Filharmonia dla dzieci perkusje i wiolonczela powiat wolominski

KONCERTY PRZEŁOŻONE NA SOBOTĘ 12.12 !

Jeśli nie pasuje Państwu nowy termin – mają Państwo prawo do zwrotu biletów do dn 20.11.2020r.

NAJŚWIEŻSZE KOMUNIKATY – NEWS!

Poznamy 27 instrumentów perkusyjnych ! Wśród nich: ksylofon, zestaw perkusyjny, dzwonki orkiestrowe, werbel, tom-tom, djembe, darabukę i … gadający talerz! Bedzie tez gong , kij deszczowy, bęben morze, marakasy, kastaniety, a nawet instrument o nazwie …ośla szczęka! Będą szybkie utwory wirtuozowskie i pokazy techniki gry! A do tego szalenie fajnego hałasu – na ukojenie i zachwycenie- wiolonczela, która potrafi poszaleć i pięknie zaśpiewać – Poznamy niekwestionowaną królową smyczkowych instrumentów:) Wystąpią jak zwykle znakomici muzycy – artyści z telewizji i orkiestry Adama Sztaby!
To będzie arcyciekawe i kolorowe spotkanie! 🙂
Także tym razem przygotujemy obrazkowe książeczki koncertowe, żeby “małą encyklopedię perkusyjną” dzieci zabrały do domu i pozgadywały troszkę zagadek :)- razem z Wami- Rodzicami 🙂
W związku z sytuacją epidemiczną, aby dbać o Państwa jak największe bezpieczeństwo, zapraszamy dzieci po 4 roku życia, co oznacza że wszyscy uczestnicy muszą posiadać maseczki. Zalecamy/prosimy o maseczki ffp3, chirurgiczne lub przyłbice. Uczestnictwo w koncertach oznacza akceptację Regulaminu( https://filharmoniadladzieci.pl/…/regulamin-powiat…/)

MISJA :
Misją Filharmonii dla Dzieci jest wprowadzanie Dzieci świat wysokiej kultury i budzenie zachwytu nad skarbami, które można odkryć w sztuce. Poszerzamy horyzonty, kształtujemy wolne gusta i uczymy koncertowego savoir-vivre’u. W czasie epidemii nie prowadzimy po koncertach spotkań z artystami, które były naszą tradycją, nie można dotykać instrumentów, i nie jesteśmy tak blisko jak zwykle – ale czekamy na powrót tych cudownych czasów 🙂

TO DZIŚ WAŻNE 🙂 :
Informujemy, iż liczba słuchaczy jest bardzo ograniczona, a sala widowiskowa w Centrum Kultury Fabryczka zapewnia duże odległości między uczestnikami. Obowiązują tak jak dotychczas: maseczki, oświadczenie o stanie zdrowia, dezynfekcja rąk i dystans 1,5m – który nie dotyczy Rodzin. Informujemy także, iż działamy zgodnie z surowym reżimem sanitarnym, spełnia on wymogi także dla wydarzeń kulturalnych w czerwonej strefie.

Pamiętajmy: Kaszel i zakatarzenie (także alergiczne) wykluczają udział w wydarzeniu. Czujesz się chory- zostań w domu!
Bilet zawsze można odsprzedać na grupie na Facebooku, która do tego jest ! 🙂

BILETY:
Koszt biletu 20 zł / Dzięki wsparciu powiatu wołomińskiego i Firmy Nuctech
Zamówienie mailowe należy przesłać na : bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
Dalsze informacje otrzymają Państwo w odpowiedzi na e-mail 🙂
Biuro Obsługi Widza służy pomocą:
☎️737-169-961 (pon-pt 9-17)
Zadanie jest dofinansowane ze środków POWIATU WOŁOMIŃSKIEGO  powiat wolomiński mecenas Filharmonii dla Dzieci
Sponsorem Filharmonii dla Dzieci w 2020r jest Firma Nuctech S.A. Nuctech Sopnsor Filharmonii dla Dzieci