Filharmonia dla Dzieci zaprasza
na

Cudowne koncerty dla Dzieci !

SOPOT – GRAND HOTEL- SALA BALOWA

19 września 2021
g. 11.00, g.13.00, g.15.00

Wprowadzamy Dzieci w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki. Zaprzyjaźniamy ze znakomitymi miejscami, najlepszą muzyką : filmową, klasyczną, bajkową, jazzową, rozrywkową oraz ze sztuką i architekturą.
Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, kształtujemy gusta, uczymy obycia, edukujemy i .. świetnie się bawimy!! 🙂 Z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie najlepszej sztuki gdy dorosną. Otaczamy dzieci pięknem muzyki i przestrzeni, dlatego zapraszamy Państwa do Hotelu Bristol w Warszawie i Grand Hotelu w Sopocie. To miejsca legendarne, cudownie że otwierają swe podwoje dla Dzieci, stając się miejscem ich rozwoju i spotkania ze sztuką.
Filharmonia dla Dzieci to koncerty dla Dzieci prezentujące znakomitości muzyczne wielu gatunków od klasyki po standardy muzyki rozrywkowej.
|Występują tu znakomici, koncertujący na świecie artyści. Można tu rozmawiać z artystami, oglądać instrumenty z bliska i siedzieć na poduszkach. Wszystko jest tu na wyciągnięcie rączek 🙂 A po koncercie – najpiękniejszy rodzinny spacer ! 🙂
Dotąd koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło 30tys małych i dużych Słuchaczy 🙂

W PROGRAMIE:
Zagrają dla Dzieci gitary elektryczne, klasyczne, akustyczne, elektro-klasyczne, basowa, mandolina, ukulele i kontrabas !
Będzie mnóóóóstwo cudownej muzyki od hiszpańskiej klasyki po gitarowe przeboje. Będą zabawy, a w zabawie ukryte rozwojowe ćwiczenia, wiedza i odkrycia !

A to nie wszystko! 🙂

Dla wszystkich Dzieci przygotujemy OBRAZKOWE PROGRAMY KONCERTOWE, z zabawami, zagadkami, obrazkami i wiedzą, by można było pooglądać, pomalować i pozgadywać w domu! Książeczki koncertowe pomogą Dzieciom utrwalać odkrytą wiedzę, zainspirują by opowiadać o wrażeniach, odkryciach i o sztuce.
Za rok-dwa – będą w tym Mistrzami ! 🙂
Chcemy także by rozmawiały o tym z Wami – Rodzicami, byście mogli być razem i obserwować ich rozwój 🙂

Obsługuje Państwa BIURO WIDZA, które służy pomocą, odpowie na Państwa pytania, może przełożyć Rezerwację – jest obsługą dla Państwa komfortu 🙂
tel 737-169-961, e-mail: Sopot-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia 🙂
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych 🙂
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI 🙂

Koncerty dla Dzieci “Filharmonia dla Dzieci” stworzyła i prowadzi Anna Szarek, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek.
Wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.Krzysztofa Pendereckiego, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, oraz licznymi medalami i nagrodami za osiągnięcia artystyczne i promocję kultury wysokiej. Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog, o którym dzieci i młodzież piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “Jest Pani najlepszą >Panią do muzyki< jaką znam. Dziś sama próbuję dążyć do takiego ideału” , “Pani jest Najlepsza!!!”, “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”.
Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi.
Jest twórcą i i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku , oraz Filharmonii dla Dzieci.
Więcej Przeczytają Państwo TU

BILETY:

ZAMAWIAJ ŚMIAŁO!
Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT:)
W sytuacji konieczności odwołania koncertów- PO PROSTU odsyłamy Wasze wpłaty .

koszt biletu : 45zł, każdy słuchacz musi posiadać bilet.
Zamówienie należy przesłać na mailem na adres:
SOPOT-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
Będziemy wdzięczni za informację czy są Państwo zaszczepieni – ma to obecnie wpływ na liczbę uczestników koncertów 🙂 /informacja w pełni dobrowolna i z życzliwości, Dziękujemy:)/
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym:)
Przypominamy, że Biuro Widza jest do Państwa dyspozycji ! 🙂 Pon-Pt 9-17
ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA.

PATRONAT MEDIALNY

Filharmonia-dla-Dzieci

JAK DBAMY O PAŃSTWA BEZPIECZEŃSTWO: ograniczamy liczbę słuchaczy zgodnie z limitami abyście mogli czuć więcej przestrzeni, wszędzie dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, obsługa stosuje maseczki i rękawiczki jednorazowe, po każdym koncercie wietrzymy salę i dezynfekujemy główne powierzchnie z którymi maja kontakt widzowie (jak krzesła i poduszki), pracowników obowiązuje oświadczenie o stanie zdrowia i braku kontaktu z chorymi, pracownicy są w pełni zaszczepieni, zapewniamy wielkie wysokie sale dla Waszego bezpieczeństwa, na bieżąco wprowadzamy obowiązujące przepisy.