SAKSOFONY I GITARY !
Standardy i klasyka, muzyczne odkrycia, wiedza i zabawa !
Niezwykłe instrumenty i niezwykli artyści !

18 lipca 2021, Niedziela
g.11.00, g.13.00, g.15.00
, 17.00

4 saksofony, gitary elektryczne, gitary akustyczne i wesoły kontrabas!!!- grać będą dla Dzieci 🙂

SAKSOFONY I GITARY to jeden z naszych ukochanych programów ! z mnóstwem fantastycznej muzyki i znakomitymi artystami. Dzieci poznają 4 saksofony: przepiękny sopranowy, altowy, tenorowy i baryton. A muzyka powiedzie nas od klasyki, przez standardy jazzowe, aż po… klasykę popu! (zaczniemy od George Michaela! 🙂 )

Królem koncertu będzie SAKSOFON, ale przyjadą też GITARY ELEKTRYCZNE, akustyczne i wielki wesoły KONTRABAS 🙂
Odkryjemy znaczenie basu w muzyce, pobawimy się w muzyczne zabawy i zgadywanki, ale nade wszystko – Dzieci osłuchają się z klasyką muzyki rozrywkowej i odrobiną kanonu klasyki -prawdziwie najwyższych lotów.
Będzie Piazzolla, Armstrong, Sting, Sinatra, Mancini, Szostakowicz, Monti i inni 🙂

Piękna muzyka, muzyczne zabawy i nowe muzyczne odkrycia wypełnią tego dnia
Salę Balową Grand Hotelu w
Sopocie

To będzie fantastyczne muzyczne spotkanie !

A to nie wszystko ! 🙂

Przygotujemy także obrazkowe programy koncertowe dla wszystkich dzieci, z zabawami i wiedzą, by można było pooglądać, pomalować i pozgadywać w domu !

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂 Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją REGULAMINU

MISJA Filharmonii dla Dzieci
to wprowadzać dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki. Zaprzyjaźniamy dzieci z wielka sztuką. Z serdecznością i uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną, i czerpać z niej radość, inspirację i piękno. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, edukujemy i .. świetnie się bawimy!!
Dotąd koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło blisko 30tys słuchaczy małych i dużych! 🙂 Otaczamy dzieci pięknem muzyki i architektury, dlatego nasze sale koncertowe to Bristol w Warszawie, Grand Hotel w Sopocie i Sheraton Grand w Krakowie.
Zapraszamy! 🙂

BILETY:
koszt biletu : 40zł, każdy słuchacz musi posiadać bilet.
zamówienie należy przesłać na mailem na adres:
sopot-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
(otrzymają Państwo wszystkie dalsze informacje w mailu zwrotnym)

BIURO OBSŁUGI WIDZA
Służy Pomocą 737-169-961 (pon-pt 9-17)

ZAMAWIAJ ŚMIAŁO!
Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT:)
W sytuacji konieczności odwołania koncertów- PO PROSTU odsyłamy Wasze wpłaty .

JAK ZADBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO:
1. Zapewnimy bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk;
2. Pracownicy obsługi widza będą wyposażeni w materiały ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki jednorazowe);
3. Ograniczymy liczbę widzów o 60%, aby mogli Państwo rodzinnie usiąść w dużych odległościach;
4. Osoby sprzątające będą wyposażone w środki ochrony i dezynfekcji;
5. W przerwach miedzy koncertami wykonane zostanie: wietrzenie sali, dezynfekcja elementów sali;
6. Artyści i personel złożą oświadczenie o stanie zdrowia przed przystąpieniem do pracy;
7. Zrealizujemy wszelkie wytyczne potrzebne dla troski o Państwa bezpieczeństwo.

PROSIMY SŁUCHACZY BY TAKŻE DBALI O SIEBIE I INNYCH
Czujesz się chory – zostań w domu. Kaszel, zakatarzenie (także alergiczne) wykluczają udział w wydarzeniu.

SALA:
SOPOT GRAND HOTEL
ul. Powstańców Warszawy 12

OGÓLNE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
Informujemy iż liczba słuchaczy jest znacznie ograniczona. Obowiązują maseczki osłaniające usta i nos, dezynfekcja dłoni, dystans 1,5m, który nie dotyczy Rodzin. Dla Państwa bezpieczeństwa i bezpieczeństwa naszego zespołu działamy w reżimie sanitarnym i pilnujemy tych zasad. Okazujemy w ten sposób troskę i szacunek dla spotykanych osób

Staraliśmy się zawrzeć na tej stronie wszystkie ważne informacje. Jeśli jednak na jakieś pytanie nie znajdują tu Państwo odpowiedzi – prosimy o e-mail lub tel. do Biura Obsługi Widza. Służymy pomocą 🙂
Z radością odpowiemy na pytania !
737-169-961 // sopot-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
🙂

O FILHARMONII DLA DZIECI :
Filharmonia dla Dzieci to już ok 200 koncertów, które odwiedziło blisko 30 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta Dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.
Przyjdź i poczuj to co my.

AUTOR
Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka, menedżer i pedagog.  Koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer, występowała w wielu krajach Europy i USA. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych. Twórca i Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku – Koncerty Mistrzów, którego koncerty odwiedziło już 45 tys ludzi. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Medalem Pro Mazovia, statuetką Kryształowa Kobyłka za zasługi dla kultury, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Miłośniczka i znawca muzyki i sztuki. Wielbicielka włoskich ogrodów, książek, podróży i matematyki. Artysta i pedagog z wykształcenia i z zamiłowania. A dla dzieci- ukochana Pani Ania.

Koncerty w Sali Balowej SOPOT GRAND HOTEL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka,
spotkanie, elegancja i najpiękniejszy krakowski spacer po koncercie !
Witamy Państwa w naszym gronie i do zobaczenia w świecie piękna i sztuki!