Gitary, banjo, mandolina, basówka, kontrabas – to zestaw instrumentów uwielbiany przez dorosłych i dzieci! Pozwala poznać popularne od stuleci na wielu kontynentach instrumenty, a z nimi ich wspaniałą muzykę!
Edukujemy dzieci by poznawały sławne melodie, prezentujemy muzykę wielu gatunków od klasyki, przez country, pop, film aż do muzyki rockowej aby dzieci odkrywały tę wielką różnorodność, aby każdy zachwycił się tym, co trafia do jego serduszka.

Dzieci przez muzykę uczą się także akceptować, że każdy jest inny i może lubić co innego:) i że to jest wspaniałe:)

Świetnie się bawimy odkrywając tajniki instrumentów, słuchając muzycznych efektów i poznając sławne melodie, które znać wypada:) Do tego rytmiczne zabawy, zgadywanki, kilka podstawowych włoskich słówek i OBRAZKOWE KSIĄŻECZKI KONCERTOWE oczywiście dla wszystkich dzieci:)

Zapraszamy na OSTATNIE KONCERTY W TYM ROKU SZKOLNYM!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:

Koncert trwa godzinę zegarową. Jest wesoło, żywiołowo i jest mnóóóstwo fantastycznej muzyki, uśmiechów i edukacji. Czas bardzo szybko tu płynie!

Koncertowa atmosfera Filharmonii dla Dzieci pozwala dzieciom rosnąć z najlepszą kulturą za pan brat i wkraczać z uśmiechem w świat sztuki i koncertowy savoir vivre. 🙂

KONCERTY:
g.9:30 -wyprzedane // g.11.00 // g.12:30

ZAMÓWIENIA:
napisz email na adres GRUPY@FilharmoniaDlaDzieci.pl

tel do Biura Widza

737-169-961
(pon-pt 10-16)

przedszkola, szkoły, dla dzieci, wycieczki, atrakcje dla przedszkolaków, atrakcje dla szkół, gdzie na wycieczkę warszawa, koncerty dla przedszkoli, koncerty dla szkół warszawa,

koncerty dla dzieci warszawa, warszawa koncerty dla dzieci, atrakcje dla dzieci warszawa, wydarzenia dla dzieci warszawa, gdzie z dzieckiem warszawa, warszawa z dzieckiem, z dzieckiem w ten weekend warszawa, muzyka dla dzieci warszawa, teatrzyk dla dzieci warszawa, co robić z dzieckiem w warszawie, dla dzieci w warszawie, dzieci, dla dzieci, koncerty, koncert, muzyka, atrakcje, wydarzenia, tuba, instrument, gitara, pianino, lekcje pianina, co i gdzie w warszawie, kulturalna warszawa