Filharmonia-dla-Dzieci Mozart Bristol Hotel Warsaw
KONCERTY 9-10 MAJA – ZOSTAŁY ODWOŁANE
Ogłoszenie:
https://filharmoniadladzieci.pl/2020/04/27/9-10-maja-hotel-bristol-warszawa-odwolane/
Do wszystkich Państwa, którzy zakupili bilety na te koncerty- wysłaliśmy e-mail. Jeśli nie dotarł- serdecznie prosimy o sprawdzenie folderu SPAM, bądź tel do biura.
Biuro obsługi widza : tel 737-169-961,
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Mozart – najsławniejsze Cudowne Dziecko świata. Dzieci poznają jego melodyjną i elegancką jak nic innego muzykę – to najpiękniejsza muzyka świata.
Nazwiemy z Dziećmi słynne melodie Mozarta, a my -dorośli odkryjemy, że to piękne co już znamy – to MOZART! Jego nadzwyczajne zdolności do dziś pozostają nieodgadnione, zatem podczas koncertów nie zabraknie też opowieści o jego niepowtarzalnych i niespotkanych u nikogo innego w historii talentach, niesłychanych zjawiskach, umiejętnościach graniczących z magią. Mozarta nie można nie znać!
Wolfgang Amadeusz Mozart- to ikona muzyki klasycznej i muzyczna miłość połowy świata.
 
Przyjedzie fortepian, klarnet, klarnet basowy, klarnet piccolo (jest takich w Polsce tylko kilka), flety poprzeczne i znakomici muzycy,
a melodie Eine Kleine Nachtmusic nie będą chciały Państwa opuścić! 🙂
W koncercie także trochę muzycznych dziecięcych przerywników (znane melodyjki “z innej bajki”) oraz -mnóstwo zabawy. 90% muzyki Mozarta to wesołe utwory, a to dlatego pewnie, że Mozart niezwykle rzadko pisał “na smutno”.

“A po koncercie każdy może spróbować SAM!” – to nasze hasło, taki u nas zwyczaj:) W Filharmonii dla Dzieci można po koncercie podejść i pod okiem artystów pooglądać i popróbować samemu. Uczymy dzieci delikatności dla instrumentów. Czasem grę wyklucza wyjątkowo cenny lub delikatny instrument, ale przymierzyć się zawsze można, no i zrobić piękne pamiątkowe zdjęcia! 🙂

“Mozart to najpiękniejsza muzyka świata. Brak słów które opiszą jej elegancję i niezrównane melodie” -Anna Szarek
 
BILETY:
Należy wysłać e-mail z zamówieniem na adres:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Cena biletu : 42 zł od osoby
Pomocą służy Biuro Obsługi Widza 737-169-961 (pon-pt 9-17)

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.
W sprawie mniejszych dzieci prosimy kierować zapytania do biura obsługi widza.
czas trwania: 1 godzina
 
SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN
ul.Krakowskie Przedmieście 42/44
Zapraszamy wejściem głównym, następnie z hallu głównego schodami po prawej stronie na 1 piętro.
 
O FILHARMONII DLA DZIECI :
Filharmonia dla Dzieci to już ponad 100 koncertów, które odwiedziło 20 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta Dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.
Siedzimy na poduszkach i krzesłach, jak kto lubi. Tworzymy muzykę blisko, na wyciągnięcie rąk. Po koncertach spotykamy się z artystami i instrumentami by każdy mógł dotknąć, zajrzeć do środka, a nawet spróbować zagrać swoje pierwsze dźwięki!
Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać Dzieci muzyką, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów. Zaprzyjaźniamy Dzieci z wielka sztuką. Z serdecznością i uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną i czerpać z niej radość, inspirację i piękno.
Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog.  Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych. Twórca i Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, statuetką Kryształowa Kobyłka za zasługi dla kultury, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i matematyki. /Anna Szarek/ Artysta i pedagog z zamiłowania.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

ZAPRASZAMY NA :
funpage: Filharmonia dla Dzieci – Hotel Bristol Warszawa,
wydarzenie na fb: Mozart dla Dzieci
oraz do grupy zamkniętej dla naszych bywalców:
Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa 1
Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa 2
gdzie w razie braku biletów, co zdarza się zawsze – można próbować odkupić od kogoś, kto nagle musiał zmienić plany.

Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki!

Szanowni Państwo, prosimy, uczcie Dzieci ciszy podczas prezentowanych 2-minutowych utworów. To znakomity trening koncentracji i łatwiej zachwycić się muzyką, po prostu przyzwyczajajmy je powolutku. Wiemy, ze każde dziecko jest inne, że część dzieci przychodzi pierwszy raz i nawet Rodzice nie wiedzą jak się Dziecko odnajdzie w nowej rzeczywistości – jednak reakcje na zachowania dzieci powinny być dość szybkie. Najważniejsze zasady ogólne to: Płaczącego maluszka uspokajamy poza salą. Ograniczamy jedzenie i picie do niezbędnego minimum, choć rozumiemy, ze maluch czasem musi i już :), (my też kochamy dzieci :). Pomagamy dzieciom skupiać się na muzyce i tym co dzieje się na koncercie przez wskazywanie różnych ciekawych rzeczy.
Bardzo dziękujemy za Waszą współpracę, owoce będą piękne.


Filharmonia dla Dzieci Hotel Bristol
A po koncercie każdy może spróbować SAM ! 🙂
Filharmonia dla Dzieci
Zawsze jest wesoło! Jest piękna muzyka i dużo wiedzy i zabawy 🙂