Filharmonia dla Dzieci Kraków koncerty górale

BILETY WYPRZEDANE! Zdobądź bilety na naszej grupie biletowej na Facebooku: @Grupa Filharmonia dla Dzieci Kraków***** W świątecznym nastroju z góralską kapelą! Zapraszamy na godzinę z góralską muzyką, poznamy góralskie stroje, góralskie instrumenty a nawet tańce! 🙂 W świątecznym, grudniowym nastroju to kolejne nasze spotkanie z góralami. Co rok inne, zawsze wesołe i pełne odkryć. Nowa kapela, nowe pomysły – zapraszamy!

Koncert z cyklu: Poznajemy najpiękniejsze kultury

W programie :
♥Góralska muzyka i mnóstwo radości!
♥Świąteczna atmosfera i edukacja przez zabawę!
♥Przyjeżdża prawdziwa góralska kapela by grać śpiewać i tańczyć!
♥Pokazy instrumentów i strojów
♥Tańce, śpiewanie i poznawanie pięknej polskiej kultury:)
♥a po koncercie SPOTKANIE Z GÓRALAMI I ICH INSTRUMENTAMI 🙂

Wspieramy kreatywność, zaprzyjaźniamy ze znakomitą muzyką i sztuką, z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy świat, ćwiczymy skupienie, dostrzeganie, relacje społeczne, wspieramy indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji, a Dzieci robią postępy w savoir-vivre:) Świetnie się przy tym bawimy!
Dołączcie do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć!

ZOBACZ NASZE KONCERTY! Zajrzyj:

SALA: VIENNA HOUSE ANDEL’S ul. Pawia 3, Kraków

Dowiedz się więcej….. 🙂