy, dołączcie do nas!

Zalecamy czytanie, oglądanie razem z Dziećmi! To wspaniale rozwija umiejętność wypowiedzi i kształtuje indywidualne upodobania 🙂

TWÓRCZYNI KONCERTÓW

Koncerty stworzyła i prowadzi zwyciężczyni międzynarodowych konkursów, artystka i pedagog z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, miłośniczka muzyki i sztuki, wiolonczelistka – Anna Szarek. Koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Grzegorzem Turauem, Alicją Majewską, Edytą Geppert, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma innymi gwiazdami. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, statuetką “Kryształowa Kobyłka”, Medalem “Pro Masovia” za zasługi dla kultury, oraz innymi nagrodami. Wielbicielka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania. Od kilkudziesięciu lat z wielkim sercem, doświadczeniem i wiedzą – rozwija dzieci i młodzież poprzez muzykę i sztukę.

BILETY – BIURO WIDZA

Biuro Widza 737-169-961 (pon-pt 10-15)

MIEJSCE KONCERTÓW

Aby zachwycać Dzieci, przyciągać, kształtować wyczucie estetyki – zapraszamy na koncerty do pięknych sal.
Na koncerty dla szkół i przedszkoli zapraszamy do
Sali Lustrzanej Pałacu Staszica
Nowy Świat 72 (Siedziba PAN), WARSZAWA

Sala znajduje się na 1 piętrze, prowadzą do niej szerokie schody i dojeżdża winda.
Na parterze znajdą Państwo szatnię, a na piętrze po obu stronach sali toalety.

Przy wejściu na salę zastaną Państwo stolik BIURA WIDZA Filharmonii dla Dzieci, gdzie należy podać nr rezerwacji i nazwę placówki.
Służymy pomocą 🙂
Do zobaczenia!

warszawa atrakcje dla przedszkola, warszawa atrakcje dla szkoły, wycieczka dla przedszkola warszawa, wycieczka dla szkoły warszawa, koncerty dla przedszkola warszawa, koncerty dla szkoły warszawa, gdzie jechać z przedszkolem warszawa, gdzie na wycieczkę ze szkołą warszawa, atrakcje dla przedszkola, atrakcje dla szkoły, wydarzenia dla przedszkolaków, wycieczki szkolne, koncert dla szkoły, koncert dla przedszkola, saksofon, pianino, gitara, muzyka dla dzieci, teatrzyk dla dzieci, teatry dla szkół, teatr dla przedszkola warszawa, warszawa, wydarzenia, dzieci, koncert, koncerty, perkusja