29 III / Mozart dla Dzieci ! - Najsławniejsze melodie w Hotelu Bristol!!!

29 marca Niedziela - HOTEL BRISTOL WARSZAWA
g. 11.00, 13.00, 15.00, 17.00
MOZART i jego sławne na całym świecie melodie! Sprawdzimy też jak działa fortepian! Zajrzymy do środka:) ! Mozarta znać trzeba - i tego dnia Dzieci poznają jego muzykę i nauczą się rozpoznawać styl. Będą też niesamowite historie- bo Mozart to najsławniejsze Cudowne Dziecko świata i największy geniusz muzyki. Przyjedzie zabytkowy wiedeński fortepian, niezwykłe flety i zadziwiające klarnety (w tym takie, które zobaczyć z bliska niezwykle trudno!) i wspaniali artyści. A my -dorośli - odkryjemy, że to piękne co już znamy - to MOZART!
Przywieziemy fortepian, ale także mechanizm fortepianu żeby na przekroju inżynierskim dzieci mogły po koncercie przyjrzeć się, jak działa ta skomplikowana maszyneria, która ma kilkanaście tysięcy ruchomych części !

"A po koncercie każdy może spróbować SAM!" - to nasze hasło, taki u nas zwyczaj:)
W Filharmonii dla Dzieci można po koncercie podejść i pod okiem artystów pooglądać i popróbować samemu. Czasem grę wyklucza wyjątkowo cenny lub delikatny instrument, ale przymierzyć się zawsze można, no i zrobić piękne pamiątkowe zdjęcia! 🙂

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia. Czas trwania: 1 godzina

BILETY:
Koszt biletu 42 zł
zamówienie należy przesłać e-mailem na adres:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Pomocą służy Biuro obsługi widza 737-169-961 (pon-pt 9-17)
SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN ul.Krakowskie Przedmieście 42/44

O FILHARMONII DLA DZIECI :
Odwiedziło koncerty dotąd ponad 20 tys małych i większych słuchaczy! Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać dzieci muzyką i uczyć. Koncerty w serdeczny  sposób wprowadzają dzieci do zasad savoir – vivre obowiązujących w korzystaniu z wysokiej kultury, tak, by stały się dla nich naturalne, gdyż to pozwoli im swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną. Tworzymy muzykę blisko, na wyciągnięcie rąk, a po koncercie dzieci oglądają instrumenty.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Miłośniczka i znawca muzyki, sztuki, architektury, włoskich ogrodów i ... matematyki.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.
Zapraszamy! Do zobaczenia!
Facebook: Mozart dla Dzieci !  https://www.facebook.com/events/642723436502578/
Filharmonia dla Dzieci Krakow

23 -24 / Listopad / Sobota - Niedziela

Filharmonia dla Dzieci by Anna Szarek

HARFA - królewski instrument

HOTEL BRISTOL WARSZAWA - SALA BALOWA(*****)
23  XI  2019 , Sobota
g.11.00,  g.13.00,  g.15.00, g.17.00

HOTEL Bellotto WARSZAWA - SALA BALOWA(*****)
15  XII  2019 , Niedziela
g.11.00,  g.13.00

W y p r z e d a n e  !

więcej o koncercie, biletach, sali... >>>

14-15 /Grudzień / Sobota-Niedziela

Filharmonia dla Dzieci górale Bristol

Górale dla Dzieci-
-Świąteczne koncerty
w hotelu Bristol i Bellotto

14 - 15  XII  2019
g.11.00,  g.13.00,  g.15.00, g.17.00

Zapraszamy na koncerty z najpiękniejszą polską muzyką ludową - czyli muzyką z gór. Będzie i pięknie, i góralsko, i świątecznie. Nie zabraknie pastorałek, trombit, okaryny, skrzypiec, basu, pięknego śpiewania, pięknych góralskich strojów i nastrojów. Góralski folklor jest dla polskiej kultury niezwykłym skarbem i źródłem inspiracji największych jej twórców. Także ten Koncert będzie odkrywaniem nowego i pobudzaniem kreatywności.

Z POWODU WYPRZEDANYCH BILETÓW
DZIŚ   (21.11.2019) OGŁOSZONO DODATKOWE KONCERTY ! ZAPRASZAMY DO REZERWACJI 

Koszt biletu 38 zł /dla dzieci do roczku- nie jest potrzebny bilet/
Zamówienie należy przesłać mailem na adres : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl , wszystkie informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na maila.
Zapytania: Biuro obsługi widza tel 737-169-961

więcej o koncertach, sali, organizacji ... >>>

 

27 / Październik / Niedziela

Filharmonia dla Dzieci- HOTEL BRISTOL koncerty dla dzieci Warszawa by Anna Szarek

Perkusyjny super koncert dla Dzieci

HOTEL BRISTOL WARSZAWA - SALA BALOWA Chopin
 27.10.2019 , Niedziela
g.11.00,
 g.13.00g.15.00, g.17.00

Szanowni Państwo,
Filharmonia dla Dzieci powstała jesienią 2017r i do tej pory jej koncerty odwiedziło 10 tys. słuchaczy.
W Październiku zapraszamy na najpiękniejsze koncerty dla dzieci do Hotelu Bristol w Warszawie.
Muzyka jest oceanem rozwoju dla Dzieci, źródłem zachwytów, radości i zabawy. Jest naszą misją tworzenie dla Dzieci przestrzeni na indywidualne kształtowanie gustów i przygotowywanie do przyjemności swobodnego poruszania się po sztuce świata, co uważamy za niezwykle ważny element dobrego wykształcenia.
Szukając miejsca, w które rozwijało by poczucie estetyki naszych małych słuchaczy wybrałam dla Państwa i Dzieci jedno z moich ulubionych miejsc nie tylko w Warszawie ale też w Europie.  Filharmonia dla Dzieci na ul.Krakowskie Przedmieście to nie tylko muzyka, ale też cudowna architektura, obecność znakomitej sztuki  i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie. Bardzo się cieszę, że spotkamy się w miejscu, które uwielbiam.

Anna Szarek - Dyrektor Filharmonii dla Dzieci

więcej o koncercie, biletach, sali  >>>