Filharmonia dla Dzieci NEWS

Filharmonia dla Dzieci blog aktualnosci

24.02.2021 – 19:00
WARSZAWA HOTEL BRISTOL – ogłoszono NOWE KONCERTY 21 marca 2021 !!

24.02.2021 – 16:00
KRAKÓW – ogłoszono NOWE KONCERTY 28 marca 2021 !!

9.02.2021 – 15:30
NOWE KONCERTY OGŁOSIMY DZIŚ O 19:00 !

5.02.2021 – 17:00
Od 12 do 26 lutego umożliwione będą działania kulturalne i otwarte hotele w reżimie sanitarnym. Choć czasu jest bardzo mało- PLANUJEMY KONCERTY!! BĘDĄ OGŁOSZENIA : MAILING / WWW/ FB !

5.02.2021 – 12:10
ANKIETA Aby móc wspierać Dzieci w rozwoju i odkrywaniu muzyki rozważamy realizację programów online. Planujemy w nich muzykę-wiedzę-zabawę-odkrycia-interakcje-konkursy!! Będziemy wdzięczni za głos w ankiecie! (! pytanie) Link do ankiety

5.02.2021 – 12:00
Zgromadzenia i wydarzenia kulturalne wciąż zamknięte z powodu pandemii. Obecne zakazy obowiązują do 14 lutego.

18.01.2021 – 11:00
Z przykrością zawiadamiamy: Rozporządzeniem Rady Ministrów wydarzenia kulturalne, jak również działalność hoteli w których koncertujemy- są zakazane do końca stycznia 2021r.

1.01.2021
Z całego serca życzymy Państwu dobrego, radosnego, zdrowego, pełnego cudownych niespodzianek Nowego Roku 2021

8.12.2020 – 21:00
ZAKOŃCZYLIŚMY zwrotne przelewy (zwroty wpłat za bilety) za wszystkie grudniowe odwołane koncerty. Prosimy o sprawdzenie kont.

24.11.2020 – 11:10
WARSZAWA – BRISTOL: W związku z ogłoszeniem zakazu organizacji wydarzeń kulturalnych do 27 grudnia, oraz zakazem organizacji wydarzeń w hotelach – z wielką przykrością zawiadamiamy, iż koncerty planowane na 6 grudnia – SĄ ODWOŁANE.
Zgodnie z obietnicą “Prosty Zwrot” dla Państwa komfortu – wpłaty za zakupione bilety będziemy sukcesywnie odsyłać na Państwa konta bez konieczności wnoszenia o zwrot do biura obsługi widza.

24.11.2020 – 11:00
POWIAT WOŁOMIŃSKI: W związku z ogłoszeniem podtrzymania zamknięcia instytucji kultury do 27 grudnia z wielką przykrością zawiadamiamy, iż koncerty planowane na 5 grudnia, oraz 12 grudnia – SĄ ODWOŁANE.
Zgodnie z obietnicą “Prosty Zwrot” dla Państwa komfortu – wpłaty będą sukcesywnie odsyłane na Państwa konta bez konieczności wnoszenia o zwrot do biura obsługi widza.

7.11.2020 – 11:30
POWIAT WOŁOMIŃSKI: W wyniku odgórnego rozporządzenia o zakazie organizacji wydarzeń z widownią (do 29.11) KONCERTY -PERKUSJE I PIĘKNA WIOLONCZELA – planowane na 14.11.2020 (Sobota) ZOSTAJĄ PRZEŁOŻONE na 12.12.2020 (Sobota) >>>więcej

5.11.2020 -10:10
Koncerty GÓRALE I MIKOŁAJ realizacja planowana bez zmian 🙂

5.11.2020 -10:00
POWIAT WOŁOMIŃSKI – W związku z planowanym ogłoszeniem zamknięcia instytucji kultury w dniach 7-29.11.2020 czekamy na rozporządzenie aby poznać stan prawny. Zamieścimy informacje.

5.11.2020 -8:00
WARSZAWA BRISTOL – ZASADY OBOWIĄZUJĄCE OD 24.10.2020
https://filharmoniadladzieci.pl/2020/10/01/wazne-przeczytaj-regulamin/