Filharmonia dla Dzieci koncerty noworoczne po wiedensku
Po wiedeńsku !
Koncerty Noworoczne dla Dzieci
w Hotelu Bristol

-wyprzedane-

19 stycznia 2020, Niedziela
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00

Johann Strauss dla Dzieci i Rodziców- najpiękniejsze walce, najweselsze polki, ale nie tylko. W programie sztandarowe utwory z wiedeńskich koncertów noworocznych, czyli także m.in. Marsz Radeckiego, Uwertura do opery “Carmen” Georga Bizeta i Giuseppe Verdi.

Ta muzyka to klasyka klasyki. Posłuchamy przepięknych utworów, nauczymy dzieci rozpoznawać arcysławne melodie, poznamy kolejne tajniki muzyki. To będzie radosne spotkanie z klasyką, melodią, zabawą i wiedeńskim szykiem. Zapraszamy na koncerty !

Zamówienie należy przesłać na mailem. Dedykowany dla tego koncertu e-mail to: warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Pomocą służy Biuro obsługi widza 737-169-961

SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN ul.Krakowskie Przedmieście 42/44

O FILHARMONII DLA DZIECI :
19 stycznia odbędzie się 100 koncert Filharmonii dla Dzieci. Odwiedziło koncerty dotąd ponad 20 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać dzieci muzyką, uczyć, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów, zaprzyjaźniać z wielka sztuką. Koncerty w serdeczny i delikatny sposób wprowadzają dzieci do zasad savoir – vivre obowiązujących w korzystaniu z wysokiej kultury tak, by stały się dla nich naturalne, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną i czerpać z niej wiele radości.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki, sztuki, architektury, włoskich ogrodów i … matematyki.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

ZAPRASZAMY NA :
funpage: Filharmonia dla Dzieci – Hotel Bristol Warszawa,
oraz do grupy zamkniętej dla naszych bywalców:
Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa 1
Grupa Filharmonia dla Dzieci Warszawa 2
gdzie w razie braku biletów, co zdarza się zawsze – można próbować odkupić od kogoś, kto nagle musiał zmienić plany.

Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki.

Szanowni Państwo, prosimy, uczcie Dzieci ciszy podczas prezentowanych 2-minutowych utworów. To znakomity trening koncentracji i łatwiej zachwycić się muzyką, po prostu przyzwyczajajmy je powolutku. Wiemy, ze każde dziecko jest inne, że część dzieci przychodzi pierwszy raz i nawet Rodzice nie wiedzą jak się Dziecko odnajdzie w nowej rzeczywistości – jednak reakcje na zachowania dzieci powinny być dość szybkie. Najważniejsze zasady ogólne to: Płaczącego maluszka uspokajamy poza salą. Ograniczamy jedzenie i picie do niezbędnego minimum, choć rozumiemy, ze maluch czasem musi i już :), (my też kochamy dzieci :). Pomagamy dzieciom skupiać się na muzyce i tym co dzieje się na koncercie przez wskazywanie różnych ciekawych rzeczy.
Bardzo dziękujemy za Waszą współpracę, owoce będą piękne.