Filharmonia dla Dzieci górale Bristol

HOTEL BRISTOL WARSZAWA – SALA BALOWA(*****)
14  XII  2019 , Sobota
g.11.00,  g.13.00,  g.15.00, g.17.00
-wyprzedane

HOTEL BELLOTTO – SALA BALOWA(*****)
15  XII  2019 , Niedziela
g.11.00, g.13.00
, g.15.00, g.17.00
-wyprzedane-

Pastorałki i piosenki, cudne granie i śpiewanie, piękne stroje, góralskie zwyczaje i niezwykłe instrumenty! Gajdy (dudy), fujarki, okaryny, skrzypce, heligonka, kontrabas a trombita(1,5m) fujara sałaska i róg pasterski ! Nie możemy się doczekać, trudno oderwać się od tego fantastycznego folkloru.
A wszystko to w najpiękniejszych salach Warszawy!

Wypełnimy Hotel Bristol i Hotel Bellotto muzyką po brzegi, a radość ze słuchania tej muzyki- gwarantowana. Zapraszamy 🙂

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL  i  HOTELU BELLOTTO
to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

Warszawski BRISTOL to miejsce absolutnie niezwykłe.
Bywały i mieszkały tu artystyczne największe gwiazdy jak Jan Kiepura. Wojciech Kossak zajmował tu apartament płacąc za niego obrazami. Pierwszym właścicielem działki był Ignacy Jan Paderewski – wielki pianista, premier, jeden z twórców polskiej niepodległości.
Hotel Bristol to od zawsze miejsce spotkań artystycznej elity – jest nam niezmiernie miło zapraszać Państwa i Dzieci właśnie tu – do Sali Balowej Chopin przy Krakowskim Przedmieściu.

O Filharmonii dla Dzieci:
Dotąd jej koncerty odwiedziło 12 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości.
Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, medalem Pro Mazovia, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka muzyki, sztuki, architektury, włoskich ogrodów i … matematyki.

Informacje organizacyjne BRISTOL:
WAŻNE O SALI:
Sala Balowa Chopin w hotelu Bristol mieści się na pierwszym piętrze. Zabytkowa architektura hotelu sprawia, że nie ma windy do Sali Balowej. Zwracamy się z prośbą o niezabieranie wózków do hotelu, gdyż nie ma przestrzeni an wózkarnię. Stanowisko Obsługi Widza znajduje się przy Sali Balowej Chopin w Salonie Moniuszko, na pierwszym piętrze (wejście z hallu głównego wielkimi schodami po prawej stronie).
SZATNIA: dla Państwa komfortu informujemy, iż mogą Państwo korzystać z szatni hotelowej (parter, na wprost od wejścia), bądź z wieszaków na okrycia w Salonie Moniuszko tuż przy Sali Balowej.

Informacje organizacyjne BELLOTTO:

Koncerty w HOTELU BELLOTTO odbywają się w kolumnowej Sali Balowej. Sala ta mieści się na parterze. Polecamy by skorzystać z parkingu pod Operą Narodową. Parking pod Bellotto na bardzo ograniczoną liczbę miejsc, jest strzeżony, płatny 7zł/h.

Prosimy o współpracę, o uczenie Dzieci ciszy i niechodzenia w ciągu prezentowanych 2-minutowych utworów – to znakomity trening koncentracji i łatwiej zachwycić się muzyką. Prosimy o szybkie reakcje: z Dziećmi które płaczą lub hałasują należy wyjść z sali i tam : przejść się, uspokoić, porozmawiać lub nakarmić – zależnie od potrzeby, a potem wrócić. Za kilka miesięcy nie będzie to już wyzwaniem – przekonają się Państwo. Trening czyni mistrza. Prosimy o przestrzeganie podziału na grupy wiekowe. Dziękujemy za Państwa starania.

Zamówienia składa się wysyłając e-mail na adres:
bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Biuro obsługi widza służy pomocą pod nr tel 737-169-961
Zwracamy uwagę iż w dni koncertowe biuro jest zaangażowane w realizację koncertów i kontakt jest bardzo utrudniony.

Adresy sal:
HOTEL BRISTOL- SALA BALOWA CHOPIN
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 Warszawa
HOTEL BELLOTTO – SALA BALOWA
ul. Senatorska 13/15

BILETY: 38zł , dzieci do roczku bezpłatnie.
Informacji udziela biuro obsługi widza tel 737-169-961
E-mail z zamówieniem należy wysłać na adres : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki.

Współpraca redakcyjna: RMF Classic